Rüyada Eski Sevgili Tarafından Takip Edilmek

Rüyada eski sevgili tarafından takip edildiğini görmek, bir türlü peşinizi bırakmıyorsa ve zor bir ayrılık olduysa artık eski sevgilinize karşı korku ve endişeniz ortadan kalkar. Onun da kendi yoluna gittiğini öğrenebilirsiniz. ikinizin de hayatına başkaları girer ve sizi rahatsız etmeyi bırakır. Eski sevgiliniz siz ne yapsanız haberdar oluyorsa arada laf taşıyan kişilere karşı da dikkatli olmanızda fayda var. Sizi takıntı haline getirdi ise artık sizden uzaklaşır. İş veya eğitim gibi çeşitli sebepler ile başka bir yere yerleşerek de ondan uzaklaşabilirsiniz ve temelli hayatınızdan çıkar. İkinci bir şans vermek konusunda kararsız iseniz artık ilişkiye son nokta konur. İkiniz için de hayırlısı olacak kararı verirsiniz. Rüyada eski sevgilinin seni takip etmesi ve korkmak, ne yapsa da size zarar verememesine ve yeni ilişkinizde daha mutlu olacağınıza yorumlanır. Bazı sözleri ve tehditleri sadece lafta kalır, sizi üzecek bir şey yapamaz.

Rüyada eski sevgili tarafından rahatsız edilmek, özle hayatınıza karışmaya kalkar ve müdahale eden her kim varsa bu kişilerden uzaklaşmaya yorumlanır. Sizi yanıltan ve fikirlerinizi değiştirmeye çalışan birileri olabilir. Kendi etkisi altında bırakmaya çalışabilir. Eski sevgiliniz de sizi yeniden ikna etmeye çalışabilir.

Rüyada Eski Sevgilinin Peşinden Gelmesi

İki kişi arasında kalmak şeklinde yorumlanır. Örneğin sizden hoşlanan biri ile eski sevgiliniz arasında kalabilir, yeni bir ilişkiye başlasam mı diye kendinize sormaya başlayabilirsiniz. Yeni bir ilişki konusunda ısrarcı olan biri olabilir.

Rüyada Eski Sevgili Tarafından Takip Edilmek İslami Yorumu

Rüyada eski sevgili tarafından takip edilmek ihya yorumu, zamanında yaptığınız hataları düşünerek kendinize kızmak ve bir daha tekrar etmeme konusunda kararlı olmaya yorumlanır. Eski sevgilinize size karşı yalanları da ortaya çıkabilir ve insanlara güveniniz sarsılabilir. Onun size söylediği tüm yalanların geç de olsa farkına varılır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. Tuğba dedi ki:

  Selam 4 ay önce ayrıldigm eski sevgilim beni vurmak için arıyorms ve ben fark ettim onu kızımla beraber saklandık değişik sacma sapan tünel gibi yerlerden tırmanarak kaçıyorduk elinde keleş vardı rast gele ateş ediyordu ama biz e hic isabet etmedi.. uyandım oh be rüya dedim tekrar uyumuşum bu defa ben yolda yürürken yine ona denk geldim bi kafeye gidecektm önünden geçip gidiyorm kafede yüksek bi terastayms çıktım aşağı bakıyorum baktım beni arıyor aşağıda nereye gjrdim diye sonra beni gördü yukarı geldi masama oturdu dedi korkma ya birşey ddmicem sadece konuşmaya geldim okadar dedi

  1. admin dedi ki:

   Sizi yeniden görmek isteyen birinin aramasına, yarım kalan bir işin tamamlanmasına yorumlanır.

  2. Büşra dedi ki:

   Okuldan çıkmıştım eve gidiyodum Bi baktım eski sevgilim yanındada hoşlandığı kızla beni takip ediyorlar evime kadar yol boyunca kız bir süre sonra eski sevdiğim kişinin yanından ayrıldı ben hala yürüyorum eve doğru sonra evime yaklaştık ama hızlı yürüyorum eve yaklaştık o yolu kaybetti bende beni görmesin diye hızlı hızlı zile bastım kapıyı açtı annem ona görünmeden binanın içine girdim öyle bitti rüya

