Rüyada Eski Sevgili Tarafından Kıskanılmak

Rüyada eski sevgili tarafından kıskanıldığını görmek, yepyeni olanaklar elde etmeye ve çok şanslı olmaya yorumlanır. Elde edeceğiniz imkan ve olanaklar eski sevgiliniz tarafından kıskanılabilir. Yeni bir ilişkiye başlayanlar içinde eski sevgiliniz bundan haberdar olabilir. Her geçen gün neşeniz artar, çok mutlu olacağınız olaylar yaşanabilir. Evlenmek isteyen kişiler için hayırlı bir kısmet haberine yorumlanır. Evlilik yolunda ilerleyebileceğiniz ve güven duyabileceğiniz bir eş adayı ile tanışabilir, birlikte evlilik hayalleri kurmaya başlayabilir, düğün dernek telaşına girebilirsiniz. Rüyada eski sevgilinin seni kıskanması, kendi menfaatiniz için güzel işler yapmak ve geleceğiniz için yatırım yapmaya yorumlanır. Zamanında sizi kıskanıp çekemeyen ve engel olan kişiler artık engel olamazlar. Eski sevgiliniz kıskandığı için yarım kalan plan projelerinize yeniden sımsıkı sarılabilirsiniz.

Rüyada eski sevgiliyi kıskandırmak, kendi isteklerine öncelik vermek ve kendi hayalleri peşinde koşmaya, kimseyi hayallerine ortak etmemeye yorumlanır. Artık aşk hayatına dair düşünceleriniz değişebilir. Zamanında vermiş olduğunuz tavizler yüzünden kendinize kızabilirsiniz ve bu  yüzden yeni radikal kararlar alınabilir.

Rüyada Eski Sevgili Tarafından Kıskanılmak İslami Yorumu

Rüyada eski sevgili tarafından kıskanılmak ihya yorumu, evlilik planı olmayan kişiler için evlenip barklanmak anlamına gelir. Hayırlı bir kısmet karşınıza çıkabilir ve kişi kendinden ödün verme. Daha sağlam temelleri olan bir ilişkiye başlanabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. Hazal dedi ki:

  Rüyamda eniştemin bir arkadaşı var pastane işletiyor onun dükkkanına gidiyoruz yanımdakileri hatırlamıyorum diyorum ki garsona ben kahvaltı tabağı almayayım doymam onunla açık büfe var mı diyorum yol diyor o sırada börek mi yesem diyorum bir bakıyorum tezgahta üst üste bir sürü simit taze böyle için de de kaşar peyniri var sonra eniştemin o arkadaşı masamızın önünden geçiyor içimden keşke nunu reddetmeseydim diyorum yanımdakilere bu çocuk beni istedi ben lise mezunu diye reddettim diyorum sonra uyandım tekrar uyudum rüyamda nişanlıyım ama annem eskisiyle nişanlandığımı söylüyor bende hayır ben onunla nişan attım diyorum Allah korusun ondan tekrardan diyorum sonra gelin almaya falan geliyorlar ablamlara hafi altın yüzük beğenin diyorlar Esma bak siyahlar güzel diyorum esnaydı heralde beyaz yüzük gösteriyor bak evet o daha güzel diyorum o sırada uyuyorum adam altın satan adam yanıma kadar geliyor feyzullah içeri giriyor kızıyor yanına gidiyorum sözde rüyamda kıskançlık yapıyor içeri giriyorum ablam ben seçmem diyor baksana ne yaptı biz seçiyoruz diye böyle yaptı diyor hayır abla diyorum durumu açıklıyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir süre önce verilen sözün tutulmasına, özlemlerin sona ermesine yorumlanır.

 2. Fatma dedi ki:

  Rüyamda ders işlenen bir alanda oturuyordum eski sevgilim de oradaydı. Önümde bir erkek oturuyordu, eski sevgilim bana uzaktan bakıyordu . Ön sıramda oturan çocuktan beni kıskandı . Bi süre sonra yanıma geldi . Bir ara konusalimmi dedi . Ömründe bana ayıracağın boş zamanın varmı dedi bende dersten sonra konuşalım dedim orda uyandım. Rüyada yüzü pişman gibiydi.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski sevgiliden haber almaya, barışmak isteyeceğine yorumlanır.

   1. İsim yok dedi ki:

    Rüyamda bayadır yüzü görünmeyecek bir şekilde 1 çift görüyorum kadın mavi bluzlu adamın kucağında kız çocuğu var sarışın ben garsonum ve sadece hesap alıyorum onlardan arkamı dönüyorum yakın arkadaşım mutfakta bulaşık yıkıyor 5 sene önce ki eski sevgilim bana bişeyler anlatıyor beni birinden kıskanıyor ben de tsrtü var gerçek hayatta rüya da onu benden istiyor lütfen bir yorum

 3. Fatma dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilim nişanlaniyordu . Ve ben ağlıyordum çok üzülüyordum.

  1. admin dedi ki:

   Bu ruya hayirli bir talip haberi almaya yorumlanir.

