Rüyada Eski Sevgili Hakkında Konuşmak

Rüyada eski sevgili hakkında konuştuğunu görmek, onu size hatırlatacak bazı olaylar yaşamak anlamına gelir. Belki de ortak arkadaşlarınız ile karşılaşabilirsiniz ya da başka bir yerde karşınıza çıkabilir. Eski sevgiliniz ile yeniden yollarınız kesişebilir. Eğer uzun süredir görüşmüyorsanız ve haber almıyorsanız, eski sevgiliniz ile ilgili kulağınıza haberler gelebilir. Bu rüyayı ilişkisi olan biri görürse, ilişkisinde eskiden yaşadığı sorunların bir benzerini yaşayabilir. Aşk hayatında yeniden benzer üzüntüler ile karşılaşabilirsiniz.

Rüyada eski sevgili hakkında sohbet muhabbet etmek, yeni bir aşka yorumlanır. İlişkisi olmayan kişiler sevdikleri veya hoşlandıkları kişi ile yeni bir aşka yelken açabilirler. Eğer bu ilişkiyi kimse bilmiyorsa yakın zamanda arkadaşlarınıza yeni ilişkiniz hakkında konuşabilirsiniz. İlişkisini gizli yaşayanlar da herkese duyurabilirler.

Rüyada Anneyle Eski Sevgili Hakkında Konuşmak

Bir sözünüzü iki etmeyen ve sizi el üstünde tutan bir eş adayına yorumlanır. Yakın zamanda hayatınıza giren kişi ile evlilik yolunda bir ilişki başlayabilir. İkiniz de ailelerinizi tanıştırmak isteyebilirsiniz. Tez zamanda ilişkinizde söz nişan olabilir.

Rüyada Eski Sevgili Hakkında Konuşmak İslami Yorumu

Rüyada eski sevgili hakkında konuşmak ihya yorumu, biten bir ilişkinin ardından yaşanan üzüntülerin son bulmasına, aşk hayatında yeniden mutlu olmaya yorumlanır. Size destek veren ve dert ortağı olan dostlarınız olabilir, yeni dostluklar edinebilir, yeni bir ilişki ufukta görünebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. Aybüke dedi ki:

  Rüyamda arkadaşım, eskiden konuştuğumuz lakin sevgili olmadığımız kişi hakkında kendisine ilgi duyulduğunu kanıtlayan sözler söylediğini söyleyecekti.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sevdiğiniz kişi ile karşılaşmaya yorumlanır.

 2. Aaa dedi ki:

  Rüyamda eskiden konuştuğumuz ama sevgili olmadığımız biri hakkında( ki hala seviyorum) konuşuluyordu. O kişi bir kızla yaşadığı şeyleri birilerine anlatmış onlar da kendi aralarında böyle böyle demiş diye muhabbet ediyorlardı.

  1. admin dedi ki:

   BU rüya aynı kişi ile yeniden görüşmeye yorumlanır.

 3. Aaa dedi ki:

  Rüyamda eskiden konuştuğumuz ama sevgili olmadığımız biri hakkında( ki hala seviyorum) konuşuluyordu. O kişi bir kızla yaşadığı şeyleri birilerine anlatmış onlar da kendi aralarında böyle böyle demiş diye muhabbet ediyorlardı.

 4. Eda dedi ki:

  Eski sevgilimin pastahanesi var rüyamda ablam birinin doğum gününü kurmayacağını söyledi eski sevgilimi arayıp cafede kutlayamak istedigimizi soyle dedi sonrada uyandım zaten

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizden hoşlanan birinin görüşmek için haber göndereceğine yorumlanır.

 5. Baran dedi ki:

  Rüyada eski sevgilimin ahbabı bizim eve geliyor ve onu evime getirmek istediğini söylüyor fakat eski sevgilim istemşyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hoşlandığınız birinden duygularınıza karşılık bulmaya yorumlanır.

 6. Sema dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilim hakkında arkadaşımla konuşuyordum. Onun Hollandaya gittigğini orada yasadığını çalışdığını söyledi. Bu ne anlama gelir

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizinle tanışmak isteyen birinin haber yollamasına yorumlanır.

 7. Kemal dedi ki:

  Ruyamda babamın amcasının ogluyla eski esim hakkında konusuyorduk. Bana sen haksızsın. Oda haksız diyordu.cok sinirliydim ruyamda.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı bir talibe yorumlanır.

