Rüyada Damar Görmek

Rüyada damar görmek, yakınlarınız akrabalarınız ile birlik olmaya ve her kimin derdi varsa birlikte çözmeye yorumlanır. Aile ilişkileriniz daha sağlam hale gelebilir. Anne babası ve akrabaları ile küs olanlar barışırlar. Yaşanan gerginlikler tartışmalar biter ve aileniz ile daha iyi geçinebilirsiniz. Rüyada kolunda yeşil damar görmek, çok özlediğiniz biri ile kavuşmaya yorumlanır. Hep özlem duyduğunuz bir insan sizi görmeye gelebilir. Bir süredir yaşanılan hasret biter. Gurbette yaşayan insanlar da memleketlerine gidip eş dost ziyareti yapabilirsiniz.

Rüyada damarlarının belirginleşmesi,  üzüntülerin biteceğine ve size stres veren bir konuda yaşanacak olan hayırlı gelişmelere yorumlanır. Eğer işsiz iseniz ve bir süredir bunun stresini yaşıyorsanız iş bulabilirsiniz. Maddi endişeler biter ve iş imkanı çıkabilir.

Rüyada Damarın Şiştiğini Görmek

Yaşadığınız üzüntülerin biteceğine ve sevdikleriniz ile sohbet muhabbetin artmasına yorumlanır. Zamanında pek görüşmediğiniz insanlar ile samimiyet artabilir. Rüyada damarın patladığını görmek, sizi öfkelendiren sinirlendiren kişilerin artık bu huyundan vazgeçmesine yorumlanır. Rüyada ayak damarının patladığını görmek, sizi ve ailenizi üzen insanların evinizden uzak durmasına yorumlanır. Eşiniz ile aranızı bozan insanlar da uzak dururlar.

Rüyada Damarın Kesildiğini Görmek

Biten bir ilişkinin ardından gelen haberlere şaşırmaya, karşı tarafın pişman olmasına yorumlanır. Eski sevgiliniz, nişanlınız ya da eşiniz sizinle ayrıldıktan sonra çok pişman olabilir. Rüyada damardan kan aktığını görmek, kendi ihtiyaçlarınız karşılamak ve elinizden çıkan paranın hayırlı bir şey için çıkmasına harcanmasına yorumlanır. Rüyada damar ve sinirlerde bir ağrı görmek, bir süredir sizi özleyen birini ziyarete gitmeye yorumlanır.

Rüyada Kendine Damar Yolu Açıldığını Görmek

Çaresizliğin bitmesine ve iyi haberler almaya yorumlanır. Sağlık problemleri olan biri için bu rüya sıhhatine kavuşmasına, yapılacak olan tedavi sonrasında daha sıhhatli olmaya yorumlanır. Sağlığınıza daha fazla özen göstermeniz gerekebilir.

Rüyada Damar Görmek İslami Yorumu

Rüyada damar görmek ihya yorumu, aile bağlarının güçlenmesine ve her kim uzakta ise görüşmeye yorumlanır. Tüm aile yeniden bir araya gelebilir. Yıllardır görmediğiniz insanlar ile de görüşme tanışma imkanınız olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status