Rüyada Dalga Görmek

Rüyada dalga görmek, bir süre daha önünüzdeki zorluklar karşısında pes etmeden sabırlı olursanız, sonunda kazanan sizler olacaksınız. Çevrenizdeki herkesten daha iyi olanaklara sahip olabilirsiniz. Bunun için de sabır edip her türlü engele rağmen hayallerinizden vazgeçmemelisiniz. Sizi üzen ve hevesinizi kırmaya kalkan insanlar olabilir. Ancak yolun sonunda sizi çok güzel bir başarı bekliyor demektir. Rüyada dalgalar görmek, birden fazla zorlukla mücadele etmek, hem iş hem aile hayatında sancılı bir süreç atlatmak demektir. Ancak biraz zamana bırakmanız sizin hayrınıza olur, fevri karar vermeyin. Rüyada büyük dalga görmek, özel hayatınızda büyük sorunlar çıkması ancak üstesinden gelmenize yorumlanır. Sağlık sorunları olanlar da iyileşir. Rüyada dev dalga görmek, hiç kimsenin başaracağınıza inanmadığı bir hayali başarmak demektir.

Rüyada dalgalı deniz görmek, aşk hayatında ayrılık ve kalp kırgınlıkları olabilir. Sevdiğiniz insan ile aranızda sorunlar yaşayabilir, hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Rüyada dalgalı denizde yüzmek, özel hayatınızdaki sorunlara rağmen her şeyi yoluna koymak ve mutlu olmaya yorumlanır. Sonunda gülen kişi siz olursunuz.

Rüyada Dalga Sesi Duymak

Bekar olanlar için ihtiraslı bir aşk yaşamak ancak sonunda çok mutlu olmak demektir. Sevdiğiniz insan ile birbirinizi yakından tanıyana kadar sancılı bir süreç geçebilir. Ancak sonunda mutlu bir aşk başlar. Evli olanlar da eşleri ile daha mutlu olurlar.

Rüyada Dalga Geçilmesi

Rüyada dalga geçmek, çok sevip güvendiğiniz bir insana kalbinizin kırılacağına yorumlanır. Bu kişi bir yakınınız olabilir ve sizi aldatabilir, arkanızdan yalan söyleyebilir. Rüyada dalgada sürüklenmek, daha çok para kazanmak ve rızkın artmasına işarettir.

Rüyada Dalga Vurması

Maddi manevi sizi üzen ve içinizi daraltan bir konuda refaha erişmek demektir. Sonunda büyük sorunlar geride kalır. Rüyada dalgaların eve vurması, yeni bir eve taşınmak ve daha çok para kazanıp evi rahat geçindirmek demektir. Rüyada dalgaların eve girdiğini görmek, yeni mal mülk edinebilir, bol kazanç sağlayabilirsiniz.

Rüyada Dalgadan Kaçmak

Güç ve kudrete, bir şeyleri hak edip de elde etmeye yorumlanır. Makam mevki sahibi olabilirsiniz ancak elde edeceğiniz başarıların hepsi alnınızın teri ile olur. Kişi emeklerinin karşılığını alır, kolay yoldan değil zor yoldan bir şeyler elde edilir.

Rüyada Dalga Görmek İslami Yorumu

Rüyada dalga görmek ihya yorumu, sabır ederseniz sonunda gülen taraf siz olursunuz. Yoluna baş koyduğunuz bir işte sonuç olumlu olur. Ancak sizi kıskanan ve iyiliğinizi istemeyen insanlar kalbinizi kırabilir. Kime güveneceğinizi şaşırabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR
  1. Banu dedi ki:

    Rüyamda bir akşam üstü Mısır, Şarm El Şeyk’te denizi gören ancak yaklaşık 100 m geride bulunan otel benzeri düşük katlı bir yapının içindeyim, turist olarak grupla gitmişiz. Denizde devasa dalgalar oluşuyor, herkes fotoğraflamaya çalışıyor. Öyle büyük ki dalgalar öncelikle konaklayacağımız yerin merdivenine geliyor, sonrasında alt katın içine kadar giriyor, bu esnada üst kata kaçıyorum, hiç ıslanmıyorum. Yorumlarsanız çok sevinirim.

    1. admin dedi ki:

      Bu rüya hep görmek istediğiniz bir yeri yakında gezip görmeye yorumlanır.

DMCA.com Protection Status