Rüyada Eski Sevgili Görmek

Rüyada eski sevgili görmek, hayatınıza giren ve daha sonrasında küs olduğunuz her kim varsa o kişi ile barışmaya ve hiç kimse ile küs kalmamaya yorumlanır. Eski sevgiliniz ile de yollarınız kesişebilir ve barışabilirsiniz. Eski sevgilisi tarafından terk edilen kişiler için yakında eski sevgiliden haber almaya ve onun pişman olduğunu öğrenmeye yorumlanır. Sizi üzdüğü için çok üzgün olabilir ve sizi geri kazanmak isteyebilir. Eski sevgilisini bırakan kişiler de ondan haber alabilirler. Eski sevgiliniz sürekli sizi düşünüyor olabilir. Rüyada ayrıldığın sevgilini görmek, yeni ayrıldıysanız barışmak şeklinde yorumlanır. Sevenler tekrar kavuşurlar ve aradaki sorunları tatlıya bağlayabilirsiniz. Uzun zaman önce ayrıldıysanız da aşk hayatında aradığınız mutluluğu tez vakitte bulacağınızı simgeler.

Rüyada eski sevgiliyi yeni sevgilisiyle görmek, aşk acısının dinmesine ve aşık olacağınız birinin karşınıza çıkmasına yorumlanır. Yeniden tutku ile bağlanacağınız ve adeta ruh ikiziniz olan biri hayatınıza girebilir. Beklenmedik bir anda yeni bir aşka yelken açılabilir ve hiç olmadığınız kadar mutlu olabilirsiniz.

Rüyada Evliyken Eski Sevgili Görmek

Eşiniz ile mutluluğun günden güne artmasına ve size ilgisinin artacağına yorumlanır. Eşinizin size bağlılığı ve aşkı artabilir. Sizi kaybetme korkusu da yaşayabilir. Şu günlerde eşinizden beklenmedik sürprizler alabilirsiniz, iyi ki evlenmişim dedirtebilir.

Rüyada Eski Sevgiliyle Konuşmak

Sizinle görüşmek isteyeceğine yorumlanır. Gelecek günlerde eski sevgiliniz ile yollarınız kesişebilir ve yeniden sizinle görüşmek istediğini söyleyebilir. Size ortak arkadaşlar aracılığı ile de haber gönderebilir ve aranızda muhabbet geçebilir. Rüyada eski sevgiliyle telefonda konuşmak, gelen bir habere mutlu olmaya yorumlanır. Sizden hoşlanan biri de sizi arayarak görüşmek istediğini dile getirebilir.

Rüyada Eski Sevgiliyle Karşılaşmak Görmek

Rüyada eski sevgili ile karşılaşmak, genelikle benzer manaya gelir. Hiç aklınızda yokken bir anda karşınıza çıkabilir ya da haber gönderebilir. Şu günlerde sizden hoşlanan başka biri varsa da kararsızlık yaşayabilirsiniz. Eski sevgilinin geri dönmesini bekleyenler, yeni bir aşkı geri tepebilirler.

Rüyada Eski Sevgiliyi Hasta Görmek

Eski sevgilisi yüzünden maddi manevi mağduriyet yaşayan kişiler için yakında her şeyin düzene girmesine ve kayıpların geri gelmesine yorumlanır. Bir süredir verilen emeklerin karşılığı alınır. Sıfırdan başladığınız bir işin de hayrını görürsünüz. Eski sevgiliniz pişman olup hatalarından dolayı gelip özür dileyebilir.

Rüyada Eski Sevgili Görmek İslami Yorumu

Rüyada eski sevgili görmek ihya yorumu, aşk ve ilişkilerde gülen tarafın siz olacağınıza ve mutluluğu bulaya yorumlanır. Eski sevgiliniz ile barışarak ya da hayatınıza girecek olan yeni biri ile çok mutlu olabilirsiniz. Gelecek günlerde aşk acısı biter ve artık aşk dolu günlere erişilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. Banu dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda eski erkek arkadaşımın perişan biçimde yanıma geldiğini,(onunla ilgili gerçek hayatta öğrendiğim şeylerle ilgili) bana açıklama yaptığını, ağlamaktan gözlerinin kızardığını ve akıp 4 tane gözü olduğunu gördüm. Yorumlarsanız çok sevinirim.

  1. Gökhan Ardıçlı dedi ki:

   Rüyamda benden 2 ay önce ayrılan sevgilim gördüm bir yandan örgü yapıyor bir yandan ayrıldığımız ve bu zamana kadar olan konuları ayrılma meselelerimizi konuşuyorduk ama kavga şeklinde değil hafif tartışma şeklinde ama elinde de 2 adet şiş ile örgü yapıyordu karşılıklı oturuyorduk bu nedir ?

 2. Bennu dedi ki:

  Merhaba rüyamda eski sevgilimden özür mesajı aldım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya pişman olmasına yorumlanır.

 3. Yade dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilim komsum olmus. Penceremden bakarken onu gördüm. Beni cagirdi ve onun ve kardeslerinin pencerelerinden iceri girdim. Konustuk, güldük, sarildik, sakalini elledim. Ama ona kizgin omdugumu da söyledim. Sonra benim gülmemi ve sesimi annesi duymus. Onun adinlarini duyuncq kacmak zorundaydim. Arkamdam eski sevgilim yine gel ama ses yapma dedi. Kacarken kendi anneme yakalandim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir yere yerleşmeye, iyi habere yorumlanır.

 4. Nazlıcan dedi ki:

  4 gün önce sozlumu kaybettim kalp krizi diyor ailesi ama çok borcu vardı intihar da olabilir.Rahmetli olduğu gece beni çok sevdiğini herşeyi olduğumu söyledi gayet iyi ayrıldık yani çok borcu vardı kredi borcu.Dün rüyamda onu gördüm normal hayatta hiç kavgamiz olmazdı ama rüyada kavga ettik ben yediğim şeyin parasını ayrı cebine koydum arabasina binmedim o da sakin bir daha beni arama dedi normal hayatta asla böyle bir kavgamiz olmazdi iki dakika kus kalamazdik bilmiyorum bu rüya içime oturdu lütfen yardım edin

 5. Duygu dedi ki:

  Rüyamda eski nisanlim bize gelmiş oturuyordu bende tektasi veriyordum ama kırmızı yüzük kutusunu bulamamıştım veriyorum sessizce bir müddet oturdu bende ders çalışıyorum o sıra sonra bana ben bunaldım artık dedi bende kapıya onu gecirmeye gittim bana bir şeyler söyledi çok anlamadım birde giderken tektasi gösterip evet dedi anlamadım falan dedim bu şekilde bir rüya gordum anlamı nedir acaba

DMCA.com Protection Status