Rüyada Damga Görmek

Rüyada damga görmek, işlerinizde şan şöhret sahibi olacağınıza yorumlanır. Kendi mesleğinizde çevrenizdeki insanlardan daha iyi şartlar elinize geçebilir. Önemli iş anlaşmaları yapılabilir. Sınava girecek olanların sınavları çok iyi geçer. Rüyada damga mühür görmek, önemli anlaşmaların ardından şansın açılmasına yorumlanır. Kendinizi çok şanslı hissedeceğiniz güzel olaylar olur. İşlerinizde terfi alınabilir. Kendi işini yapanlar da ortak işler yapabilirler. Rüyada bir kağıdı mühürle damgaladığını (mühürlediğini) görmek, önemli bir belge evrak imzalamaya yorumlanır. Bir süredir anlaşmaya varamadığınız konularda artık anlaşma sağlanmış olur.

Rüyada damga pulu görmek, önemli resmi işler yapmak ve devlet dairesinde işleriniz varsa da bir sorunsuz çözülmesine yorumlanır. Eğer daha fazla sorumluluk ve yetki üstlendi iseniz altından rahat bir şekilde kalkabilirsiniz. Büyük hedeflere ulaşılır, iş hayatında atama bekleyenler istedikleri yere atamaları olur.

Rüyada Alnında Damga Görmek

Yeni iş anlaşmalarının kar sağlamasına ve destek görmeye, takdir kazanmaya yorumlanır. Size vaat edilen şeyler de gerçek olur. İşlerinizde hak ettiğiniz makam mevkiye ulaşabilirsiniz. Kariyerinize yönelik hedeflerinize ulaşmak beklenenden hızlı sürede olur.

Rüyada Kolunda Damga Görmek

Çok özlediğiniz ve yıllardır unutmadığınız bir insanın yeniden hayatınıza girmesine yorumlanır. Eski eş ya da eski sevgili ile yeniden kavuşma söz konusu olur. Tekrar bir araya gelinir. Eski dostlarınız ile de yollarınız kesişebilir ve karşılıklı konuşabilirsiniz.

Rüyada Damga Görmek İslami Yorumu

Rüyada damga görmek ihya yorumu, toplum önünde saygınlık kazandıracak güle işler yapmaya ve önemli belgeler imzalamaya yorumlanır. Yatırım yapmak isteyenler de gelecek günlerde mülkiyet sahibi olabilirler. Yapılan büyük anlaşmalar hayır getirir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status