 4. Rojin san dedi ki:

  Rüyamda arkadaşlarımla bi bankta oturuyorduk bi arkadaşım eski sevgilimin saçına renkli lastik tokalar takıyordu o buna sinirleniyordu ama benim için sesini çıkarmıyordu elimden tutmuştu yanyana oturuyorduk sonra dayanamıyordu artık saçındaki tokaları çıkartmaya çalıştı bende dur dedim ve ben çıkardım onun saçından tokaları sonra karşıda bir ünlünün posteri asılıydı bende çıcukluktan beri bu ünlüye hayranım dedim çok yakışıklı falan dedim buda sinirleniyordu suratını falan çeviriyordu sesini çıkarıyormıyordu. Lütfen yorumlar mısınız.

 5. Gamze dedi ki:

  Rüyamda arkadaşlarımla bi bankta oturuyorduk bi arkadaşım eski sevgilimin saçına renkli lastik tokalar takıyordu o buna sinirleniyordu ama benim için sesini çıkarmıyordu elimden tutmuştu yanyana oturuyorduk sonra dayanamıyordu artık saçındaki tokaları çıkartmaya çalıştı bende dur dedim ve ben çıkardım onun saçından tokaları sonra karşıda bir ünlünün posteri asılıydı bende çıcukluktan beri bu ünlüye hayranım dedim çok yakışıklı falan dedim buda sinirleniyordu suratını falan çeviriyordu sesini çıkarıyormıyordu. Lütfen yorumlar mısınız.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizinle uzun zamandır tanışmak isteyen birinden haber almaya yorumlanır.

 6. Ezgi dedi ki:

  arkadaşlarımla bi bankta oturuyorduk bi arkadaşım eski sevgilimin saçına renkli lastik tokalar takıyordu o buna sinirleniyordu ama benim için sesini çıkarmıyordu elimden tutmuştu yanyana oturuyorduk sonra dayanamıyordu artık saçındaki tokaları çıkartmaya çalıştı bende dur dedim ve ben çıkardım onun saçından tokaları sonra karşıda bir ünlünün posteri asılıydı bende çıcukluktan beri bu ünlüye hayranım dedim çok yakışıklı falan dedim buda sinirleniyordu suratını falan çeviriyordu sesini çıkarıyormıyordu. Lütfen yorumlar mısınız.

  1. Gizli dedi ki:

   Ben telefondan eski sevgilimle konuşuyordum bide biz sanal sevgiliydik. Rüyamda telefonun içinde gibiydim neden erkeklerle konuştuğumu falan soruyordu(sevgilisi var) erkeklerle konuşmamamı da söylüyordu. Bana ses attı yüzünü ve sesini duymamıştım. 17 yaşında ama sesi 21-22 yaşında gibi. Seste de neden hala konuştuğumu falan soruyor arada gülüyordu. Attığı ses 31 saniyeydi tövbe tövbe. Benim rüyamda bile karnımda kelebek hissi vardı ikidebi. Bide bana gerçekte sevmediğini falan söylüyordu. Hala onu seviyorum. Rüyamın anlamı ney?

 7. Zeynep Sena dedi ki:

  rüyamda eski sevgilimin yanına gidiyordum baştan benim neden geldiğimi gitmemi istediğini söyledi ve ardından tesadüf eseri arkadaşlarımız geliyor eski sevgilim telefonumu istiyor bende vermeyince şüpheleniyor.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski sevgilinin yeniden aramasına, konuşmak istemesine yorumlanır.

 8. Nur dedi ki:

  Rüyamda eski flörtüm bana mesaj atıyordu. Ve birinden kıskanıyor gibiydi. O kim sinirden elim ayağım titriyor kim o yanındaki gibi şeyler söylüyordu. Ben de anlamıyordum. Ve ne diyorsun kimden bahsediyorsun gibi şeyler söylüyordum. Burda bitiyordu.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya tanışmak isteyen birinden haber almaya yorumlanır.