  3. Rojin dedi ki:

   Merhaba hocam. Rüyamda eski sevgilimle bir durakta oturuyoduk. Hava kararmıştı ve yağmurluydu. Elimi tuttu içten bi şekilde ve buruk bi tebessüm etti. Daha sonrasında bana yanaşmaya başlarken ben onu ittirdim o direndi derken tekme tokat daldım. Senin hayatında biri var bana böyle davranamazsın dedim yüzüme baktı sadece bi şey demek istedi diyemedi sanki ben de kalktım eve doğru yürümeye başladım. Daha sonrasında yolu yarılamışken arkamı dönüp baktığımda duraktan kalkıp bisikletine bindi ve beni takip etmeye başladı ben ara sokaklardan giderek eve ulaşıp zile bastıktan sonra gözümü açtım. Yorumu nedir hocam?

 2. Melek dedi ki:

  Rüyamda Yüzünü görmediğim ama eski sevgilim olan birisi beni aldatmıştı ve ayrılmıştık aldattığı kızla beraber beni rahatsız ediyorlardı asla peşimi bırakmıyordu bana aşık olduğunu söyleyip duruyordu ben de hep koşup kaçıyordum çok kötüydü 🙁

  1. admin dedi ki:

   Bir süredir sizden hoşlanan birinden haber gelmesine yorumlanır.

 3. Salih eren dedi ki:

  Abi ben yüramda 1 tl nin arkasında oğuz kağanı gördüm anlamı ne

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni iş haberine yorumlanır.

 4. Remziye dedi ki:

  Gittiğin kafede eski sevgilim karşı masada beni takip ediyordu ve konuşmak istiyordu ama konuşamıyordu.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski sevgiliden haber almaya yorumlanır.

 5. Mop dedi ki:

  Lütfen ciddi ve detaylı bir açıklama istiyorum ve islami olursa daha çok hoşuma gider. Eski sevgilimden dini sebeplerden dolayı ayrıldık, ben müslüman olsun istedim o da hristiyan olayım istedi. Ikimizde buna yanaşmayınca ayrıldık, ama ben ısrar ettim gitme nolur orta bir yol bulabiliriz diye, tabi bunu o yazdım aslında, ama o okulda bana bağırıp çağırdı sınıfın gözü önünde. Ve herkese yalan söyledi tanıdığı, sanki beni hiç sevmemiş gibi yaptı, kendisi hiç aşık olmamış gibi, beni küçük düşürdü ve rezil etti . Ama daha sonra ben yazdığım hoşçakal diye bir şiir videosunu YouTube’a paylaştım. O da bunu görerek yanıt verdi birkaç video ile, aslında aradan baya bir zaman geçmiş ve beni zaten istemeye başlamıştı. Benden yanıt gelmeyince hakaret ettiği bir tane daha hazırladı, ben ise hiç mümin fasık gibi olur mu diye ağlayarak okunan bir kurân videosu paylaştım (ben senden çok doğru yoldayım demek için). Ve birkaç tane daha islama delil getiren videolar paylaştım, o da sadece konuşsak olur mu diye videolar hazırladı, kendisini temsil eden karakter açıkça kör gibi güneş gözlük takıyordu, ve sonra benimle buluşup bana bir şey söylüyor beni hayrette bırakıyordu, sonra ben elinden tutup, o na birşeyler söyletiyordum ve o da o gözlükleri çıkarıyordu. Bende buna pozitif cevap verdim. Rüya ise söyle: bir kalabalığın arasında zorla yukarı çıktıktan sonra merdivenlerden, o geliyor ve duvar çıkıntısının arkasına saklanıp beni dinliyor. Sonra beni takip ediyor geniş kırmızı ve bol odalı bir koridordan geçiyor iken, bende tabi görüyom o nu, ama görmezden geliyorum, ayak seslerini bile duyuyor ve arkamdan geldiğini hissediyorum. Ayrıca sınıftan iki kız arkadaşına sırasıyla işaret yapıyor yürüdükçe ki, onlar sırasıyla sırıtıyor ve yanlarında ki en yakın odaya giriyorlar, yani sanki yoldan çekiliyorlar (o nun istemesi üzerine, yaptığı işaretler ile). Sonra en son büyük kapıdan geçerken önüme geçip hızla benden önce giriyor oraya (o nun beni takip ettiğini bilmesem, anlamam mümkün olmazdı şayet çok kişi zaten girip çıkıyor ben bir takım kimseyi geçiyorum, bir takım kimse ise beni geçiyor). En son o nun girmesi yasak olan bir yere girdikten sonra -ki yinede beni takip etme niyetinde olduğu vakitte rüya son buluyor.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi görmek tanımak isteyen birinden haber almaya, mesleki yaşantınızda daha başarılı olmaya yorumlanır.

