Rüyada Ekin Görmek

Rüyada Ekin Görmek, geleceğiniz için güzel yatırımlarda bulunmak ve rızkınızın bol bereket olacağına yorumlanır. Şimdiye kadar maddi sıkıntı çeken kişiler bundan sonra daha rahat ederler ve zenginliğe erişilir. Artık hak edilen para pula sahip olunur. Uzun zamandır borç ödeyenler de borç külfetinden kurtulabilirler. Eğer yeni bir işe yatırım yaptıysanız sermayeniz boşa gitmez ve işlerinizde verim artar, bol müşteriye ulaşır. Rüyada yeşil ekin tarlası görmek, bekar olan kişilerin evlenme kararı alacaklarına yorumlanır. Kendi yuvanızı kuracağınız doğru insan karşınıza çıkar. Eğer evliyseniz de çoluk çocuğa karışılır. Çocuklarınız ve eşinizle birlikte çok mutlu olunur.

Rüyada ekin başağı görmek, hiçbir emeğinizin boşa gitmeyeceğine ve rakipleriniz arasından sivrilmeye yorumlanır. Pek çok insan arasından seçilebilirsiniz. İşsiz iseniz işe girebilirsiniz. Rüyada ekin sapı görmek, sınavlarınızda başarılı olmaya yorumlanır. Girilen sınavlar güzel geçer. İş hayatında da yükselme olur. Önemli insanların dikkatini çekebilirsiniz.

Rüyada Ekin Biçmek

Rüyada ekin biçtiğini görmek, verilen emeklerin karşılığını almaya başlamaya yorumlanır. Geliriniz artabilir. Ek iş için verilen emekler de karşılık görür. Daha çok kazanca ulaşılır. Rüyada ekin ekmek, yeni hayaller kurmak ve hedefler belirlemeye yorumlanır. Yepyeni istek arzularınız olabilir ve bunlar için yatırım yapabilir, bütçe ayırabilirsiniz. Rüyada ekin hasadı görmek, alım gücünün artmasına ve maddi engellerin ortadan kalkmasına yorumlanır.

Rüyada Ekin Görmek İslami Yorumu

Rüyada ekin görmek ihya yorumu, yeni şeyler öğrenmeye ve bilgiler edinmeye, işinizde kendinizi geliştirmeye yorumlanır. Çok önemli yatırımlar yapılabilir. İşiniz için de güzel bir yatırım imkanı elinize geçebilir, sermaye arayanlar sermaye bulurlar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status