Rüyada Damla Görmek

Rüyada damla görmek, bir süredir beklediğiniz yerden gelir elde etmeye yorumlanır. Ek gelir için çabalayan kişiler yeni bir ek gelir kaynağı bulabilirler. Bir türlü gelmeyen para da sonunda elinize geçer. Başkasına borç para verdiyseniz ve ödemiyorsa, yakında ödeyebilir. Ailenizin geçimi rahatlar. Rüyada bir damla su görmek, düzenli bir gelir kaynağına yorumlanır. Geliri sürekli değişen kişiler düzenli maaşları olacak bir işe girebilirler. Bunun için sınava girecek olanların sınavları iyi geçer, memur olabilirler.

Rüyada damla kan görmek, iş arayan biri için yeni bir iş haberi alacağına yorumlanır. Bir süredir işe girmek istediğiniz bir yer varsa o yerden haber gelebilir. İş başvurularından iyi geri dönüşler olur. Çok hayırlı iş anlaşmaları yapılır.

Rüyada Damla Sakızı Görmek

Bekar olanlar için hoşlandıkları kişiden haber almaya yorumlanır. Uzun zamandan beri hoşlandığınız bir insanın da size karşı duyguları olduğu ortaya çıkabilir. O kişinin de sizden hoşlandığınız başkalarından öğrenebilirsiniz. İlişkisi olanlar ise hediye alabilirler.

Rüyada Damla Çikolata Görmek

Mutlu olacağınız sözler işitmeye yorumlanır. Sevdiğiniz insandan çok güzel sözler iltifatlar duyabilirsiniz. Sizi beğenen hoşlanan biri de size övgüler yağdırabilir. Hoş sohbetler yapabilir ve mutluluk verecek haberler alabilirsiniz.

Rüyada Damla İsmi Görmek

Gerçekte bu isimde tanıdığınız biri varsa o kişiden hayırlı haberler almaya ve mutlu olmaya yorumlanır. Eğer işsiz iseniz işe girmeniz için biri aracılık edebilir. Yeni bir iş fırsatı için arayarak size haber veren biri olabilir.

Rüyada Damla Damla Yağmur Yağması

Alın teri dökülen işlerin bereketini görmeye ve zenginliğe yorumlanır. Çok büyük zenginliklere erişilir. Hem maddi hem de manevi olarak zenginli yaşanır. Borçlarınızı kapatabilir, artık bol birikim yapabilirsiniz.

Rüyada Damla Görmek İslami Yorumu

Rüyada damla görmek ihya yorumu, gelirin artmasına ve zam almaya, daha çok para biriktirmeye yorumlanır. Hiç birikimi olmayan kişiler de artık kenara para ayırmaya başlayabilirler. Bir süredir beklenen ödemeler elinize geçer.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status