 6. hatice dedi ki:

  rüyamda eski sevgilim ile takıldığı kızı gördüm. bu kızla gerçek hayatta benden önce sevgiliydiler sonra yrılmışalrdı. benimle ayrıldıktan sonra bu kızla tekrar görüşmeye başlamışlardı. rüyamad ise onları şu şekilde gördüm. yapay göletin üstünde arkadaş çevreleriyle birlikteydiler. mutlu görünüyorlardı. onlaruın telefondan fotoğrafını çekti arkadaşları. o sırada bende onaları uzaktan izliyordum. sonra arkamı döndüm gidiyordum.eski sevgilim beni fark etti ve rüyada arkadaşlarına beni takip ettirdi. bende rüyada otelde arkadaşımla kalıyordum.sonra eski sevgilim otele geldi beni görmek için . ben onu gördüm ve saklandım. o ben arıyordu bende görmesin diye kaçıyrodum. o sırada bni ararken koridordan merdivene çıktım arkadaşımla karşılaştım beni görsün diye yüksek sesl konuştum.sesimi duydu beni bulmak için geldi bulamadı.sonra arabaya binip gitti.bende arabaya binip arkasından gittim.arabarımız yolda yan yana denk geldi bni gördü. daha sonra bn ağaçlık bir yerde durdum o da arkamdan geldi. hafif küçük tepenin üstüne arabayı çıkardım peşimden geldi. benimle konuştu birkaç bir şey ama ne konuştu hatırlamıyorum daha sonra rüyadan uyandım.

 7. Hatice dedi ki:

  Eski sevgilimin benden önce bir sevgilisi vardı bu kızla ayrılmışlardı daha sonra benimle sevgili olmuştu sonra biz ayrıldık tekrar bu kızla görüşmeye başladı bunun haricinde 2-3 kızla daha görüşüyordu. Bunları ise rüyanda şu şekilde gördüm arkadaş ortamları vardı rüyamda daha sonra bunlar yapay göletin köprüsünde fotoğraf çektiriyordu böyle mutlu falan görünüyorlardı bende uzaktan onları izliyordum.Bir süre izledim sonra arkami dönüp gittim o sırada eski sevgilim beni giderken fark etti ve bir arkadaşına beni takip ettiriyordu rüyamda. Ben de rüyamda otelde bir arkadaşımla kalıyordum ama odalarımız ayrıydı sonra otele girdim girdikten sonra eski sevgilim geldi otele ve beni bütün katlarda bütün odalarda aramaya başladı ben onu görünce ondan saklandım sonra koridorda merdivene doğru geçtim oradan arkadaşımı görünce onunla konuştum konuşuyordum sonra beni görsün diye yüksek sesle konuştum sesimi duysun diye fark ettiBenim olduğum yere gelmeye çalıştı yani geldi daha doğrusu sonra ben ondan gene kaçtım o kadar uğraştı uğraştı bulamadı beni. sonra arabaya binip gidiyordu ben de arkasından kendi arabama bindim. Onu yakalamak için daha sonra yolda arabalarımız denk yani yanyana geldi o sırada beni gördü sonra da böyle ağaçlık bir yere gitti küçük bir tepe vardı ben önden gidiyordum arkadan geliyordu arabayla sonra tepecinin oraya koyduk kenara arabayı daha sonra ben arabayı biraz daha tepeciğin üstüne doğru çıkardım sonra orada birkaç teyze falan vardı arabayı tepeceğin üstüne bıraktım eski sevgilim de yanıma geldi o sırada ben de 3-4 cümle falan konuştu daha sonra rüyadan uyandım .ama uyandığım zaman öyle içimde bir his vardı ki hani böyle hala beni aramak için bir şeyler yapmak için çabaladığını düşündüm aklında hala benim benimOlduğumu düşündüm yani bir pişmanlıkları falan olduğunu hissettim tabi sizin acı dan rüya yorumu nasıl olur olur bilmiyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi mutlu edecek bir habere ve aşk hayatında sevince, güzel sürprizler ile karşılaşmaya yorumlanır.

