Rüyada Eski Sevgili Tarafından Öldürülmek

Rüyada eski sevgili tarafından öldürüldüğünü görmek, aşk acısı çeken kişiler için yakında çektikleri aşk acısından kurtulacaklarına ve eski sevgiliyi tamamen geride bırakacaklarına yorumlanır. Sizden hoşlanan biri olabilir ve bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Başka birine karşı ilginiz artabilir, yaşanan üzüntülü günler geride kalır. Eski sevgilinizin size haksızlık yaptığını düşünüyorsanız bu düşüncelerden kurtulup yeni bir heyecan duyulabilir. Yeniden aşk duygusu artar. Rüyada eski sevgilinin seni öldürmesi, aranızda herhangi bir bağ kalmaması ve yollarınızın tamamen ayrılmasına yorumlanır. Hem siz hem de sevgiliniz farklı yönlere savrulabilirsiniz.  

Rüyada eski sevgili tarafından vurularak öldürülmek, yeni bir ilişkiye ve çok mutlu olmaya, eskiden ilişkinizde yaptığınız hataları tekrar etmemeye yorumlanır. Sizi gerçekten seven ve evlilik yolunda ilerlemek isteyen bir eş adayı ile tanışabilirsiniz.

Rüyada Eski Sevgili Tarafından Öldürülmek İslami Yorumu

Rüyada eski sevgili tarafından öldürülmek ihya yorumu, sizi üzen ve kalbinizi kıran kişilerden uzaklaşmak ve hayatınıza yeni bir sayfa açmaya, üzüntülerin bitmesine yorumlanır. Özel hayatınızda her şey sizin gönlünüze göre olur. Yalnız olanlar yeniden bir aşka yelken açabilirler, eski ilişkinizden çok daha mutlu olabileceğiniz bir hayat arkadaşı ile tanışabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR
 1. Beyza dedi ki:

  Rüyam da eski sevgilim ve onun evlendiği kadını gördüm. 2 kez gördüm bu rüyayı . Eski sevgilim ve onun eşiyle aynı evde yaşıyorduk kadını sevmiyordu araları soğuktu. Karısı ona hiç karısı gibi davranmıyordu. Bide pişman olduğunu gördüm eski sevgilimin evlendiği için .

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi mutlu edecek haberler almaya yorumlanır.

 2. Gozde dedi ki:

  Eski erkek arkdaşım tarafından beni tehdit etmesine rağmen zorla ayrıldım istemedi ve sürekli beni ve ailemi rahatsız etmişti en son mahkemeye vererek Allaha şükürler olsun kurtuldum saydım fakat 1 hafta rüyamda beni bıçakladığını gördüm bu sabah yine beni öldürmeye geldiğini hatta başımdan yaraladığını kendimi kanlar halinde gördüm telefonla konuşuyordum şimdi kim yardım edecek sana dedi ben yapma nolur konuşalım falan diyordum o etkiyle uyandım okulumun 2 sokak aşağısına galeri açmıştı benim okuluma 1 araba adamla gelmişti ben saklandım kapıyı falan kilitledim girmişti sizce bu neye işaret baya korktum sürekli beni öldürdüğünü görüyorum?

DMCA.com Protection Status