 8. Bengisuu dedi ki:

  Rüyamda akvaryumun girişindeyim balıklara bakıyorum sonra birden bire arkadaşımın evindeyim oturuyoruz onunla anneai bir yere gidecekmiş hazırlanıyo ve gidiyo bizde eski erkek arkadaşım hakkında konuşuyoruz.Arkadaşım ben olsam sonuçta ilişkin bitti bütün aldığım herşeyi ondan alırım bende olanlarıda veririm diyor sonra anlamadığım bir geçişle rüyada mutfakta bişeyler hazırlamaya çalışıyoruz o esnada uyandım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni insanlarla tanışmak ve birinden hoşlanmaya yorumlanır.

 9. Bılabıla dedi ki:

  Rüyamda yakın bir kız arkadaşımla eski sevgilim(kız) hakkında konuşuyorduk, aslında bir nevi onun ile ilgili muhabbet ediyorduk. Bana öyle de yapmamıştır ya diyordu ben de aşığım sana deyip duygularımla oynadı, ayrıldı benden diyordum, o da şaşırıyordu. Bu rüyanın yorumu nedir ?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski sevgili ile yeniden görüşmeye yorumlanır.

 10. Buse dedi ki:

  Rüyamda etrafın karlı olduğu bir bahçede yürüyordum. Ve bir erkek oradaydı. Arkadaşımmış gibi ama tanımıyordum. Konuşmaya başladı benimle. Eski sevgilim için hâlâ seni bekliyor hâlâ seninle olacağına inancı var nerelerde olduğunu biliyor ve seni sürekli takip ediyor dedi. Şaşırdım söylediklerine. Sonra da tebessüm ederek gittim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya temiz haberler almak ve sıkıntıların aşılmasına yorumlanır.

 11. Okan dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimin en yakın arkadaşı annem ve ablamla eski sevgilimin hakkında konuşuyorduk ( başkalarıyla konuşması hakkında ).

  1. Okan dedi ki:

   Pardon buluşup gezmesi hakkında

  2. admin dedi ki:

   Bu rüya aile için dayanışmaya yorumlanır.

 12. Burcu dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilim sitemize gelmişti ve bana biraz konuşabilir miyiz dedi. bende buradan biraz uzaklaşalım gören olursa ayıp olur dedim. Tamam ilerde konuşalım dedi ve yürüdüm oda arkamdaydı. Sonra bir markete tek başıma gittim çikolata aldım ve elimi cebime attım para yoktu. Adama lütfen kimseye söylemeyin ben ücretini getirecem şimdi dedim. Adam tamam dedi. Ve benim arkamdan eski sevgilim markete gitti. Bende yavaş yavaş yürürken cebimde bozuk para olduğunu farkettim. Eski sevgilim marketten çıkınca tekrar markete döndüm ve adama parasını iade ettim. Bana eski sevgilin hesabını ödedi ve sen bu çocuğun hakkını hiç kimsede bırakmıyorsun dedi gülerek. Bende hafif bir tebessüm edip çıktım. Çıkarken mutlu adımlarla ilerliyorum. Arkamda eski sevgilim ve bir kaç tane tanımadığım arkadaşım vardı. Yeşillik hafif çamurlu bir alan vardı. Ve bende koşmaya başladım. Onlarda pesimden koştu . Sonra yeşilliği üzerinde uzandım. Arkadaşlarıma çok güzel sizde uzanın diyordum. Onlarda uzanmisti. Eski sevgilim ise yüzüstü uzanmış ve yüzünde tebessümle beni izliyordu.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski sevgili hakkında haber almaya, sizinle ilgili konuşmasına yorumlanır.

