Rüyada Dam Görmek

Rüyada dam görmek, daha güzel bir eve yerleşmeye ve evinizde aileniz ile saadete yorumlanır. Tüm aile bir çatı altında toplanırlar. Kardeşleri ve ailesinde diğer fertleri ile küslükler varsa bu kişileri barıştırabilirsiniz. Anne babası küs olanlar da barışabilirler. Yaşanan uzun süreli ayrılıklar son bulur, öfkeler diner. Aile fertleri yeniden birbirleri ile görüşmeye başlar. Akrabaları ile küs olanlar da barışırlar ya da küsleri barıştırırlar. Hayırlı bir olay için de bir çatı altında toplanabilir, hasret giderebilirsiniz. Rüyada yıkık dam görmek, daha güzel bir eve yerleşmeye yorumlanır. Kiracı olan kişiler ise kendi evlerine taşınırlar. Ev yaptırmak isteyenler bunun için gereken paraya sahip olurlar. Ev ve aileniz için istediğiniz maddi olanaklara erişebilirsiniz.

Rüyada dama çıkmak, uzun zamandır istediğiniz bir şeye sahip olmaya yorumlanır. İşleriniz i büyütebilirsiniz. Evini ya da iş yerini değiştirmek isteyenler de daha güzel ve rahat edecekleri bir yere taşınabilirler. Tüm düzeninizi yeniden başka bir yerde kurabilirsiniz. Rüyada bir evin damında yürüdüğünü görmek, çok güvendiğiniz insanlardan öğütler tavsiyeler almaya yorumlanır. Evinizde de aile büyüklerine bir şeyler danışmanız gerekebilir.

Rüyada Damda Yatmak

Rüyada damda yattığını görmek, başka birine misafirliğe gitmeye yorumlanır. Yakınlarınızdan birine yatılı kalmaya gidebilirsiniz. Hayırlı bir şey için de şehir dışına çıkmanız gerekebilir ve yakınlarınızda misafir olarak kalabilirsiniz.

Rüyada Damdan Su Akması

Rüyada damdan su aktığını görmek, aksiliklerin biteceğine ve evinizde borçlarınız eksikleriniz kalmayacağına yorumlanır. Evinizin tüm eşyalarını tamamlayabilir, eksiklerini giderebilirsiniz. Parasal imkanlarınız günden güne artabilir. Rüyada dam akması, bazı yorumcular tarafından da evinizde berekete yorumlanır. Sofranızda kalabalık misafirler ağırlayabilirsiniz.

Rüyada Dam Görmek İslami Yorumu

Rüyada dam görmek ihya yorumu,  aileniz ile mutluluklarınız paylaşmaya ve aile içi borçların ödenmesine, birlik içinde olmaya yorumlanır. Kardeşleriniz ve anne babanız ile sohbet muhabbetiniz artar. Ev içerisinde gergin sinirli biri varsa sakinleşir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status