 8. irem dedi ki:

  rüyamda beni eskiden sürekli takio eden rahatsız eden eski sevgilimi gördüm iş çıkışına gelmiş bağırıyorum o da bana bağırıyorum sonra beb maymun gibi zıplaya zıplaya uzaklaşıyorum ama izimi kaybetmiş uyandıktan sonra çok ağladım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi özleyen seven birinden haber gelmesine yorumlanır.

 9. Selen dedi ki:

  Rüyamada eski sevgilim beni takip ediyordu ben durdum ters yöne döndüm yine peşimden geldi oturdum bir yerde oda yanıma oturdu gülüyodu bana sonra barıştık ne olduysa

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya barışmak istediğini öğrenmeye yorumlanır.

 10. OSMAN Űnver dedi ki:

  Ruyada yolda giderken arkadaslarimin yanina giderken eski sevgilimi gordum sonra onun kardesine dayi sinin nerde oldunu soyledim markete girdim beni takip ediyordu bana dedi aradigin sey benim benle konusmak istiyordu ama Ben konusmiyordum benle konusma dedim seni dayina soylerim dedim bana soylersen benle sevgili oldunu her seyi aciklarim dedi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak yere seyahat etmeye, sizi özleyen birinden haber almaya yorumlanır.

 11. Berceste dedi ki:

  Aslında benim olmayan bir evin mekanı gibi bir yer. Bahçeliydi. Müstakil ev. Balkona çıkmamla eski sevgilimi gördüm. Kendisi esmer biri ve simsiyah giyinmişti. (Akrep burcu) Kendisini kelimelerle ifade etmek yerine bakışlarıyla ifade ediyordu. Balkondan içeri girdim bu sefer perde arasından izliyordu. Hem sevinç hem korku karışık bir duygu hali vardı. Bir süre izlenmeye devam ettim. En sonunda balkonun kapısındaki demir korkuluğu kapattım içeriye giremesin diye. Ama çıkıp yüz yüze konuşamadım. Sonra uyandığımda sosyal medya hesabını kapatmıştı. Ama şu da var ki ben 2 hafta önce hesabımı kapattım. Ona istinaden değil ama. Tamamen internet detoksu amaçlı. Açmayı da düşünmüyorum. -Buradan aşağısı rüya dışı açıklama- Aslında ikimizin de birbirine karşı duyguları var ama hiç sevgililik olayı yaşamadık. Hep sessiz kalmayı tercih etti ben de yıllarca bekledim. Şu kişiler istemeye geldi. Kabul edeyim mi dememe rağmen herhangi bie tepki vermemişti. Ben de ailem razı diye kabul ettim. Daha da muhattap olamamıştık öyle.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi mutlu edecek önemli haberler alınmasına yorumlanır.

 12. Defne dedi ki:

  Merhaba rüyamda kısa süre önce ayrıldığım eski sevgilim piknik yeri gibi açık bir alanda kalabalık içerisinde küçük bir masada oturmuş yemek yiyordu. Bense merakla izliyor ve kalkmasını bekliyordum. Önce birlikte yemek yediği kişinin yürünü göremedim sonra yalnız yediğini gördüm. Bir süre sonra kalktı ve ben oturdum masaya. Bu kez masayı inceliyor, ahşap masanın üzerinde 5-6 kat cam olur mu diye şaşırıyorum. Yemek beklerken uyandım.

 13. Şura dedi ki:

  Kimin düğünü olduğunu bilmiyorum oturuyordum sıkıldım eve gıdım dedim yürüyordum eski sevgili ve yanında iki küçük çocuk amca çocukları oluyor peşimden geliyordu ama hiç istemiyordum gelmelerini eve doğru yürüyünce bırakır dedimevinicine girdiler kovuyordumda gitmiyorlardii tanismiyormus kimsiniz siz felan diyordum tamiyormusun bizi diyorlardı niye yalan söylüyorsun sonra nasıl oldu uyandım

 14. Duygu dedi ki:

  Merhaba rüyamda kısa süre önce ayrıldığım eski sevgilim piknik yeri gibi açık bir alanda kalabalık içerisinde küçük bir masada oturmuş yemek yiyordu. Bense merakla izliyor ve kalkmasını bekliyordum. Önce birlikte yemek yediği kişinin yürünü göremedim sonra yalnız yediğini gördüm. Bir süre sonra kalktı ve ben oturdum masaya. Bu kez masayı inceliyor, ahşap masanın üzerinde 5-6 kat cam olur mu diye şaşırıyorum. Yemek beklerken uyandım.