 13. Isimsiz158 dedi ki:

  Rüyada okuldan çıkıyordum ve eski bir lise arkadaşım vardı onunla karşılamıştık ve anlatmaya başlamıştı bir kuzenim var ve iki tane sevgili yapmış ikisinden de ayrılmış ama ikisini de istiyor diye hatta 1 tanesi evliydi o evli olan kişi gerçek hayatta çok sevdiğim bir abi ve diger sevgilisi de benim eski sevgilimdi arkadasım eski sevgilimden bahsetmeye falan başladı ben de çok üzülerek o benim eski sevgilim dedim ve ustune de baya şaşırarak nasıl olur evli adamla flört eder sevgili olur diye sonra arkadasimla ben evlerimize gitmek icin ayrıldık ama konuşmayı telefonda sürdürdük ben hiç konuşmuyordum çünkü çok üzgündüm ve tabi arkadaşımın kuzenim diye rüyada tanıttıgı kiz da dersaneden tanidığim ama bir samimiyetim olmayan bir kızdı neyse arkadasim hep gülüyor kahkaha atıyordu ve telefondan da bana şarkılar dinletiyordu ve uyandım sonra admin

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski sevgili ile yeniden yolların kesişmesine, tekrar görüşmeye başlamaya yorumlanır.

 14. Naia dedi ki:

  Merhaba. ruyada halamla konusuyordum. Halama sormuetum eski sevgilimle ilgili. Oda demisti ki yaz ona. Belki herseyi degisir dedi. Ben de ona dedim ki hayir yazmicam, cunku o beni haketmiyor dedim. Bu arada sik sik goruyorum eski sevgilimi ruyamda. Tessekurler.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski sevgiliden haber almaya yorumlanır.

 15. Na37 dedi ki:

  Yeniden merhaba. Rüyada eski sevgilimi ve onun en yakın arkadaşını gördüm Ve benim en yakın iki arkadasımı gördüm. Bir kafede oturuyordum ve sonra annemin ablasının eşi geldi. Bu arada eski sevgilimin arkadaşı geldi ve bana dedi ki eski sevgilin seni seviyor, biliyorum sen böyle ciddi klassik aile olmak falan istemiyorsun, normal bir ilişki istiyorsun dedi, özgür ilişki. Neyse sonra eski sevgilim hiç birşey soylemedi ve ben aglamaya başladım. Sonra o gitti arabaya ve uyumaya çalıştı. Eski sevgilimin arkadaşı demisti ki, siz seviyorsunuz birbinizi diye. Bende gittim eski sevgilimin yanında izliyordum onu. Neyse sonra ben cıktım arabadan oda sonra cikti benimle barismak istemiyordu ama , kolumdan tuttu, bende agliyarak dedim ki birak beni ve sonrasını hatirlamiyorum. Tessekurler .

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski sevgiliye dair birinden haberler gelmesine, size geri dönmek istemesine yorumlanır.

 16. Naa7777 dedi ki:

  Merhaba. Ruyamda eski sevgilimi ve onun en yakin arkadaşını gördüm. Bir kafede oturuyorduk ve benim en yakın iki arkadaşım da ordaydı. Sonra eski sevgilim in arkadası geldi ve dedi ki bana, siz birbinizi seviyorsunuz, zaten sende klasik aile olalım için çabalamıyorsun, sen sadece özgür ve rahat ilişki istiyorsun dedi. Biz hepimiz kafedeydik , ondan sonrada ben teyzemin kocasını gördüm, içki alıp bardan dışarı çıktı arkadaşlarıyla. Ben ve eski sevgilim birbirimize bakıyorduk. O barışmak istemiyordu galiba hatirlamiyorum, sadece bana çok garip bakıyordu. Ben hiç bişey soylemedi.ama onun yakın arkadaşı bana dedi ki seni seviyor. Birbinizi hala seviyorsunuz falan. Sonra o dişarı çıktı arabada uyudu bende gittim oturuyordum arabada ve izliyordum, sonunda ben arabadan indim ve ağlamaya başladım, çünkü arabadayken bana demedi çık diye ama bir işaret verdı bende hissettım.sonra bi yere gidiyordum. Eski sevgilim birden cıktı ve kolumdan tuttu bende dedim ki bırak beni ve aglamaya başladım. Ve sonrasını hatırlamıyorum. Tessekurler

  1. 1234556 dedi ki:

   Merhaba. Ruyamda kiyafetler aliyordum. Bu arada en yakin arkadasimi ve onun eski sevgilisini gordum. Barismislardi bende cok sevinmis ve sasirmistim. Sonra yakin arkadasim mor renkli jecet almaya karar verdi. Anlami ne yazarmisiniz. Ve yakin arkadasim icin de yorumlanirmi bu ruya. Sagolun.

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya maddi refaha, yeni dostlar kazanmaya yorumlanır.

