Rüyada Eski Sevgili Ve Kocasını Görmek

Rüyada eski sevgili ve kocasını görmek, evli olanlar için eşleri ile her geçen gün mutluluklarının artacağına ve güven sorunlarının biteceğine yorumlanır. Eğer eşinize dair şüpheleriniz varsa çok yakında içiniz rahat eder. Onun sizden bir şeyler gizlediğini düşünüyorsanız aslında böyle bir şey olmadığını öğrenebilirsiniz. Birbirinize karşı güven duygularınız tazelenir. Aranızı bozaya ve sizi kıskandırmaya çalışan kimseler varsa bu emellerine erişemezler. Eşiniz ile aranız her zamankinden daha iyi olabilir. Rüyada eski sevgiliyi ve evlendiği adamı görmek, eğer eşinizi kıskandığınız bir kadın varsa bu kadının artık temelli olarak hayatınızdan çıkmasına ve rahat bir nefes alacağınıza yorumlanır. Artık kocanızı bu kadından kıskanmanıza sebep kalmaz. Artık gözünüz arkada olmaz ve ev hayatınızda değişir.

Rüyada eski sevgili ve kendi kocasını görmek, evliliğinde mutluluğun çoğalmasına ve artık ilişkinizde birbirinize daha yakın tanıyıp şüpheleri rafa kaldırmaya yorumlanır. Eşiniz ile birlikte zor günleri bırakırsınız.Eşinizin sizi anlamadığını ve haksızlık yaptığını düşündüğünüz bir konuda eşinizin tavrı değişebilir. Birbirini kıskanan ve sürekli eskiyi açan çiftler artık geçmişi bir kenara bırakırlar. Sonunda ikinizin de gönlü rahat eder.

Rüyada Eski Sevgili Ve Kocasını Görmek İslami Yorumu

Rüyada eski sevgili ve kocasını görmek ihya yorumu, eşinizin evinize hayırlı haberler getireceğine ve sizi el üstünde tutacağına, daha çok bağlanıp daha mutlu olmaya yorumlanır. Birbirinize vermiş olduğunuz değer artır, eşiniz sizin kıymetinizi bilir. Sizi üzmeye çalışan kimseler varsa da eşiniz bu duruma müdahale edebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

  1. Gizem dedi ki:

    Rüyamda eski erkek arkadasimi gordum annemlere gelmis esim var cocugum var annem babam var hep birlikte oturup yiyip iciyoruz bir ara esim ise gitmis gördum bizi birakip o sirada eski erkek arkadasimla aramiz iyo konusuyoruz ama evliyim mesafeyi koruyorum cocugumla ilgileniyor o da sonra aramizda dialog geciyor annemlerin yorumlarini merak ediyor bende annem hayordir bekarken sana boyle davranmadi neden geldi ne oluyor diye sordu dige aciklama yapiyorum .sonra eski erkek arkadasimin diger arakadaslarida vardi yanimda artik ugurluyoruz esimle ve bana arkadaslari gelemedi vedalasmaya biraz kendinde degil diyorlar .

  2. Mahmut dedi ki:

    Rüyada eski sevgilimi ve kocasını gördüm, kocası asker üniforması giymişti yanyana diğer askerleri selamlıyorlardı.

DMCA.com Protection Status