Rüyada Eğilmek

Rüyada eğilmek görmek, uzun zamandır kendinizi geri planda tutmak zorunda kaldığınız her ne varsa artık kendinizi öne çıkarma hevesine gireceğinize yorumlanır. Yeteneklerinize ve işlerinize güveniniz artmaya başlayabilir. Henüz kendine güveni olmayan kişilerin duyacakları sözler ve alacakları övgüler ile birlikte kendilerine güvenleri yerine gelir. Başarılı olduğunuzu kendiniz de görebilirsiniz. İş hayatında bundan sonra daha cesur hamleler yapılabilir. Rüyada yere eğildiğini görmek, sizi üzen insanların artık bundan vazgeçmesine yorumlanır. İş hayatında da size karşı haksızlık yapılıyorsa bu durum biter. Size yapılan haksızlıklar dan pişmanlık duyan kişiler olabilir ve eşitlik adalet sağlanır.

Rüyada eğilerek selam vermek, sizi sıkıntıya sokan görevlerinizi yerine getirmeye ve kimseye karşı bir mahcubiyet yaşamamaya yorumlanır. İş hayatında zor günler geçiren ve uyum sağlamakta zorlanan kişiler yakında bu süreci atlatırlar. Yeni iş arkadaşları edinebilir, çevrenizi genişletebilirsiniz.

Rüyada Rükuya Eğilmek

Yapılan iyiliklerin karşılığını görmeye ve çevrenizdeki insanların zor zamanlarında yanlarında olmaya yorumlanır. Rüyada secdeye eğilmek, aile büyüklerini görmeye ve ziyaretlerine gitmeye yorumlanır. Uzun zamandır özlediğiniz biri ile de hasretler son bulur. Aile içinde derdi kederi olan biri varsa da o kişiye hayırda bulunabilirsiniz.

Rüyada Eğilmek İslami Yorumu

Rüyada eğilmek görmek ihya yorumu, huzur ve esenlik bulmaya yorumlanır. Artık öz güven duyarak bir şeyler yapabilir ve işlerinizde yükselebilirsiniz. Sanat ile uğraşan kişilerin hayran kitlesi çoğalır. Sizi yakından tanımak isteyen kişilerden haber alabilirsiniz. Bir süredir ertelemiş olduğunuz her ne işiniz varsa tamamlama imkanı elinize geçer.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status