 17. Pırıl dedi ki:

  Rüyamda sevgilimle mesajlas üzerinden konusuyoruz ama eski sevgilim hakkında konusuyoruz

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sevdiğiniz kişinden güzel haberler gelmesine yorumlanır.

 18. Deniz dedi ki:

  Rüyam da annemle eski sevgilim hakkında konuşuyorduk Ben anneme o bana tekrar gelmicek mi diyordum o da bana hayir artik gelmicek diyordu ‘ve üzülüyordum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski sevgilinin tekrar aramasına yorumlanır.

 19. Hayko dedi ki:

  Rüyam da annemle eski sevgilim hakkinda konuşuyorduk Ben anneme Geri dönecek mi bana diyordum annem de hayir bi daha dönmicek diyordu ‘ve üzülüyordum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski sevgiliden haber alınmasına yorumlanır.

 20. öykü dedi ki:

  rüyamda eski sevgilimi gördüm konusmuyordu bana ayakkabılarını giyıyordu beyaz yeni bir ayakkabi anneside orda cok üzgünmüş ayrıldığımıza uzulduğunu söylüyordu eski sevgilim siyah çorapla yürüyp ayakkanı giymeye başladı ama bana küsdü

 21. yamur dedi ki:

  rüyamda benim bir arkadasım eski sevgilimin eski kız arkadasına benimle ilgili sorular soruyordu kız da benim için cocuk ondan hep iyi bahsederdi bir gün yanına gelip konusmak istiyordu hep çok iyi kızdı diye bahsediyordu diyordu anlamı nedir

 22. Nez dedi ki:

  Rüyamda gece vakti ablam evden çıkıp eski sevgilimle görüşmüş benim hakkımda konuşmuşlar biten ilişkimiz hakkında ama olumsuz konuşmuş yani özlediğini barışmak istediğini gibi şeyler söylememiş olmadı demiş bunun anlamı nedir

 23. Muhammed dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilim eski bir erkek arkadaşıma benimle bir daha konuşmayacağını söyledi uyandım

 24. Melike dedi ki:

  Rüyamda tanimdaigim ama sevmedigim biriyle evlenmiştim ve bu evliliği istemediğimi söyledim kuzenlerime anneme annem bana bir şey olmaz en azından parası var diyordu daha sonra kuzenlerimle(kiz) onara ben eski sevgilimi seviyorum ben tanımadığım biriyle evlenmek istemiyorum diye konuşmuyordum annemle konuşmaya giderken dışarda hem yağmur yağıyordu hemde amcamın gelinleri de dışarda oturuyorlardı o zaman

 25. Reyyan dedi ki:

  Rüyamda bir arkadaş aracılığıyla,eski sevgilimin benim hakkımda söylediği şeyleri bana söyledi.ve söylediği şeyler de şu . Onun sevdiği vardır, kendisine hemen manita bulmuştur vb şeyler

 26. Tolga dedi ki:

  Rüyamda 2yil önce ayrıldığım sevgilimin kardeşiyle konuşuyordum ablası hakkında anliyacagin kardeşiyle dertlesiyorduk oda beni hem şaşkın hemde üzüntüyle dinliyordu şuan hayatımda başka biri var ama evlilik düşünmüyorum onunla beni aydınlatırsanız sevinirim teşekkürler şimdiden

 27. Gizem dedi ki:

  Benim gördüğüm rüyada iyi bi dost bana mesaj atıp eski sevgilimim hakkında konustuk (iki hafta önce terk etti beni) bana anlattı eski sevgilim aslinda niye benden ayrildigini.. kendisi parasız diye ve istemeye felan filan sevdiği kızın isteklerini yerine getiremecegini anlatti.. gercek hayatta ama tam tersi calisiyor ve aileside pek fakir sayılmaz.. ve gercek hayatta baska konular yüzünden beni terk etti.

 28. Taner dedi ki:

  Merhaba rüyamda ilk ve eski sevgilim hakkında arkadaşımın annesiyle konuşuyorduk. Daha barışmadınız mı onun gönlünde başka biri vardı diye bir şeyler söylüyordu.

