Rüyada Çam Görmek

Rüyada çam görmek, şimdi verilen emeklerin karşılığını her daim görmeye yorumlanır. Her ne için yatırım yapacaksanız çok uzun vadeli olabilir. İş kuranlar uzun yıllar bu kurdukları işte çalışabilirler. Eğitim hayatı devam edenler de uzun soluklu bir kariyer hayatına sahip olurlar. Eğitiminiz bittikten sonra çok güzel fırsatlar elinize geçebilir. Eski arkadaşlarınızdan daha iyi şartlarda çalışma imkanı bulabilirsiniz. Rüyada çam ağacı görmek, zenginliğe yorumlanır. Elinize bol para geçebilir ve sıkıntı çekilmez. İş hayatından kazanacağınız para size bereket getirir. Yeni bir iş anlaşması yapmak konusunda çekimser olanlar doğru kararı verirler.

Rüyada çamlık görmek, daha çok insana iş sağlamak şeklinde yorumlanır. Eğer işiniz varsa daha çok insan işe alabilirsiniz. Çevrenizde işsiz olan kimseler varsa da onların yeni bir iş bulmasına yardımcı olabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlara iş hayatında büyük yardımlarınız dokunabilir.

Rüyada Çam Fıstığı Görmek

Manevi huzuru bulmaya ve çok değer görmeye yorumlanır. Hayatınızdaki insanların gözünde değeriniz artabilir ve size daha çok ilgi alaka göstermeye başlayabilirler. Büyük bir ilgi ile karşılaşabilirsiniz. Rüyada çam fıstığı ağacı görmek, yeni bir lüks eşya veya ganimet elde etmek demektir. Mal mülk satın almak da söz konusu olabilir.

Rüyada Çam Görmek İslami Yorumu

Rüyada çam görmek ihya yorumu, aile hayatında dengeleri kurmak ve artık aile fertleri ile daha iyi geçinmeye yorumlanır. Eşi ile anlaşamayanlar da aralarında problemleri çözebilirler. Eşiniz ile birlik olup borçlarınızı kapatabilir, zenginliğe erişebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. Ferzan dedi ki:

  Mrb rüyamda kumral bir erkek benden sürekli su istiyordu bende bir pınardan merdivenin üstüne çıkıp bardakla kendisine su veriyordum tşkler

  1. admin dedi ki:

   Bir erkeğin desteğini iyiliğini almaya yorumlanır, kazancınız bol olur.

 2. Melek dedi ki:

  Rüyamda akşam eve doğru yürüyordum. Evimizin hemen yanında bir çam ağacı var ancak rüyamda bu ağacı çınar olarak görüyorum. Yaprakları yere değiyor geçmeye çalışıyorum bende. Sonra icimden diyorumki gece vaktide ağacın altından geçilmez besmele çekiyim. Tam besmele çektim çıkıcam ağaç yapraklarının arasından. Bir ses duyuyorum arkamı dönüyorum tam surerini göremiyorum bir şeyler diyor sonra beni kendine doğru çekiyor. Bende hayır hayır diye bağırıp kaçmaya çalışıyorum sonra sesim gidiyor konuşamıyorum galiba. Sonra tekrar hayır diye bağırmaya çalışırken uyanıyorum yarı uykulu hala uykunun etkisindeyken veya rüyamda sayıklamış olabilirim hayır diyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya gelirin artmasına ve maddi refaha yorumlanır.

DMCA.com Protection Status