 9. Elif dedi ki:

  Rüyamda okuluma yeni bir öğrenci geliyordu ve evlerimiz yakın olduğu için yakınlaşıyorduk. Bir gün okul çıkışı birlikte giderken kolunu omzuma atıyordu. Arkadan da eski sevgilim koşarak geliyordu ve deli gibi yağmur yağıyordu. Elinde dondurma vardı. Bende yeni gelen çocuğa başka bir arkadaşımla gitmesini hemen döneceğimi söyleyip eski sevgilimin yanına gidiyordum. Beni neden beklemedin o kol falan ne diyordu. Ben de ıslanmasın diye şemsiye açıyordum saçlarındaki suyu sıkıyordum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya siizi uzun zamandır tanımak isteyen birinden haber almaya yorumlanır.

 10. İbrahim sevinç dedi ki:

  Benim çok yakın bir kız arkadaşım var eski sevgilimle 5 6 gün önce falan ayrıldık rüyamda ben o yakın arkadaşımla konuşuyodum mesajlaşıyodum eski sevgilimde onu kıskanıp bana mesaj atmıştı çok seviyosan buluşun falan diye

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi kıskanan birine yorumlanır.

 11. İbrahim dedi ki:

  Benim yakın bir kız arkadaşım var rüyamda ben onla normal sohpet ediyordum eski sevgilimde o mesajları görmüş bana mesaj attı çok seviyorsan buluşun falan diye o arkadaşımla mesajlaşmam da televizyona yansıtılmış ve sevgilim ordan bakıyodu rüyamda kıskandığını anladım ve sonra uyandım bunun yorumu nedir???

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizinle tanışmak isteyen birinden haber almaya yorumlanır.

 12. Madina dedi ki:

  Ruyamda bir suru hediye veriyorlar bana.bir kyz arkadasym benim hediyemi kendisine aliyor.sonra bir kucuk cantayy alyrken hemen elinden aloyorum.sonra eve giderken eski nisanlanan erkek sevgilimi gordum oturuyordh uzgun sinirli halde.ben ona sanki sarilmak istedim ama tartismaya basladik.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya size karşı yapılan bir haksızlığın bitmesine, uzak bir yere seyahate yorumlanır.

 13. Aytac dedi ki:

  Gerçek hayatta yeni ayrıldık. Rüyamda da ayrılmış görüyorum bizi. Rüyamda bir kalabalık ortamda dekolte giymişim. Ve onun yanına gelib oturucakken bir erkek bana laf atıyor. O da çok sinirleniyor, kavga çıkarıyordu. Sonra aniden görüyorum kibartık evdeyim. Ve onun abisyle yazışıyorum. Abisine onu soruyordum nasılmı iyimi diye. O da evet diyordu.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi görmek tanışmak isteyen birinden haber almaya yorumlanır.

 14. Tubb dedi ki:

  Ruyamda eski sevgilimle ayni siniftaydik ki kendisinin suan bi sevgilisi var onun surqti cok asikti beni kiskandigi cok belliydi ben cok neşeli ve mutlu bir sekilde onu hic umursamadan surekli gülüp eğleniyordum sinifta o ise surekli bana bakip surat asiyordu mutlulugumdan rahatsiz oluyor gibiydi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski sevgilinin tekrar konuşmak istemesine yorumlanır.

 15. rukiye dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimle ayni yerde çalışan biri bana ilgi gosteriyodu tabi ben karşılık vermiyorum. Normal bi insanla konusur gibi konuşuyorum sonra eski sevgilimin sözlerinden kıskandığını anlıyorum ve ona seni artık hiçbir şeyim ilgilendirmez diyorum. Sonra bana sariliyo ve ben engel olmuyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizden hoşlanan birinden haber almaya yorumlanır.

 16. Kayla kaya dedi ki:

  Admin bey ben rüyamda kardeşim dediğim bi erkek arkadaşımla okulun koridorundan geçiyordum sonra karşıma karşılığını alamadığım eski sevdiğim ve eski sevgilim çıktı yan yanaydılar zaten bu ikisi gerçek hayattada çok yakın arkadaşlar işte beni bi erkekle gördüler eski sevdiğim eski sevgilime bakkk kimle geziyor fln diyip şaşırdı yani eski sevdiğim beni kıskandı sonra baktım eski sevgilim başka bi yöne doğru koşarak uzaklaştı benden yanlış hatırlamıyorsam eski sevdiğimden onun peşinden gitti çok karmaşık gelebilir size ama sizce bu nasıl bi rüya ikisininde beni bi erkekle kıskanması fln

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski sevgilinin yeniden barışmak istediğini öğrenmeye yorumlanır.

 17. İzel dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilim okuldaki çocuğun bana hediye almasını kıskanıyor çocuğu görmiym muhatap olmiym diye önüme geçip çocuğa laf yapmaya başlıypr

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak yerden biri ile tanışmaya yorumlanır.