 29. Gulay dedi ki:

  Ruyamda eski sozlum yanimda bizim evdeydi babam zaten sozu atmisti ruyamdada babamin karsisina gecmis onunla hickira hickira konusuyordum senin yuzunden diyordum sen yaptin babamin yaptigi butun hatali normal hayatimda soylemedigimi ruyamda yuzune soyluyordum eski sozlumde yanimdaydi . Ve ben eski sozlumu 3 gecedir ust uste goruyorum annesinide gordum neden gordugumude bilmiyorum

 30. B.ç dedi ki:

  Rüyamda eski kız arkadaşımın yani sevgilimin üniversiteden bi hocasıyla sohbet ederken hocası onun zeki olduğundan bahsediyodu buna bende sinirlenerek içimden bende yaparım diyodum. Çünkü rüyamda da ona küs olduğumu ve ona karşı kalbim hala kırıktı.

 31. Güzel bayan dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimi halama anlatiyodum ayrıldık filan diyodum yeni tanıştığım çocuğun fotoğrafını gosteriyodum aaa yakışıklı çocukmuş boşver eskileri bak bu çocuk güzelmiş diyo orda direk uyandım rüyamda böyle canım yaniyomus gibiydi

 32. Seda dedi ki:

  Rüyamda kuzenim eski sevgilimle tekrar olamayacağımızdan bahsediyordu

 33. Şş dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimin babasıyla konuşuyordum. Oğlunun benimle görüşürken başkasiyla görüştüğünü flan anlatıyordum. Babasını normaldede tanıyan biriyim ama böyle şeyleri konuşmayız. Rüyamda konuşuyorduk ne anlama gelir?

 34. Şevval dedi ki:

  Rüyamda iki senedir ayrı olduğum eski sevgilimin bir arkadaşıyla onun hakkında konuşuyorduk. Bilmediğim gerçekleri ondan öğrenmeye çalışıyordum ve sonra onu yolculayıp bir ara çamaşır yıkadığını hatırlıyorum. Lütfen yorumlar mısınız?

 35. Melisa dedi ki:

  Rüyamda istemediğim biriyle evlenmiştim. Evli olduğum adamla konuşurken aniden aklıma eski sevgilim geldi. Onu hala seviyorum. Evli olduğum kişi bana eski sevgilim hakkında sorular sormaya başladı. “Hala onu seviyor musun?” diye sordu. Ben de “Seninle tanışmadan önce onu seviyordum, şuan sevmiyorum. Seni de sevmiyorum.” diye cevap verdim. Evli olduğum kişi, eski sevgilim hakkında “onu sevmiyorum” diye yanıt verdiğim zaman yüzü güldü, ayrıyetten ona da onu sevmediğimi söylediğimde ise yüzü düştü.

 36. Ayfer dedi ki:

  Rüyamda benden hoşlanan çocuğu gördüm ve eski sevgilimden konu açtı bende konu hakkında konuşamaya başladım oda hemen benimde eski sevgilim var dedi?

 37. Nur dedi ki:

  Rüyamda arkadaşımla eski sevgilimin eski sevgilisini konuşuyorduk ne kadar güzel olduğunu falan

 38. Ddd dedi ki:

  Rüyamda bazı akrabalarım ve annem eski sevgilimle benim aramı yapmaya çalışıyorlar. Fakat onların daha önceden onunla görüştüğümden, bir ilişkimiz olduğundan haberleri yok. Ben ise çok istememe rağmen, ben daha önce onunla konuştuğumu, beni istemeyeceğini bu yüzden böyle bir şeye gerek olmadığını söylüyorum.

 39. Aylin dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimi Ve iş ortağını gördüm eski sevgilimle komuştum iş ortağı ile eski sevgilim hakkında konuştuk gülerek dertleşdik ne anlama gelmektedir

 40. Sevil dedi ki:

  Ruyamda eski eşim hakkinda onun kötü biri olduğuna ve daha öncede evlenip bosanmis olmasını duyuyordum

 41. Ayşenaz dedi ki:

  Rüyamda bir arkadaşım eski sevgilimle ne kadar çok benzediğimizi ve yakıştığımızı söylüyordu annesi de sosyal medyadan bana bakıyordu

