Rüyada Dakika Görmek

Rüyada dakika görmek, hayal ettiğiniz bir şeye vaktinden de önce kavuşmak ve sabrın sonunda selamete erişmeye yorumlanır. Örneğin sevdiği insan ile başka şehirlerde olan, uzak mesafe aşklarını yaşayan kişiler tez zamanda bir araya gelebilirler. Beklediğinizden de kısa sürede hedefleriniz gerçek olur. Ya da işsiz olanlar veya iş bekleyenler, beklediklerinden de kısa sürede işlerine girerler. İş yerinden kabul haberi gelir. Kısacası beklentiler hiç strese girmeden hemen gerçek olur, hayırlı haberler gelir. Size verilen sözler varsa zamanında tutulur. Tam vaktinde gerçekleşen bir şey sizi çok mutlu edebilir ve üzerinizden büyük bir yük kalkar.

Rüyada saat ve dakika görmek, mahkeme ve davası olan kişiler dava sonucu ve tarihi bekliyorlarsa hayal kırıklığına uğramazlar. Her şey kısa sürede sonuçlanır. Eğer bir seyahat gerçekleştirmek istiyorsanız da hiçbir aksilik ile karşılaşılmaz. Planlanan yolculuğa zamanında çıkabilirsiniz.

Rüyada 5 Dakika Görmek

Bir yere yapılan başvurunun hemen gerçek olması ve hemen kabul edilmesi anlamına gelir. Eğer kabule dilmez diye hayal kırıklığı yaşadığınız bir şey varsa aslında hemen gerçekleşebilir. Sevdiği biri olanlar duygularını dile getirip karşılık alabilirler.

Rüyada 15 Dakika Görmek

Bu sayı gelecek kısa vadede gerçekleşmesi için arzu edilen şeylere kavuşmak demektir. Bir kere başarısız oluna bir işte de ikinci defa denemenizde çok başarılı olabilirsiniz. Bu sefer işlerinizde şans sizden yana olur.

Rüyada 30 Dakika Görmek

Bir süredir ayrı kalınan kişiler ile artık bir arada olmak ve hasretin ortadan kalkmasına yorumlanır. Çok sevdiğiniz insanlar ile artık aynı çatı altında buluşabilirsiniz. Sevgilisi olanlar ise yakında evlilik tarihi alabilirler.

Rüyada 20 Dakika Görmek

Yolculukların ertelenmesine ve biraz daha geç yapılacak bir seyahate yorumlanır. Zamanlama yanlış olabilir ya da bazı plan projelerinizde de kısa vadeli ertelemeler yaşanabilir. Evlilik planı yapanlar çıkan engeller yüzünden tarihi erteleyebilirler.

Rüyada Dakikaları Saymak

Sabır ederseniz daha güzel şeylere sahip olacağınızın habercisidir. Eğer erken davranırsanız zarar edeceğiniz bir konu olabilir. Siz ne kadar zamana bırakırsanız o kadar güzel olanaklar ve seçenekler önünüze çıkar.

Rüyada Dakika Görmek İslami Yorumu

Rüyada dakika görmek ihya yorumu, başvurulardan zamanında sonuç almak ya da verilen borçların zamanında ödenmesine yorumlanır. Hiçbir şekilde kişi mağdur kalmaz ve zamanlanan tarihte her şey olur Görevlerinizi de söz verdiğiniz tarihte tamamlayabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. Findik dedi ki:

  Tabirlerde bulamadım o yüzden buraya yazıyorum rüyamda define buldum ama sonra öğrendim ki devletinmiş bir dolu çeyrek altın define de bende devlete vermek icin harcamıyordum onlari

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya zamanında verilen emeklerin çabaların karşılığını almaya yorumlanır.

 2. Murat Kaya dedi ki:

  Rüyamda gideceğim yol kapalı, çalışma yapan kişiler 45 dakika beklemem söylüyor, aynı rüyayı birkaç kez görüyorum.

 3. Fatma dedi ki:

  Merhaba, cep telefonumda 15 rakkamı ve anneme gösterıp 15 dk kaldı dıyorum

DMCA.com Protection Status