 18. Narcisse dedi ki:

  Merhaba, rüyamda eski flirtüm ile gelinlik bakmaya gitmiştik ama benimle küsmüştü. Rüyamda onunla evleneceğini biliyordum ama o benim sevgilim olup olmadığını soruyordu ve kıskanıyordu üzgündü

 19. Eylem dedi ki:

  Merhabalar, rüyamda eski sevgilim ile evlenmişiz ve kendisi etek boyu nedeni ile alakalı kıskançlık yaşıyor ve değiştirmemi istiyor. Fakat ben odaya çağırıp yaptığının doğru olmadığını söylüyorum biraz sinirli bir şekilde. Ve işi olduğu için bir şey demeden biraz mahcup olarak gidiyor. Yorumlar mısınız lütfen. Bu arada kendisi gerçekte evli ve hiç aklımda yoktu.

 20. Güneş dedi ki:

  Ruyamda əski sevgilimi gördüm və beni kiskaniyordu kimsəylə konusmami falan istemiyordu bu ne anlama geliyor soylermisiniz ?

 21. Bahriye dedi ki:

  Merhaba rüyamda bir evin bahçesinde biber ve çilek gördüm ben ve bir kaç kiz arkadaş vardi bide tanimadiğim yabancı genç bir adam adam çileklerden koparip yedi bende onu seyrediyordum

 22. merve dedi ki:

  rüyamda eski sevgilimi görüyorum her gece abartısız geceleri uyanıp uyandıktan sonra bile görüyorum yani 1 gecede 2 kez gördüğümde oluyor ayrılalı zaten daha 8 10 gün oldu ama bugün gördüğüm çok enteresandı beni inanılmaz kıskanıyordu rüyamda ayrılmamız zaten istenilerek olan bir şey değildi işinden kaynaklıı araya birileri girdi gibi oldu hala o sa bende çok fazla seviyoruz bunu ikimizde biliyoruz sizce nedir bu rüyamın anlamı ve benim sürekli gmrmem İnşallah barışırız

 23. Selin dedi ki:

  Şimdi şöyle ben ve arkadaşım ve okuldan bir erkekle kafeye gitmiştik fln o da oradaydı beni görüp o yanındaki çocuk kim fln dedi bende sanane dedim biraz tartıştık sonra saçımı çekti bende sinirlendim bir kova su başından aşaya boşalttım sonra bir iki dk sonra o da gelip öyle aynısını yaptı o da su döktü üstüme bayyaaa orda kavga ettik Lütfen acele yorumlarsanız sevinirim

 24. Özlem dedi ki:

  Rüyamda bir yerde oturuyoruz. Neresi tam olarak hatırlamıyorum. Üzerimizde şık elbiseler vardı. Eski sevgilimde oradaydı. Konuşmuyorduk. Benim üzerimde ki elbise siyah kısa bir modeldi. Birileri gelip benim yanıma konuşmak istedi. Tanışmak istedi. Bunu da o gördü. Sonra ben biraz uzaklaştım ortalık biraz sakinleşti. Sandalye de oturuyordum. Yanımda da tanıdık biri vardı ama hatırlamıyorum. Eski sevgilim ona selam verdi biraz konuştu. Bende elimle yüzümü kapatıyordum. Yanıma geldi. Amacın ne senin beni çıldırtmak mı istiyorsun diye dibime kadar geldi. Burun buruna duruyoruz. Niye öyle bişey yapayım ki dedim. Seni kıskandığımı biliyosun bildiğin halde böyle giyinip buraya gelmen beni delirtti dedi. Yapma böyle dedi. Orda uyandım zaten.

 25. Hacer dedi ki:

  Rüyamda bi cafedeyiz tanimadigim bi çocukla yanyana oturduk sohbet muhabbet ediyoruz eski sevgilimde tam karşı masada ters ve kızgın bi şekilde bana bakıyo kıskanmış gibiydi

 26. Caesar dedi ki:

  Rüyamda otobüsteyiz bundan 5 ay önce konuştuğum kızla karşılıklı oturuyoruz o bana iltifat edip duruyo ama arkamda ise 2 gün önce bitirdiğim flörtüm duruyo önümdeki kız iltifat ediyo falan arkamdaki kız arkadaşım bana sarılıyo öpüyor benim o falan diyo bu rüyanın tabiri nedir

