Rüyada Çalmak

Rüyada çalmak, her türlü kötü niyetli insandan uzak durmak ve iyi şeyler yapmaya yorumlanır. Elinize daha çok para geçmeye başlayabilir ve maddi durumunuz daha iyi hale gelebilir. Kendi işini yapan kişiler büyük iş anlaşmaları yaparak eskisinden çok daha büyük kazançlar sağlayabilirler. Başkasını yanında çalışan kişilerin de geliri artabilir, maaşınıza zam olabilir Uzun zamandır değişmeyen geliriniz değişebilir. Bir süredir hedeflenen kazanç varsa büyük çaba ve emekle bu kazanca ulaşabilirsiniz. Rüyada bir şey çaldığını görmek, sizin hakkınız olan bir şey başkasında ise onu geri almak demektir. Tazminat ya da nafaka bekleyen kişiler en nihayetinde hakları olan parayı alabilirler. Sizi dolandıran kişiler aldıkları parayı geri verirler. Mal mülk anlaşmazlığına düşüldüyse de sizin olan mal mülke sahip olabilirsiniz.

Rüyada çalmak hırsızlık yapmak, işsiz olan birinin işe girmesine ve daha çok para kazanmasına yorumlanır. Eski işinizden daha iyi maaşı olan bir iş teklifi alabilirsiniz. İşlerinde çok borcu ödemeleri olup yetişemeyen kişiler ise bu durumu düzeltirler, iflas etme korkusu yaşayanların bu korkusu biter.

Rüyada Çalmakla Suçlanmak

Size inanmayan veya yarı yolda bırakan insanlara rağmen bir şeyler başarmaya yorumlanır. Sizin başarmanızı ve daha çok kazanmanızı istemeyen kişiler ile mücadelenizde yüzü gülen taraf siz olursunuz. Bir süredir iş ortamında huzurunuzu bozan insanlar ile artık aynı ortamda çalışılmaz.

Rüyada Altın Çalmak

Sıkıntılı günleri geride bırakmak ve daha çok kazanıp yatırım yapmaya yorumlanır. Elinize bol para geçebilir ve bunları yatırım yaparak değerlendirebilirsiniz. Size borcu olan insanlar varsa da yakında tüm borçlarını öderler ve kimsede paranız kalmaz.

Rüyada Yiyecek Çalmak

Sizin ve ailenizin rızkında gözü olan ve maddi külfet olan insanlardan uzak durmak, araya mesafe koymaya yorumlanır. Bazı insanların ok fazla külfet olması aile içinde sorunlar çıkarabilir. Evli olan kişiler de eşleri ile bu yüzden anlaşmazlığa düşebilirler. Akrabalar ile aranızda para pul yüzünden tatsızlık çıkabilir.

Rüyada Çalmak İslami Yorumu

Rüyada çalmak görmek ihya yorumu, ailenizde hazıra rahata alışan biri varsa artık kendi kazancını sağlamasına yorumlanır. Bir süredir işsiz biri de iş bulabilir ve üzerinizdeki maddi külfet biter. Artık kazancınızın daha çok bereketini görebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

  1. Cemile yılmaz dedi ki:

    Rüyamda evde hırsız gördüm.onu görünce çok korktum.nasıl kurtulacam diye düşünürken uyandım uyandığımda hiç kıbırdıyamıyordum.çok çok korkmuşum.(mevlid kandili gecesi gördüm uyumadan önce kuran dinlemiştim duaetmiştim.)

DMCA.com Protection Status