Rüyada Dana Görmek

Rüyada dana görmek, uzun süredir işleriniz kapalıysa yakında açılmasına ve her ne hakkınız varsa elinize geçmesine yorumlanır. Ailesinin işini yapan kişiler işleri büyütürler. Esnaf veya tarımcılıkla ya da hayvancılıkla uğraşan kişilerin de gelirleri artabilir. İşlerinden daha çok para kazanmaya başlayabilirler. Ailenizin de maddi durumu iyileşmeye başlayabilir. Rüyada siyah dana görmek, kendi işini kurmak için uzun zamandan beri sermaye arayan kişilerin sonunda ihtiyaç duydukları sermayeyi kazanmalarına yorumlanır. Satılması beklenen mal mülk de satılabilir ve bunu işiniz için sermaye yapabilirsiniz. Rüyada kahverengi dana görmek, bir süredir işsiz iseniz güzle kazancı olan bir işe girmeye yorumlanır. Evinizde kardeşleriniz veya diğer aile fertleri iş arıyorsa onların işe girmesine de aracı olunabilir.

Rüyada kurbanlık dana görmek, uzun zamandan beri hem emek verdiğiniz hem de canı gönülden istediğiniz bir şeye sahip olmaya yorumlanır. Ev araba arsa gibi yatırımlar yapmak isteyenler yatırımlarını yapabilirler. Yeni bir mal mülk alabilir veya işlerinize yatırım yapabilirsiniz.

Rüyada Dana Saldırması

Kendinize inancın güvenin artacağına ve bunu başarabilirim demeye yorumlanır. Eskiden asla yapamam deyip geride durduğunuz konularda artık elinizi taşın altına koyabilirsiniz. İş hayatında zor görevler alınabilir. Sınavlarınız içinde daha çok çalışılabilir. Çalışma çabalama azmi artar. Rüyada danadan kaçmak, aynı zamanda elinize geçen fırsatları değerlendirmediyseniz yeniden yakalamaya yorumlanır. Zamanında sunulan fırsatları yeniden sunan birileri olabilir.

Rüyada Dana Sevmek

Zamanında çok iyi anlaştığınız insanlar ile yeniden yollarınızın kesişmesine yorumlanır. İş ortamında da keyifli bir çalışma ortamı olabilir, yeni iş arkadaşları edinebilirsiniz. Artık hem iş hem de eğitim hayatında kurulacak dostluklar karşılıklı fayda sağlar.

Rüyada Boynuzlu Dana Görmek

Bir türlü huyları değişmeyen biri varsa bu kişinin artık kötü huylarını bırakmasına yorumlanır. Evli olanlar eşleri ile anlaşamadıkları konularda artık içleri daha rahat eder. Eşiniz daha anlayışlı olabilir ve kötü huylarını bırakabilir.

Rüyada Dana Eti Yemek

Rüyada dana eti yediğini görmek, yeni bir kazanç kapısının aralanmasına yorumlanır. Evinize daha çok gelir girer ve aile fertlerinin geçimi rahatlar. Uzun zamandır çocuklarınız için istediğiniz imkanları onlara sunabilirsiniz.

Rüyada Dana Beslemek

Yakınlarınıza iyilikte bulunmaya ve onların işlerine yardım etmeye yorumlanır. Bir yakınınız sizden yardımcı olmanızı isteyebilir. Eş dost akrabanın zor gününde yanında olunabilir. İşleri kötüye giden birine tavsiyeler verilebilir.

Rüyada Dana Görmek İslami Yorumu

Rüyada dana görmek ihya yorumu, bol kısmete ve işlerin açılmasına yorumlanır. Kendi işini yapanlar ticari hayatta yeni anlaşmalar imzalayabilirler. Yepyeni fırsatlar elinize geçer ve maddi endişeler biter, maddi yönden eliniz rahatlar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status