 27. Yasemin dedi ki:

  Toplu bir rüya gördüm değişkenlik gösteren ilk önce kendi köyümde olduğumu gördüm ve bir çok ölü oluyordu nedenini anlamamıştıkk herkes ağlıyordu ve yoldan insanlarla geçerken birden çimenlerden uzun ve ince kahverengi yılanların saldırdığını gördüm ilk bana saldırdı bağırdım korktum kaçtım ve sonra başkalarına saldırdı birisi yılanı eliyle tutup başka tarafa atmaya çalışıyordu bnde bırak onu zarar verecek sana diyordum ve o etap bitti ölüler olduğu için eski sevgilime bir duyuru verdim insanlar ölüyor ve biz hala ayrıyız mutlu olmak varken neden ayrıyız dedim ve istediğim kişi yerine tanımadığım bir kişi elimi tuttu tamm seni bırakmıycam dedi bnde ama sen bnm istediğim kişi değilsin dedim ve kim senin istediğin kişi dedi anlattım ben bu patronu seviyorum die ve herkes bunu duyunca o çok kötü bütün kızları kandırıyor 50 kızla birlikte oldu kullandı onları ve bıraktı bunları duyunca şaşırdım ve bnde böyle düşünmüştüm aslında ama sanki bn onuň için farklıydım gibi sanki beni sevmişti gibi dedim ve sonra elimi tutan kişiyi o dıyduklarımdan sonra kabul ettim tamm beraber olalım derken o anda sevdiğim adam belirdi bana baktı o anda elim tutulduğu için ellerimize baktı ve braz sinirlendi bnde onu kıskandırmaya çalıştım ve kıskandığını anladım ve başka bir levele atladık herkese tatlı ve yemk türü şeyler verilmişti ve bnm yanıma kız oturdu onunla konuştuk yedik ondan sonra voleybol oynamaya başladık bu şekilde korkulu ve sonu güzel rüya gördüm ama bn rüyalarımda sürekli yılan görüyorum küçük yaşımdan beri bu ne oluyo lütfen söyleyin

 28. Nuray dedi ki:

  Rüyada Ayri oldugum eski sevgilimle ve onun 2 erkek arkadasiyla arabada oturdugumuzu gordum. Sonra onun arkadaslarindan biri bu gun onla zaman gecirdigimizi ve yakinlastigimizi söyledi. Bu lafi duydukta eski sevgilim arkaya döndü arabada. Ve ben arkada oturarken oda benim karsimda ön koltukta yani şöför koltugunda idi. O arkadasiyla yakinlastiginizi , yani samimi oldugumuzu duyunca bir anda yuzunu bana döndü ve sinirli bir sekilde arkadasiyla ne isim oldugunu sordu, ve tam hatirlamiyorum ama elinde kesici bisey vardi ve beni korkutmak istiyordu. Ama cok kizdigi belli idi. Cok kiskandi beni arkadasindan. Bende onu sinir etmek icin gözlerine bakarak “Arkadasina daha da yakin olacagima, ve onun karisamayacagini” söyledim sinirden patliyacak gibiydi bu ne demek oluyor simdi???

 29. iiiiii dedi ki:

  rüyamda eski sevgilimin bulunduğu bir ortamda,tanımadığım bir çocuk bana çıkma teklifi ediyordu.eski sevgilim aşırı kıskanıyordu ve arkadaşı zor tutuyordu.bu durum benimde hoşuma gidiyordu ve çocuğun teklifini kıskandığı için kabul ediyordum.Sonra ona bakıyordum ve bana üzgün,sinirli şekilde bravo sana diyerek alkışlıyordu.Bende sonra pişman oluyordum.

 30. Ceren dedi ki:

  Rüyamda arkadaşlarım ile gezerken arkadan eski sevgilim bizi izliyordu biz nereye gidersek oda oraya geliyordu en yakın erkek arkadaşım elini omzuma atmış yürüyorduk ve arkadan eski sevgilim bize bakıp sinirleniyordu daha sonra arkadaşım her zaman sigara aldığım yere girdiğinde eski sevgilim beni belimden tutup kendine çekti ve yürümeye başladık birkaç dakika sonra arkadaşım gelip eski sevgilimi çekince eski sevgilim beni/bizi çok kıskanıyordu ve bizi takip etmeye devam ediyordu. Rüyanın sonunda benden özür dilemeye çalışıyordu ama utanıyordu.

 31. Nur dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimin ve daha yeni ayrıldığım sevgilimle arkadaşlardı ama arkadaşlıkları bitti ikiside beni sevdiği için rüyamda ilk önceki başta söylediğim eski sevgilim seni çok kıskandım her şeyi bu yüzden yaptım diyordu ve sürekli benimle arkadaş gibi sohbet edip ilgileniyordu ve ben de onunla aynı şekilde konuşuyordum

 32. güneş dedi ki:

