Rüyada Çamaşır Suyu Görmek

Rüyada çamaşır suyu görmek, hiç kimseye borçlu kalmamaya ve evinizde berekete yorumlanır. Her kimin sizden ne tür beklentisi varsa hayal kırıklığı yaşamaz. Çevrenizde birinin okul masraflarına yardımcı olabilirsiniz. Ya da başka bir konuda sizden beklentisi olan bir yakınınıza yardımcı olmanız gerekebilir. Eğer dertli biri varsa size dertlerini açabilir ve sayenizde derdinden tasasından kurtulur. Rüyada çamaşır suyu ile ev temizliği yapmak, daha iyi şartlara kavuşmak için verdiğiniz gayretin sonucu görmeye yorumlanır. Aileniz ve kendi mutluluğunuz için çabalarınız karşılık görür. Ailenizle birlikte evinizde daha mutlu mesut olursunuz.

Rüyada çamaşır suyu lekesi görmek,  her kime ne zararınız dokundu ise telafi etmeye ve günahlardan tövbeye yorumlanır. Sizin istemeden de olsa yaptığınız hatalar varsa bunları telafi edebilirsiniz. Ailenize veya başkalarına karşı hatalarınızı giderip gönüllerinizi kazanabilirsiniz.

Rüyada Çamaşır Suyu İçmek

Uzun zamandır konuşmadığınız ve görüşmemekte ısrar ettiğiniz biri varsa, o kişiye karşı kin ve öfkenizin dinmesine yorumlanır. Her kime karşrı öfke duyuluyorsa yakında biter ve yeniden görüşmeye başlanır. Rüyada çamaşır suyu içip kusmak, sizden ayrılan birinin pişman olacağına ve geri dönmek isteyeceğine  yorumlanır.

Rüyada Elbisenin Çamaşır Suyu Olması

Çok özendiğiniz bir şeyde hayal kırıklığı yaşamaya yorumlanır. İtina ile çalışıp çabaladığınız bir işte aksilikler yaşanabilir. Yeni aldığınız bri eşya veya kıyafete de zarar gelmesi sizi üzebilir. Rüyada kıyafetinin çamaşır suyu olduğunu görmek, sizin verdiğiniz nasihatlere uymayan birine yorumlanır. Bu yüzden size karşı kendini mahcup hissedebilir.

Rüyada Çamaşır Suyu Görmek İslami Yorumu

Rüyada çamaşır suyu görmek ihya yorumu, iyi niyetli temiz kalp biri ile tanışmak ve iyilik görmeye yorumlanır. Bekar olanlar da aşk hayatına yeni bir sayfa açarlar. İle içerisinde kırgınlık kalmaz. Her kime iyi niyetli yaklaşırsanız karşılığını görebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

  1. Çimen turgay dedi ki:

    Sabaha karşı gördüğüm rüya siyah tişörtün üst kısmında çamaşır suyu lekesi vardi lekeyi görünce uyandım ve anlama geliyor

    1. admin dedi ki:

      Bu rüya sevdiğiniz kişiden iltifat almaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status