Rüyada Eski Sevgili Tarafından Öldürülmek

Rüyada eski sevgili tarafından öldürüldüğünü görmek, aşk acısı çeken kişiler için yakında çektikleri aşk acısından kurtulacaklarına ve eski sevgiliyi tamamen geride bırakacaklarına yorumlanır. Sizden hoşlanan biri olabilir ve bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Başka birine karşı ilginiz artabilir, yaşanan üzüntülü günler geride kalır. Eski sevgilinizin size haksızlık yaptığını düşünüyorsanız bu düşüncelerden kurtulup yeni bir heyecan duyulabilir. Yeniden aşk duygusu artar. Rüyada eski sevgilinin seni öldürmesi, aranızda herhangi bir bağ kalmaması ve yollarınızın tamamen ayrılmasına yorumlanır. Hem siz hem de sevgiliniz farklı yönlere savrulabilirsiniz.  

Rüyada eski sevgili tarafından vurularak öldürülmek, yeni bir ilişkiye ve çok mutlu olmaya, eskiden ilişkinizde yaptığınız hataları tekrar etmemeye yorumlanır. Sizi gerçekten seven ve evlilik yolunda ilerlemek isteyen bir eş adayı ile tanışabilirsiniz.

Rüyada Eski Sevgili Tarafından Öldürülmek İslami Yorumu

Rüyada eski sevgili tarafından öldürülmek ihya yorumu, sizi üzen ve kalbinizi kıran kişilerden uzaklaşmak ve hayatınıza yeni bir sayfa açmaya, üzüntülerin bitmesine yorumlanır. Özel hayatınızda her şey sizin gönlünüze göre olur. Yalnız olanlar yeniden bir aşka yelken açabilirler, eski ilişkinizden çok daha mutlu olabileceğiniz bir hayat arkadaşı ile tanışabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. Beyza dedi ki:

  Rüyam da eski sevgilim ve onun evlendiği kadını gördüm. 2 kez gördüm bu rüyayı . Eski sevgilim ve onun eşiyle aynı evde yaşıyorduk kadını sevmiyordu araları soğuktu. Karısı ona hiç karısı gibi davranmıyordu. Bide pişman olduğunu gördüm eski sevgilimin evlendiği için .

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi mutlu edecek haberler almaya yorumlanır.

  2. Rojin dedi ki:

   Ruyamda evleniyorum ve eski sevgilim kiskaniyodu ilk evlendigim adami sonra da ben öldürdü ne anlama gelir

 2. Gozde dedi ki:

  Eski erkek arkdaşım tarafından beni tehdit etmesine rağmen zorla ayrıldım istemedi ve sürekli beni ve ailemi rahatsız etmişti en son mahkemeye vererek Allaha şükürler olsun kurtuldum saydım fakat 1 hafta rüyamda beni bıçakladığını gördüm bu sabah yine beni öldürmeye geldiğini hatta başımdan yaraladığını kendimi kanlar halinde gördüm telefonla konuşuyordum şimdi kim yardım edecek sana dedi ben yapma nolur konuşalım falan diyordum o etkiyle uyandım okulumun 2 sokak aşağısına galeri açmıştı benim okuluma 1 araba adamla gelmişti ben saklandım kapıyı falan kilitledim girmişti sizce bu neye işaret baya korktum sürekli beni öldürdüğünü görüyorum?

 3. Eylül dedi ki:

  arkadaşımın takıntılı sevgilisi bizim kız grubunu öldürmeye çalışıyordu ben kaçtım hepsine hızlı olun dedim ama beni dinlemediler o takıntılı çocuğun eski sevgilisi olan kızıda kaçırdım çünkü asıl hedef o denizde olduğumuz için kızı önce denizde boğmaya kalktı ben kurtarınca bize de kin besledi sonra kızlar koşuyordu o çocuk mor bir takım elbise ve şapka takmış rahat rahat yürüyerek kızların girdiği odaya girdi ben başka oda da olduğum için hemen bir telefon alıp balkona çıktım beni fark etmediler galiba Sonra da uyandım

 4. Büşra dedi ki:

  Eski sevgilim ben ve birkaç yabancı kişi ile birlikte fabrika tarzı geniş camlı bir alanda tartışıyorduk. Herkes telaşlı ve korkuyordu. Sebebi ise rüya da hepimiz cam gibi kırılacak ve sonunda ölecek haldeydik. Gün doğmadan su arıyorduk bu su sayesinde ölünmeyecekti. Su bulundu ama orada eski sevgilim ile birkaç kişi ben ve yabancı birisine haksızlık yaptı. Kendileri temiz su alarak bana ve o yabancıya kirli su verdiler. Ben, ona beni öldüreceksin diye feryat ederken herkes temiz suyu içti ve seviniyordu. Güneş doğmaya yakın ben ve o yabancı kenara doğru çekilip suyu içmeden güneşin bize doğru gelmesini bekliyorduk lakin güneş ışınları gözlerime geldiğinde eski sevgilim ve diğerleri paramparça olup öldüler ben ise yaşıyordum. Daha sonra mutluluğum nedeniyle oradan çıkıp denize girdim.

DMCA.com Protection Status