  Rüyamda yakın arkadaşlarımın birinin saçıyla oynuyordum eski sevgilim de oradaydı belli etmek istemedi başta kıskandığını sonra açıkça bırak oynama artık diye çıkıştı sonra ben de ona ters tepki verince orayı terk etti köşede bi yerde arkadaşımı sıkıştırıp onunla tartışıyordu o sırada ben gittim yanlarına eski sevgilimi elinden tutup çektim sonra elini bırakacakken daha sıkı tuttu ben artık bırakmam bu eli dedi sonra da aniden barıştık

 33. Betül dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimin çalıştığı yerde onun arkadaşıyla konuşuyordum ama o da bizi izliyordu biz arkadaşıyla yan yana oturuyoduk ama benjm yüzümde büyük kırmızı su çiçeği gibu şeyler vardı bir kac tane sonra eski sevgilim karşımıza geçti sigara içti ama bizi izliyordu sonra sigarası bitince yanımıza geldi arkadaşına yeter artık bu kadar uzatmayın falan dedi.

 34. sude dedi ki:

  eski sevgilim bir başka erkeğin benim omzuma yaslanmasından rahatsız olmuştu fakat ben onu isteyerek kıskandırmadım. Sizce bunun anlamı nedir

 35. Rüyalarıma dedi ki:

  Rüyamda ben yeni biriyle tanışmışım ve eski sevgilim bana mesaj atıyordu hissetmiş gibi yeni biriyle falan tanışmayı düşünme bak biz varız kafanı kırarım gibi espiri yapıyordu

 36. Nur dedi ki:

  Ruyamda eski sevgilimin arkadasi bana bakiyordu ve eski sevgilim ona cok kizdi sonra beni erkek arkadasimla gordu kiskanclikdan delirdi( gercek hayatimda erkek arkadasim yok) sonra bizi yakalayip beni onun elinden almaya calisiyordu

 37. gigi dedi ki:

  Ruyamda eski sevgilim bana mesaj atmis ben cevap vermiyorum

 38. Diren dedi ki:

  Rüyamada eski sevgilimle bir yerde uzanıyoruz ben onun gögsüne yatıyorum çok mutluyum o da bir eliyle elimi turuyor sıkı bir şekilde diğer eliyle telefonda konuşuyor. Sonra eteğim biraz açılıyor eteğimi ayağıyla bacaklarımı örtmeye çalışıyor .

 39. Hande dedi ki:

  Eski sevgilimle sevgili olmadan önce birinden hoşlanıyordum fakat aramızda hiç ilişki olmadı. Eski sevgilim bu kişiyi biliyordu sonradan o kişiden soğumuştum ve eski sevgilimle birbirimizden hoşlandığımızı farkettik ve sevgili olduk. 1 yılın sonunda beni aldattı ve ayrıldık. 1 yıldır ayrıyız fakat dün gece rüyamda eskiden hoşlandığım çocukla birlikteyim ve eski sevgilim bizi izliyor uzaktan. Beraber arabaya binerken bizi takip ediyor öylece. Bu ne anlama geliyor lütfen yorumlar mısınız?

 40. Hilal dedi ki:

  Ruyamda 2 yıl önce ayrıldığım sevgilimle barışmışım ve o beni kıskanmış eskisi gibi bu ne anlama gelir☺

 41. Ülker dedi ki:

  Rüyamda bir mekanda arkadaşlarımla eğlenirken yan masadaki kızlardan biri bana laf sokmaya çalışıyor ve ben de “Bir problem mi var?” diyip geçiştiriyorum. Sonra yetkili birisi gelip “Size ceza kesildi” diyor ve ben de bir şey yapmadığımı ve bunun nasıl olduğunu soruyorum. Yetkili adam bana müessisemize yaklaşarak sorularımı sorabileceğimi söylüyor. Bu mekanın dışında da babam hem arkadaşlarıyla eğleniyor hem de beni bekliyordu. Arkadaşıma önden gitmesini, benimse önce babamdan izin almam gerektiğini söylüyorum. Babamdan asıl mevzuyu söylemeden dışarı çıkmak için izin alıyorum ve bir apartmanın penceresinde arkadaşımı görüyorum, burası olduğunu anlıyorum. Arkadaşımı arayıp hangi kat olduğunu soruyorum da o benden önce konuşup halledemediğini söyleyip gerek yok ya çıkmana diyor ama ben ondan aşağı inip beni almasını istiyorum ama o gelene kadar bekleyemiyorum. Apartmana giriyorum fakat merdivenler o kadar karışık ve bazıları çıkmaz yerlere çıkıyor ki, geç de olsa buluyorum. Ve benim bir suçum olmadığını, parasını zaten pdeyemeyeceğimi söylüyorum. Ama adam numaranızı söyleyin lütfen, bu konuda bir şey yapamam gibisinden bir şey söylüyor. Adamın yanındaki kadın da içinde “3” olan bir adet söylüyor ben de şaşırıyorum çünkü numaram böyle başlamıyor. Sonra kadın bana resim gösteriyor ve sizin sicilinize bakmama izin veriyor musunuz diye soruyor ben de fotoğraftaki kadının ben olmadığını yanlış kişiye ceza kestiklerini söylüyorum ve oradan çıkıyorum. Arkadaşımıysa koşarken ve arkasından bir yaşlı kadın kovalarken görüyorum. Apartmanın girişinde durup hemen soluma baktığımda polisin garip koşan bir genç kızı ve yaşlı kadını yakalamaya çalıştığını görüyorum. Olayı anlamadan arkadaşıma sesleniyorum ama o koşuyor ve arkasındaki yaşlı kadın da onu kovalıyordu. Sonra önden gelen bir yaşlı kadın başındaki eşarbı düzelterek bana doğru yürüyordu ve arkadaşımın ismini söyleyerek “onu niye kovalıyorlar ki?” diyerek bana dokunuyor ve ben iş-işten geçtikten sonra anlıyorum. Meğerse bu kadınlar size dokunursa size bir şeyler oluyormuş, ondan herkes bu kadınlardan kaçıyormuş. Kadın bana dokunduğu an gözlerim karardı ve ben de korkumdan hemen uyandım.

