Rüyada Çiftleşen Hayvanlar Görmek

Rüyada çiftleşen hayvanlar görmek, yeni bir mal mülk edinmeye ve gelirinin artacağına yorumlanır. Kişinin ekonomik durumu düzelir ve iş hayatında daha fazla para kazanmaya başlar. Hem kendisi hem de ailesi için olanaklarını arttırır, yeni ev araba alınabilir ve sosyal statüsü artar. Kendi işini yapan kişiler iş hayatında rakiplerin geride bırakacak yenilikler yapabilirler. İşleriniz bir anda açılabilir, daha fazla kazanıp daha çok yatırım yapma imkanınız olabilir. Eğer yüklü bir masraf yapmanız gerekiyorsa da bu masrafın altında rahatça kalkabileceğinizin habercisidir. Rüyada hayvanların çiftleşmesi, ortak iş yapanların işlerini ayıracaklarına ve kendi başlarına daha başarılı olacaklarına yorumlanır. Ortak işler daha da sarpa sarabilir, üzerinizde daha fazla yük olabilir. Kendi işini yapıp ortak işlerden vazgeçebilirsiniz.

Rüyada farklı hayvanların çiftleşmesi, çalışmalarında hırsın artacağına ve sizi çekemeyen kimselere inat başarıya ulaşmaya yorumlanır. Bu konuda sizi küçük gören ve küçümseyen insanlara kendinizi ispat etmek isteyebilirsiniz. Sizinle uğraşan ve işlerinizi baltalamaya çalışan kimseler varsa da emeline ulaşamaz, iş hayatında şansınız açık olur.

Rüyada Çiftleşen Hayvanlar Görmek İslami Yorumu

Rüyada çiftleşen hayvanlar görmek ihya yorumu, düşmanlarına karşı galibiyete ve kötü niyetli kimselerin size zarar veremeyeceğine yorumlanır. Eğer paranızda gözü olan kimseler varsa zarara uğratamazlar. Sizin paranızı yönetmeye çalışan birilerine karşı da dikkatli olun, kötüye kullanabilirler. Eğer sürekli sizden bir talep içerisinde olan kimseler varsa da bütçelerinizi ayırmanız gerekebilir. Yoksa birikimleriniz erir ve sonunda mağdur taraf siz olabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. Bünyamin CÜNİ dedi ki:

  Rüyamda erkek bir fil ile dişi bir gergedanı çiftleştirmeyi planlıyorum. Doğacak hayvanın ikisinin karışımı olacağını, çok güçlü olacağını düşünüyor ve onu binek hayvanı olarak kullanmayı planlıyorum. Onu zihnimde bmw marka bir otomobile benzetiyorum. Ona bir marka ismi bulmaya çalışıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak bir yere seyahat etek ve maddi olanakların artmasına yorumlanır.

 2. Melike dedi ki:

  Ruyamda maymuna benzeyen iki hayvan ciftlesiyorlardi sonrasinda dişi hayvandan kan geliyordu.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya size ön yargılı bir insanın fikirlerini değiştirmesine yorumlanır.

 3. Muhammet ali dedi ki:

  Rüyamda hanqi hayvan hatırlamyrum ama zorla 2 yhada 3 hayvana zorla birliktelik yapıyodu en son olanı şahine idi yha arı yhada akrep qibi bi hayvan hatırladığım kadarıyla ama zorla olduğundan eminim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya arkanızdan söylenen sözlerin kulağınıza gelmesine yorumlanır.

 4. Muhammet ali dedi ki:

  Rüyamda 3 kişiydik biri çocukluk arkadaşım bi yerden qecerken bi anda 2 kişi qördük bunların elinde poşet bali olarak alqıladım çeliyolardı sonradan o 3 kişi hatırlamıyom çocukluk arkadaşımla yawaştan yawaştan o baliciden kaçmaya başladık o ara uyandım nedir acaba rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim geçenki rüyam içinde çok teşekkür ederim aqzınıza sağlık

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni br iş haberi almaya yorumlanır.

 5. Endişeli dedi ki:

  Rüyamda evden kaçan kedimizi gördüm beyaz Ankara kedisi.kedimiz eve gelmiş kucağıma alıp seviyorum oda bana sevgi gosteriyor mama koyup bı odaya bırakıyorum bu arada tekrar baktığımda uyuyor oluyor ev bizim ev gibi değil yerleşik düzenli değil dağınık eşyalar falan bizim şuan ki ev degil boş gibi bu arada kediye süt ve çiğ yumurta sarısı veriyorum tekrar odaya girdiğimde büyük farklı bir hayvan bizim kedi ile ciftlestigini görüyorum gördüğüm hayvan kediye göre böyle çok iri ayı yada büyük bir köpek gibi arkadan görüyorum ve korkup uyandım (bu arada kedimizi 4 ay sonra bulduk yaklaşık ta iki ayı geçti yerini biliyoruz sokağa alışmış bizden kaçıyor eve tutup getiremedik ama ilk günler çok üzülüyordum onun etkisi kalmadı bende arada gidip gorebilirsem bulursam mama bırakıyorum )

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinize iyi haberler gelmesine, işsiz kişilerin işe girmesine yorumlanır.

 6. Ayfer ateş dedi ki:

  Rüyamda araba sürmeye çalışıyordum ve zorlanıyordum etrafta hayvanlar vardı keçiler köpekler koşuşturuyorlar arada durup çiftleşiyorlardı.

DMCA.com Protection Status