 15. Kayra dedi ki:

  Rüyamda yüzünü görmediğim amma Eski sevgilim olan birisi beni takip ediyordu ve bu kişi beni çok rahatsız ediyirdu

 16. Helana dedi ki:

  Merhaba ben eski sevgilimi yolda görmüşüm ama o sen başka yönden git benim olduğum yoldan gitme diyor bende başka yoldan gidiyorum ama bir bakıyorum o da bana bakıyor ve benim gittiğim yoldan arkamdan geliyor sonra uyandım

 17. Isimsiz leş dedi ki:

  Eskiden sevdiğim kişi peşimden geliyordu. Bizde arkadaşımla beraber hızlıca giderken oyun parki gibi bur yere geldik ve oynamaya başladık. Sonra o kişi de peşimden geldi. Ben parkın tepesindeydim ve aşağı inebilmek için beni sırtına aldı. Omuzlarına oturdum. (Kotu ise yorumda söylemeyin:d, bide siz bu işin ehlimisiniz yani islami yönden yorumlar mi yapıyorsunuz acaba)

 18. Merhaba dedi ki:

  Merhabalar ben 1 haftadır sürekli malum kişiyi rüyamda görüp duruyorum. Aylardır birbirimizi gördüğümüz yok zaten ikimizde birbirimize çok kırgınız. Bir daha görüşme ihtimalimiz bile yok. Bugün yine rüyamda görünce rahatsız olup yazmak istedim. Lütfen cevaplarsanız sevinirim. Rüyamda kendisi okulumun önüne gelip beni bekliyordu ve peşimden gelmeye çalışıyordu. Ben ise onu görmemiş gibi yaparak izimi kaybettirdim. Lütfen bu hafta sanırım 4.kez onu gördüğüm için merak ediyorum. Yorumlarınızı bekliyorum.

  1. yok dedi ki:

   bana da oldu

 19. Mustafa dedi ki:

  Methaba, dun gece ruyamda eski kiz arkadasimi kalabalik, katli, merdivenli (metro gibi) bi yerde tesadufen gordum pesinden gitmek istedim fakat beni farketti ve izini kaybettirmek ister gibi hizli adimlarla ara ara bana donup bakip uzaklasti gitti, sonrasi yok. uyandim..

 20. Sena dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimi gördüm aynı siniftayiz en arkada oturuyor bende on siradayim sürekli bana bakıyor bir nevi izliyor bahceye çıkıyoruz arkadaşımla bir bakıyorum o da bahçede sürekli izliyor beni sınıfta sürekli bakıyor derste

 21. Elif dedi ki:

  İyi günler. Rüyamda, eski sevdiğim (sevgili değil) kişiyi gördüm. Arkadaşıma, nerede olduğumu soruyordu ve daha sonra olduğum yere geliyordu. Mekan biraz tuhaftı ancak tarif edecek olursam, zemin katındaydım ve merdivenlerden çıkınca o kişinin bana bakmak için geldiği kata çıkıyordum. Bana bakıyordu, şaşırıyordu ve bense ona sinirle bakıyordum. Daha sonra kafasını çeviriyordu ve yürüyerek gözden kayboluyordu.

 22. ezgi dedi ki:

  daha dün yoğun bir ayrılık yaşadığım eski sevgilimi rüyamda gördüm, tüm sosyal medyadan beni engellemiş ve hayatımdan çıktı dün. rüyamda da tüm sosyal medya konuşmalarım, fotoğraflarım , onun telefonuna bağlıydı, kiminle konuşuyorsam ona gidiyordu. arada sevgi ile problem yok. aynı zamanda dışarda da takip ediyordu ve beni sürekli tehdit ediyordu.