 42. irem dedi ki:

  ben rüyamda eski sevgilimle ortak arkadaşımızın evinin önüne gidiyorum. vakit de gece yarısı vakti hava karanlık. orada kapının önünde ortak arkadaşımız ve arkadaşlarıyla oyalaniyoruz. sonra eski sevgilim durmadan yakinlarimda duruyo bı erkek yaklasirsa biraz daha yaklasiyo. en sonda bı sarışın çocuk geldi sana bir şey gostercem diyip telefonundan fotoğraflar gösterdi. o vakit eski sevgilim daha da yaklaşıp o da telefona baktı. telefonda da ürün seçiyoruz eski sevgilim de “hadi tamam tamam seçtiniz” diyip çocuğu uzaklaştırdı. sonra sabaha karşı eve geçtik. bu sefer de yine eski sevgilim hiç kimseye izin vermedi yanıma otursunlar diye. evde de kirmızı ayakkabi denedim 7 8 çeşit. binadan çıkarken yine aynı kırmızı ayakkabilari gördüm kapının önünde. onlari da düzenledim sıraya koydum öyle çıktım gittim binadan. bu arada ayrılalı mini 8 9 ay oldu bu kişiyle.

 43. Buse dedi ki:

  Rüyamda o ve kuzeni bir odada oturuyorlar bizim evde öyle bi oda yok ama sonra bizim eve 5 6 erkek çağirmişim geliolar doğum günüm için ama arkadaşlarim ama doğum günüm geçti kutlama yapıcaz işte bu bir erkeğe salonu gösterirken görüyor bizi önce kuzeni gelio napıyon sen ayip filan diye bağirio bende kime ne be kuzenin istemedi beni karışamaz kimle konuşcağıma diyorum sonra eski sevgilim arıyor hani verdiğin sözler hiçmi utanmadin diyor bende diyorumki annem çağirdi telefonuda anneme veriyorum söylesin diye Bi türlü inanmiyo sinirleniyorum ağlıyorum yorumu nedir acaba

 44. Asiye dedi ki:

  Rüyamda eski sevgılım benı bır arkadaşimla görüyor ve benı kıskanıyor. O arkadaşimi öldürmeye çalişiyor bu rüyanin anlami ne olabilir?

 45. TAZEGUL dedi ki:

  Rumya tum aile ile uzayda yasiyoruz.Bir kotulukden kacarkan.Sadece universite icin dunyaya geliyomusum.bir gun dunyaya geldigim zaman bir kiyafetayorum we onu dikdirerek bir eglenceye giyiyorum.O kiyafetde acik.Onuda goren eski sevgilim sinirleniyor o kiyafeyi giymemi istemiyor.

