Rüyada Eski Sevgili Tarafından Terk Edilmek

Rüyada eski sevgili tarafından terk edildiğini görmek, sizin elinizi hiç bırakmayacak ve tanıştığınız ilk günden itibaren kendinizi yanında huzur ve güvende hissedeceğiniz biri ile tanışmaya yorumlanır. Aşk hayatında sürekli üzülen biri sonunda yüzü güler. Şansınız açık olur ve aşk hayatında da temiz kalpli ve iyi niyetli biri karşınıza çıkar. Yeni ilişkinizde daha mutlu olunur, sizin hep yanınızda olur. Bu ilişki ileride evlilik yolunda ilerleyebilir ve sevdiğiniz insan ile muradınıza erebilirsiniz. Eski sevgiliniz ile başkaları yüzünden ayrıldıysanız ve hala birbirinizi seviyorsanız da yeniden bir araya gelinir ve aradaki engeller aşılır.

Rüyada eski sevgilinin çekip gitmesi, boşa giden emeklerin ardından daha temkinli olmaya, aşk hayatında da kendinizden çok ödün vermemeye yorumlanır. Zamanında ödün verdiğiniz konularda artık sizi olduğunuz gibi kabul eden biri hayatınıza girebilir. Yanında daha mutlu olabilir ve ayrılık korkusu yaşanmaz.

Rüyada Eski Sevgili Tarafından Sebepsiz Terk Edilmek

Zamanında size yapılan haksızlıklar varsa bu haksızlıklara karşı verilen mücadelede zafer elde etmek ve hak adaletin sizden yana olacağına yorumlanır. Size karşı hasetlik besleyen ve üzen kişiler pişman olur ve af dilerler. Mahkemelik olan kişilerin davalarından hayırlı haberler gelir. Eski sevgiliniz sizi maddi manevi zarar uğrattı ise geç de olsa durumdan rahatsız olabilir ve size hakkınızı teslim edebilir.

Rüyada Eski Sevgili Tarafından Terk Edilmek İslami Yorumu

Rüyada eski sevgili tarafından terk edilmek ihya yorumu, yüzünüzün güleceğine ve şansın bahtın açık olacağına yorumlanır. Hayırlı bir kısmetiniz çıkabilir ve gelecek günlerde sizi mutlu edecek biri ile güzel bir ilişkiniz olabilir. Aşk hayatında her şey gönlünüze göre olur.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. Seher dedi ki:

  Merhabalar ben dün gece tünel gibi bir yerde eski sevgilimi gördüm bana artık birbirimizi arayıp sormayalım bende evlendim sende evlisin herkes yoluna baksın dedi biz iki arkadaş kalmıştık oysa gerçek hayatta

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak yerden gelen habere sevinmek, kısmete yorumlanır.

 2. Nazlı Ç dedi ki:

  Merhaba Rüyamda eski sevgilimi aradım açmadı sonra o beni aradı bilerek açmadım. Sonra rüyamda annem kardeşim ben yolda alışveriş için gidiyoruz sonrasında eski sevgilimin yanıma geliyor çok sinirli ne oldu ne konuşcsz der gibi çok sinirli bakıyor annem de ne oluyor falan diyor sonra kızıyor eski sevgilim çekip gidiyor yolun karşısına bende peşinden gitmiyorum ama rüyamda hiç bir kelime etmiyor sadece çok kızgın sinirli bakıyor bana annem ne oldu diyor bişey olmadı boşver diyorum anlamı nedir

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi özleyen seven birinin aramasına, özlemin bitmesine yorumlanır.

 3. Yeliz Z. dedi ki:

  Merhaba, Rüyamda eski sevgilimle barıştığımızı gördüm telefonda mesajlaşıp muhabbet ediyorduk mutlu bi şekilde bana sorular soruyordu düğün ile ilgili hatta anlamı nedir ?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya önemli imkanlara yorumlanır.

 4. Yeliz z. dedi ki:

  Merhaba Rüyamda eski sevgilimle barışmışız telefondan güzel güzel mesajlaşıp muhabbet ediyoruz hatta evlilikten konuşuyoruz anlamı nedir

 5. Serkan dedi ki:

  Rüyamda, eski bir sevgilim evindeyim ve sebepsiz yere beni tek etti. Evden şehir dışına gidiyormuş gibi bir çok çantayla çıktım ve havalimanına gittim. Sonra havaalanı girişinde onun orada çalışan bir akrabası olan bayanlar tartıştım (suçsuzdum) . Sonra uçağı bekleyeceğim alana giresmen kontrolde, güvenlik arandı ve uçağı kaçırmamak için vakit kaybetmem istendi. Bu arada havaalanından bir yere gitmek sebebim, yapay bir buketi şehir dışına götürmem (eski mesleğim çiçekçilik)

 6. Serkan dedi ki:

  Rüyamda, eski bir sevgilimin evindeyim ve sebepsiz yere beni tek etti. Evden şehir dışına gidiyormuş gibi bir çok çantayla çıktım ve havalimanına gittim. Sonra havaalanı girişinde onun orada çalışan bir akrabası olan bayanlar tartıştım (suçsuzdum) . Sonra uçağı bekleyeceğim alana girerken kontrolde, güvenlik arandı ve uçağı kaçırmam için vakit kaybetmem istendi. Bu arada havaalanından bir yere gitme sebebim, yapay bir buketi şehir dışına götürmem (eski mesleğim çiçekçilik)

 7. dila dedi ki:

  rüyamda eski sevgilimin iş yerindeyiz o beni terketmişti ve yine terketti anlamı nedir

 8. Canan dedi ki:

  Merhaba, eski flört/Sevgilimle bu sefer kararli bana gelidigini gördüm. Arakdasizyka bu sefer beni tanisdirdi. Bi arabada beraber bir eglenveye gidiyoruz ve sonradan birden onu bulamiyorum. Ortadan kayboluyor. Yani her zaman yaptigi ayni seyi yapti. Bu sefer ama hayalkirikligna ugramadan.

 9. Sevgi dedi ki:

  Rüyada beni terkeden eski sevgilimi gördüm bi ara barışık gibiyiz sonra yine beni terkediyor ve yanına gidiyorum beni hiç dikkate almıyor egoist gibi görünüyordu

 10. Gülsüm dedi ki:

  Sevgilim gerçekte de beni terketti fazla olmadı rüyamda da bir yerdeyiz böyle uyuyorum ben uyandığımda yanımda olmuyordu bir sürü yabancı insanlar vardı ben ağlıyordum onun yanına gitmek istiyordum o tutuklama falan birşeyler diyordu ama tam emin değilim orasından ama ağlıyordum bırakma beni diyordum bu arada gerçekte de ayrıyız evlenecektik gerçekte ama 1 hafta önce terketti beni

DMCA.com Protection Status