 23. Süheyla dedi ki:

  Ben site içindeyim eski sevgilim de bana bakarak arabayla siteye giriyor arabadan iniyor hala bana bakıyor durmadan

 24. yok var dedi ki:

  ben 1 haftadır sürekli malum kişiyi rüyamda görüp duruyorum. Aylardır birbirimizi gördüğümüz yok zaten ikimizde birbirimize çok kırgınız. Bir daha görüşme ihtimalimiz bile yok. Bugün yine rüyamda görünce rahatsız olup yazmak istedim. Lütfen cevaplarsanız sevinirim. Rüyamda kendisi okulumun önüne gelip beni bekliyordu ve peşimden gelmeye çalışıyordu. Ben ise onu görmemiş gibi yaparak izimi kaybettirdim.

 25. Nur dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimin yolda beni görüp takip etmeye başladığını gördüm, hoşuma gidiyor beni takip etmesi ve onun evinin olduğu yerde oturan bir arkadaşıma gidiyorum daha fazla devam etsin takibi diye, hava kararıyor ve arkadaşım sanki çok ıssız bir yerde oturuyormuş gibi gördüm

 26. Merve dedi ki:

  Rüyamda takıntılı eski sevgilimin arkadaşları beni 1 araba ile takip ediyordu bilmedigim bir yerdeydim sanırım okul gezisi felandı telefonuma benim kaybolduğuma dair mesaj geldi yazıyordum fotoğraf çekmiştim birsey değişmedi, arkadaşları çok sinirli bakıyordu bazı sebeplerden dolayı severek ayrılma olduydu maalesef

 27. Deniz dedi ki:

  En yakın arkadaşım ve küçük kardeşimle eve dönüyordum sonra eski sevgilimin bisikletiyle arkamızdan gelişini gördüm. Ben ağlamaya başlıyorum arkadaşım ise sakinleştirmeye çalışıyordu ağladığımı gören eski sevgilim bisikletiyle inip ne olduğunu soruyordu . Ona sinirlenip bağırıyordum ”çık hayatımdan” diye . O da yüzünde buruk bi ifadeyle uzaklaşıp gidiyordu.

 28. Ayşe dedi ki:

  Rüyamda annem babam ben bir aradayız hastaneye gidiyoruz yolda kırmızı bir araba icinde eski sevgilimi görüyorum ve peşimize takılıyor kaza yaptırmaya ugrasiyordu

 29. fatma dedi ki:

  merhaba eski sevgilim surekli sinifimin onundeydi kapinin arkasinda hic ayrilmiodu xil caldiktan hemen sonra geliyordu

 30. Nur dedi ki:

  Merhaba ben rüyamda 9 ay önce ayrıldığı eski sevgili gördüm. Elimde kesilmiş sulu sulu portakal üstümde mavi bir elbise bir evin içindeyim ama evdekilere görünmemeye çalışıyorum bir kişi beni saklıyor balkondan atlayıp kaçmama yardım ediyor. Balkondan kaçtıktan sonra ben eski sevgilimden saklanmaya başlıyorum bir anda. Ama saklanırken çok özen göstermiyorum beni bulmaması için saklanmıyorum herhangi bir yete geçiyorum beni görebileceği bir yere sonra o yerde beni görüp yanıma geliyor .

 31. Esra dedi ki:

  Rüyada eski sevgilimin beni ınstagramda stalkladığını gördüm Ve en yakın arkadaşım rüyasında eski sevgilimin elinde düğün çiçeği ile beni almaya geldiğini görmüş bunların yorumunu bulamadım eğer yanıtlarsanız çok mutlu olurum şimdiden teşekkürler ❤️

 32. esra dedi ki:

  merhaba. Rüyamda arkadaşlarımda bir kafede oturuyoduk bir anda eski sevilimin çok değiştiğini ve zihin engelli olduğunu gördüm. Beni görmemesi için kaçıyodum korktum o halinden . Yanında kardeşleri beni soruyodu herkese bende saklanıyodum.

 33. Nur dedi ki:

  Eski sevgilim şuan evli rüyamda eski sevgilimin instagramda takip ettiğini gördüm sonra hatırladımkı rüyamda bu adam nişanlı baktım beni takipten çıkartmış rüyamın yorumu nedir ?

