Rüyada Eski Sevgili Ve Çocuğunu Görmek

Rüyada eski sevgili ve çocuğunu görmek, çalışıyorsanız iş hayatında çok büyük kazançlara ulaşmak ve maddi güç elde etmeye, kendi ayaklarının üzerinde durmaya yorumlanır. İş hayatında terfi alarak daha fazla sorumluluk üstlenebilirsiniz. Çevrenizdeki insanlara göre sosyal statünüz artar ve başarılarınız dilden dile dolaşabilir. Ancak evlilik planları da geri planda kalabilir. Kendinizi iş hayatına adayabilir, daha çok başarı için hırs yapabilirsiniz. Büyük görevler verilebilir, zor görevlerin üstesinden gelinir. Rüyada eski sevgiliyi çocuğuyla görmek, her geçen gün daha mutlu olmak ve eski sevgilinize kıyasla daha iyi şartlar elde etmeye yorumlanır. Size inanıp güvenmediği konularda şimdi çok başarılı olabilirsiniz.

Rüyada eski sevgiliyi eşini ve çocuğunu görmek, mal mülk edinmeye ve birikimlerinin artacağına , çok para kazanmaya ve hayatına anlam katacak insanlarla tanışmaya yorumlanır. Çok değerli dostlar edinebilirsiniz. geçmişe baktığınız artık pişmanlık duygusu da hissedilmez. Geleceğiniz nokta sizi memnun edebilir, yapılan seçimlerden dolayı örnek gösterilebilirsiniz.

Rüyada Eski Sevgilinin Çocuğuna Bakmak

Kendi özle hayatınızda pek çok insandan daha mutlu olmak ve doğru insanla tanışmaya yorumlanır. Bekar olanların talipleri çıkar ve evlilik planı yapabilirler. Evli olanlar ise eşleriyle birlikte uyumlu bir çift olur, aile saadetleri bozulmaz. Evlendiğiniz kişi sizi bir gün bile pişman etmez.

Rüyada Eski Sevgili Ve Çocuğunu Görmek İslami Yorumu

Rüyada eski sevgili ve çocuğunu görmek ihya yorumu, zaman içerisinde sizi üzen insanların buna pişman olmasına ve sizden af dilemesine , kıskanılacak imkanlar elde etmeye yorumlanır. Şansınız açılır ve iş hayatında pek çok güzel imkan elinize geçebilir. Ailenizin sizinle gurur duyacağı çalışmalarınız olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

  1. Pınar dedi ki: