Rüyada Dama Görmek

Rüyada dama görmek, yeni yerler gezip görmeye ve yeni şeyler öğrenmeye yorumlanır. Uzun zamandan beri gezip görmek istediğiniz yerlere yolunuz düşebilir. Bir tatil beldesine de gidilebilir. Hep gitmek istediğiniz ancak çeşitli sebepler ile bir türlü gidemediğiniz neresi varsa oraya yakında gidebilirsiniz. Sevdikleriniz ile birlikte güzel yerlere gidebilirsiniz. Gelen bir davet olabilir.

Rüyada dama oynadığını görmek, çok mutlu olacağınız haberler almak ve güzel bir dost çevresine girmeye yorumlanır. Yeni bir işe girecek kişiler aynı zamanda iş arkadaşları ile güzel dostluklar kurabilirler. Hayatınıza giren insanlar ile güzel zaman geçirebilir, ortak pek çok nokta bulabilirsiniz.

Rüyada Dama Kazandığını Görmek

Bir süredir beklediğiniz zafere sonunda ulaşmak şeklinde yorumlanır. Uzun süredir bunu başarmalıyım dediğiniz bir şeyler varsa bu şeyleri yakında başarabilirsiniz. Bu bir sınav olabilir ya da başka önemli bir şey olabilir.

Rüyada Dama Görmek İslami Yorumu

Rüyada dama görmek ihya yorumu, boş işleri bırakmak ve uğursuzluk talihsizlik olarak nitelendirdiğiniz şeylerden kurtulmaya yorumlanır. Şansınız bahtınız açılır ve yaşanan talihsizlikler son bulur. İş hayatında da sürekli sorunlar ile karşılaşıyorsanız sonunda işleriniz düzelir ve kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status