 34. Melike dedi ki:

  Rüyamda yeni tanıştığım bir adamla buluşmaya gidecekken peşime eski sevgilim takılıyor bi türlü peşimi bırakmıyor nereye gidiyorsan beraber gidelim kim o çocuk diye darlıyordu ben onu atlatmak için mağazalara girip ondan kurtulmaya çalışıyordum ama bir türlü başaramıyordum.

 35. Sedef Kalkavan dedi ki:

  30yıl beklediğim ve sevdiğim çocukluk aşkım olan ve 3 yıl önce hayatından çıkan erkeği rüyamda gördüm; satıcı kılığına girmiş yada gerçekten “oyuncak gözlük gibi şeylerin takılı olan bir değnek vardı elinde” ve tanınmamak için güneş gözlüğü takmış bizim sokakta ni köşede duruyordu, ben bi araçtan indim eve yönelmeden onu görüyorun karşıdan “çok itici tekinsiz geliyor ama aynı anda da acınası aşağı tabakadan zavallı buluyorum” ve hızla eve koşup kapıdan içeri giriyor ve kapıyı kapatıyorum sessizcee. Nefes nefeseyim ağzım kuruyor sanki kapının ardında durup kafam kapıya yakın ses varmı diye bekliyorum. Sonra ohh diye rahatlıyorum ama arkamı dönecekken sola doğru kafamı çevirince holde arkamda görüyorum, hhii diye nida ile çok korkuyorum eve nasıl girdiğini de bilmiyorum. Uyanıyorum. “Gerçekte de evime birkaç kez cebirle gelmişti birlikteyken ama aramız kötü ve kavgalı olduğumuz o son zamanlarda. Beni hem aldatmış, hem de hayatımdan çıkmış gitti o, ben onu üç yıl önce tanıdım herşeyi öğrendim anladım ve üç yıldır hep bu gerçekle bu acıyla yaşıyorum yani yaşayamıyorum adeta bi ölüyüm sanki, inanamıyor kabullenemiyorum. Kahroldum yok oldum, gece oturuyor sabah 8 9 10 larda yatıyorum gün biterken kalkıyorum. Yastaymışım öyle dediler, mahvoldum. O öldü artık ve bu ilişkiyi bitirdi evet ama onsuzluk onunla evlenmiyceğimi bilmek, gençligimi ve tüm hayatımı alan birinin gerçek yüzünü bilmek ve ondaki beni onda kalan hayatımı geri alamamak, hem bizi bitirdi hem beni tüketti, yani 47 yaşında artık yolun sonunda olmak, arafta kalmak ve hiç bir hayata başlayamamak!! İşte durum bundan ibaret, hem yasta hem çok hastayım”🥺💔😭 Gerçekler rüyama yardımcı olsun diye yazdım.

 36. Merve dedi ki:

  Ruyada eski sevgilim beni takip ediyordu ve bana çok kötü hakaret etti beni çok küçük duruma düşürdü çok

 37. Duygu dedi ki:

  Rüyamda karlı bi hataydı eski sevgilim bizim mahallede arabada alkol alıyodu ve beni ariyodu sürekli tehdit ediyodu şuanki sevgilimle arabayla yanlarından geçtik ve beni gördü sevgilimin işi çıktı ve beni arabada bıraktı bende onun peşinden gitcektim sonra eski sevgilim beni gördü ve koşarak bana doğru geldi bende ondan kaçıykdum

 38. Hatice dedi ki:

  Rüyamda bir yerden dönüyordum sokaktaki bir temizlikçi çalışan adımı sorarak sizmisiniz dedi evet dedim ve söyledi karşıdan gidin biri sizi çağırıyor bende şaşırdım kimin çağırdığına eski sevgilimden şübhe duymuştum ancak gerçek hayatda onun bana ulaşmak istemesi mümkün deyildi gidip onu ve arkadaşını görünce çok şaşırdım hem şaşırdım hemde sevindim.Gerçek hayatda çok kötülük edip ayrıldığımız için rüyamdada ona sinirliydim ve israrla defol git diyordum elinde çoxlu takılar gelmişdi özür diliyordu gerçekçi olmadığı belliydi sonra ordan ayrıldım gece eve döndüğümde sokağa dönerken arkamdan siyah bir arabayla geçerek bana baktını gördüm arabanın üstünde beni neden redd etdin ? Yazıyordu bende takıntılı olduğundan korktum ve eve doğru hızlıca koştum

DMCA.com Protection Status