 42. Halilibrahim dedi ki:

  Arkadaşım benim ev geliyo sonra yatak odasında oturuyoruz ben aynanın karşısında ayaklarımla oynuyorum gelir gelmez eski kız arkadaşım hakkında kıza git demişsin diyo bende evet gitmesini söyledim dedim sonra arkadaşım sağ kolumdan sivliceye benzeyen kurtdu biraz bastırarak çıkartı sonra yatağın bi kenarına oturup bekledi sonra bende sağ kolumdan 2 ci kurtu çıkarıyorum 2 ci kurtu çıkarırken arkadaşım çıkardığı Kurt beni ıstırıyo kurtlar yere düşüyo sonra kurtlar birbirlerini yiyorlar sonra ayağa kalkıp bida kurt varmı diye baktığımda sağ kolumda siyah bir benmi sivilcemi tam hatırlamıyorum arkadaşım yanına oturdum kız arkadaşım hakkında konuşuyoruz ben aranızı düzetlicem dedi ve ben uyandım kurtların rengi beyaz baş kısımları beyaz arkdasim adı Abdullah

 43. Eda dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimin tanımadığı uzakta oturan bi ablamdan haber geliyordu onun hakkında konuşuyorduk ama bir türlü tam net anlatsmıyordu sadece sinirli ve ayrılmış bekle diyordu sonra bir kaç kişi daha geldi anlatamadan gitti gelenlerde komşumuz ve balkondan geliyorlardı kızlarının düştüğünü görünce kız da birden düşüyordu ama evin içinde ki bahçeden düşüyordu

 44. Eda dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimin arkadaşının sevgilisi gibi olan bi kadın (ortak arkadaşımız) eski sevgilime arkadaşlarından birini ayarlamaya çalıştığını düşünüyordum öylede olur gibi oluyordu ama ben bir şey diyemiyordum şey diye düşünüyordum hiç aramızı yapmaya çalışmamış bozmaya çalışmış hep diye

 45. Seval dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimin başkasının benimle ilgili sorduğu sorulara verdiği cevapları duyuyorum sadece sesini duyuyorum. Son sorulan soruya hüzünlü bi tonla söylediğini rüya içinde hissederek başka kız mı yok diyerek cevapladığını duyuyorum

 46. Ayselnur dedi ki:

  rüyamda eski sevgilimin arkadasları ile cekildiği bir fotografı gösterdi arkadasım sonrasında biz o alana gittik ve eski sevgilimin şu an ki flörtü onun hakkında konuşuyordu arkadasıyla bende duydum sinirlendip ve gittim sonrasında cok üzgün olmama rağmen terasta esen sert bir rüzgara karşı sevinç ve neşe ile dans ettim

 47. Ayselnur dedi ki:

  şu an bir sevgilim var fakat: rüyamda eski sevgilimin arkadasları ile cekildiği bir fotografı gösterdi arkadasım sonrasında biz o alana gittik ve eski sevgilimin şu an ki flörtü onun hakkında konuşuyordu arkadasıyla bende duydum sinirlendip ve gittim sonrasında cok üzgün olmama rağmen terasta esen sert bir rüzgara karşı sevinç ve neşe ile dans ettim

 48. govher dedi ki:

  selam ben ruyada olmus arkadasimin eski sevgilime kiz ayarlamak istediyini duydum telefonda bana soyledi onu aradim boyle kiz var dedim oda numrasani istemis anlami ne?

 49. canan dedi ki:

  öncelikle selamun aleykümda rüyamda tanıdığım bir abim beni telefonla arayıp eski sevgilim hakkında biliyorum mustafa seviyor eminim ben biliyordum dedi bende ne oldu kim dedim mustafa dedi tmm da ne oldu dedim oda bana rüyamda ya mustafa uzun zamandır biri ile görüşüyürdu uzun zaman derken dedim 2 yıl önce dedi orda uyandım.ama ısrarla mustafa seviyor eminim dedi

 50. Yağmur dedi ki:

  Rüyada kuzeninin eski sevgili takip etsene belki sevgili fln yapmıştır yapmamışsa sen ona açıl diyodu

 51. Ballı dedi ki:

  Hocam rüyada beni terk edip giden eski sevgilim erkeklerin olduğu bir sırada bekliyordu ve en yakın arkadaşı da yanındaydı ona pişmanım diyordu bende kızların olduğu bir sırada bekliyordum onun en yakın erkek arkadaşıyla Aynı rüyayı iki kez gördüm diğerinde sadece o bekliyordu erkeklerin olduğu bir sırada

 52. Ballı dedi ki:

  Rüyada eski sevgili arkasından konuşmak

DMCA.com Protection Status