 46. Ebru dedi ki:

  Ben rüyamda tlfdan lacivert abiye giymiş gelin gördüm kalabalık bir ortamdi .sonra bizde oraya gidecez diyorduk ablam o düğüne gelen bir doktor ile arami yapmak istiyordu ama gitmiyorduk
  ama sokağa çıkıyordum yanımda başkası da vardı elinde 3 tane kumaş pantolon vardı bunların paçaları olacak diyordu ve tek tek terzi ariyorduk yoldan geçerken bı camın arkasından dikiş atölyesi görüyorduk tanıdığım bazı insanlar orda çalışıyormuş meğer el sallayıp geçiyordum.bi yere geliyordum o söyledikleri doktor da ordaydi ben yanına gidiyordum ama konusmuyirduk birlikte toprak olan ve daha önce dikmiş olduğum agac ve çiçek fidanlarinin olduğu yere gidip orda yerde oturuyorduk .ben başımı göğe doğru kaldırıp gökyüzne bakıyordum o kadar güzeldi ki masmaviydi durup durup bakıyordum bizi gören eski erkek arkadaşım kıskanmis olacak ki başımı yukarı cevirdigimde başımda bekliyordu.sonra bı arkadaş çevresine gidiyorduk hepsi bekardi gençti bı anda sanki 20 yıl sonrasini görmus gibi oldum . birinin iki çocuğu vardı biri kız bir erkek hatta erkek olan araba kullanıyordu.kadinin eşi de yaşlanmisti

 47. sümeyra dedi ki:

  Rüyamda kuzenim ve tanıdığım ama hatırlayamadığım iki kişi daha var kuzenimle çok fazla acıkmışız bir yandan yağmur yağıyor ve canımız roka çekmiş bi anda aklına gelip alıyor yolda yürürken tuz limon sıkıp sıkıp yiyoruz bi anda eski sevgilim de yanımda beliriyor ve ufak tefek sohbet dönüyor canı çektiğini anlayınca ona da ekmeğin arasına koyup veriyorum ama önce ben ısırıyorum ekmekten beklemediği için teşekkür ediyor ve ben gidiyorum diyip yanımdan ayrılıcakken erkeklerin geldiğini görüyor neyse bende geliyim sizi bırakıyım diyerek yanımda geliyor mutlu oluyorum gülüyorum devamında ise yaşlı kadınlar ve ellerinde kedileri görüyorum onlarla geziyolar dişi olanlar dişi olanlara saldırıyor aralarında köpeklerde var farklı bir yerde ise pitbullar görüyorum ordaki birisine yaptığım şaka yüzünden bana kışkırtıyor ve kişinin arkadaşı ile birlikte orda bulunan odaya kendimi kapatıyorum ve banyo gibi bir şeyin içine giriyoruz kapısı kapanmıyor ve üstüne çıkmak zorunda kalıyoruz duşa kabinin pitbul bizi göremiyor orda uyanıyorum

 48. Sibel dedi ki:

  Eski sevgilim Bi anda boynuma sarıldı daha sonra kıskanıp öptü birinden . net bi sekilde hatırlamıyorum bu kısmını hatırlıyorum sadece

 49. Yağmur dedi ki:

  Her gün rüyamda eski sevgilimi görüyorum birbirimizi severek ayrıldık ve hala ikimiz de seviyoruz birbirimizi bugün de bir rüya gördüm 4 kişi bir masada oturuyorduk yanımda ortak bir tanıdığımız vardı o bana yakınlık gösterince eski sevgilim yüzük parmağını gösterdi biz sözlenecekken ayrıldık o da rüyamda yüzük parmağını göstererek uzaklaştırdı yanımdan onu lütfen bunu bana yorumlayabilir misiniz

 50. Esra dedi ki:

  Eski flört ettiğim çocuk ile ortamızda masa vardı biz karşılıklı ayakta duruyorduk. Masanın bi başında ben bi başında o vardı. Sonra bana bir erkek arkadaşını söyledi ben dedim bana ayarlasana olur mu sonra şaşırdı ama kendini bozmamak için olur tarzı bişey dedi sonra bana dedi sen ister misin ben dedim yok istemem dedim. Senden başkasıyla der bi ses tonuyla sonra baya hoşuna gitti onun bu yanıt güldü.

 51. Leyla dedi ki:

  Rüyamda havuzda eyleniyoruz karışık arkadaşlar kizlar var.Suda yardıma ihtiyacım oluyo biri gelib yani bir erkek yardım ediyo.Buda uzaktan bakıyo görüyo ve kiskanib yaklaşıyo ben yardım ederim diyo.havuzdan çıkıb gitmem gerekirken ayağım ağrıdğı için beni sırtına alıb taşıyo eve kadar.

 52. Mehmet dedi ki:

  Rüyamda erasmusta tanıştığım dubai li bir kızın bir kutu içerisinde bana beyaz inciye benzer taşlı sanki gümüş işlemeleri olan bir tesbih hediye ediyordu bende o tesbih i alıyordum. Ben o tesbih i alırken eski kız arkadaşım da yanımızda duruyordu. Tesbih i aldığım kızı yanağından öptüm ve eski kız arkadaşım da sonrasında bana beni neden kıskandırmaya çalışıyorsun dedi. Bende öyle birşey yok dedim ve rüya bitti. Eski kız arkadaşım hala birşey bekliyor gibiydi.

DMCA.com Protection Status