Rüyada Deniz Görmek

Rüyada deniz görmek, önemli bir göreve atanmak ve çok büyük kazançlara ulaşmaya yorumlanır. Gelirinden memnun olmayan helal ve bol kazanç sağlayabilirler. Bir süredir beklenen iş teklifi ya da başka kısmetler sonunda gelir. Önemli işler ve görevlerin başında yer alabilir, insanların güvenini kazanıp şan şöhret sahibi olabilirsiniz. Sanatla ilgilenenlerin de hayran sayıları artar ve sanatları değer görür. Rüyada mavi deniz görmek, deniz aşırı bir yere yerleşmeye yorumlanır. Uzun zamandır taşınmak hayali kurulan yere yakında yerleşebilirsiniz. Atamanız gerçekleşebilir veya beklenen başka bir şey varsa da sonunda gerçek olur ve o yerde yaşamınızın kalanını sürdürebilirsiniz. Rüyada denizin içinde denizde olmaması gereken hayvanlar görmek, gerçekleşmesi zor sanılan hayallerin gerçeğe dönüşmesine yorumlanır. ha edilen makam mevkiye erişilir ve dilekler kabul olunur.

Rüyada deniz kenarı görmek, özlem duyup da yolunu gözlediğiniz insanlar varsa yakında kavuşacağınıza yorumlanır. Uzakta yaşayan her kim varsa yakında sizin ziyaretinize gelebilirler. Sevdiğinden ayrı olanlar da kavuşurlar. Eğer sevgilinizden ayrıldıysanız veya eşinizle küs iseniz yakında barış sağlanır. Sevenler kavuşurlar ve aşk acısı diner.

Rüyada Dalgalı Deniz Görmek

Zor yollar kat ettikten sonra çok büyük imkanlar elde edileceğine yorumlanır. İlerleyen günlerde erişilecek makam mevki, geçmişte aldığınız tecrübeler ve şu an uğraştığınız zorluklar sayesinde olur. Eğer bir süredir büyük mücadele veriyorsanız bu mücadelede yakında biter ve hak edilen neyse ona ulaşılır.

Rüyada Berrak Deniz Görmek

Kazancınızın bol ve helal olacağına yorumlanır. Maddi sıkıntısı olan ve borç ödeyen kişiler borçlarından kurtulabilirler. Beklediğiniz paralar elinize geçer ve siz de ödemelerinizi zamanında yapabilir, borç külfetinden kurtulabilirsiniz.

Rüyada Denize Girmek

Rüyada denize girdiğini görmek, yeni insanlar tanımak ve yeni bir iş ortamında bulunmaya yorumlanır. Aynı zamanda iş anlaşması da imzalanabilir ve işleriniz büyüyebilir, sorumluluklar artabilir. Rüyada denize dalmak, çok büyük bir rahatlamaya yorumlanır. Sonunda oldu diyeceğiniz bir hayaliniz gerçek olabilir. Yurt dışına çıkmak isteyenlerin büyük bir imkan ellerine geçebilir.

Rüyada Denizde Yüzmek

Rüyada denizde yüzdüğünü görmek, iş ya da eğitim hayatında ailenizin ev çevrenizin sizden beklentilerini karşılamaya yorumlanır. Kendi işini yapan insanlar düzenli bir gelir sağlayabilirler. Rüyada denizde yüzerken balıklar görmek, bol kısmete yorumlanır. Bekar olanların karşısına hayırlı bir talipleri çıkabilir.

Rüyada Deniz Görmek İslami Yorumu

Rüyada deniz görmek ihya yorumu, önemli vazifeler üstlenmek ve iş hayatında saygınlık itibar kazanmaya yorumlanır. İş hayatında hızlı bir yükseliş yaşanabilir. Maddi olarak da eliniz rahatlar ve zenginliğe erişilir. Adaletli bir şekilde başarıya ulaşabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

  1. Hacer Aydoğmuş dedi ki:

    Rüyamda yanımda bir kaç küçük çocuk vardı ve biz ıssız kurak bir yerdeydik hiç su kalmamıştı. Sözde rüyamda bir kova su vardı ve ben bunu rüyamda sanki dün akşam içmişim gibi gördüm her neyse Sonra çocuklar çok susadı ve bana kovadaki bütün suyu sen mi içtin dediler bende evet ama özür dilerim kurban olurum ben nereden bileyim bu kovadaki sudan başka su kalmadığını özür dilerim dedim Ve işte su aramaya koyulduk… Sonra da biraz ilerledikten sonra ne görelim !!kocaman bir deniz !! Hepimiz sevinçten havalara uçtuk hemen denize atladık bir güzel yüzdük sonra bir anda denizin çevresi demir tellerle örüldü ve tellerin yanında tasmalı bir kurt köpek belirdi ve durmadan havlıyordu sonra bir anda mekan değişti eskiden oturduğumuz sitenin bahçe kısmina geldik ama deniz ve köpek hâlâ duruyordu ve sitenin son bloğundaki apartmanın ilk kat balkonunda genç adam vardı ve sonra yine mekan değişti bu sefer deniz ,köpek ve çocuklar gitti ve yerini şimdi oturduğumuz aprtman ve karşı apartmanın arasındaki yola ışınlandım Ve sonra apartmanın önünde gençler vardı genç erkekler vardı . Böyle işte çok karmaşıktı tam olarak hatırlamıyorum aklımda kalanları yazdım ama olay örgüsü doğru✓

DMCA.com Protection Status