Rüyada Eski Sevgilide Yüzük Görmek

Rüyada eski sevgilide yüzük görmek, karşınıza çıkacak olan birinden çok etkilenmeye ve o kişi ile evlilik kararı almaya yorumlanır. Yakında hayatınıza girecek olan kişi her yönü ile hayallerinizde gibi bir eş adayı olabilir. Sizi ilk görüşte etkileyebilir ve onunla evlilik konusuna sıcak bakabilirsiniz. Rüyada eski sevgilinin parmağında yüzük görmek, bazı yorumcular tarafından da eski sevgiliden önce evlenmeye yorumlanır. Ondan önce evleneceğiniz kişi ile tanışarak nikah masasına oturabilirsiniz. İlerleyen zamanda aşk hayatında sizi bekleyen sürprizler olur.

Rüyada eski sevgilinin elinde yüzük görmek, yaşanan pişmanlıkların üzüntülerin geride kalmasına ve özel hayatınızda en mutlu günleri yaşamaya yorumlanır. Sizi çok mutlu edecek biri hayatınıza girebilir. Henüz evlilik konusunda kararsız olan kişiler ilerleyen zamanda kararlarını verirler ve evliliğe artık hazır hissedebilirler.

Rüyada Eski Sevgilinin Yüzük Taktığını Görmek

Hem sizin hem de çevrenizin çok seveceği biri ile evlenmeye yorumlanır. Hayatınıza giren kişi aileniz tarafından da sevilecek ve size değer veren biri olur. Eğer yeni bir ilişkiniz varsa evlilik konusunda ilk adımı atabilirsiniz. Evlilik teklifi yapılabilir.

Rüyada Eski Sevgilide Yüzük Görmek İslami Yorumu

Rüyada eski sevgilide yüzük görmek ihya yorumu, yakında evlilik kararı alınmasına yorumlanır. Yeni ilişkinizde evlilik için hazırlıklar başlayabilir ve evlilik yolunda engelleri olanlar bu engelleri aşarlar. Maddi manevi sorunları yakında çözebilir, evlilik için aileleri ikna edebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. Özlem keten dedi ki:

  Başka bir şehirde onun evinin yolundan giderken yorulduk deyip arkadaşımla onu arayıp bize gelin demesi evine girip kare alyans gördüm parmağında telefonu çaldı hayatım arıyor dedi ve sesli bir şekilde sevdam dedi bende oturduğum koltuktan kalkıp kapıya yöneldim ve nereye dedi bende dinlendik dedim gidelim dedi ve görüşürüz dedik çıktık yani rüyam bu şekilde

 2. Zanyar dedi ki:

  Kız arkadaşım vardı Bi zamanlar Beni aldattı benleyken başkasıyla çıkıyormuş sonunda anladım Neyse Rüyamda o Kızı gördüm. Böyle arkasında gidiyordum bakalım o mu diye sadece o mu diye gidiyordum arkasında ve bana döndü parmağını göstererek yüzüğü gösterdi (alyans tı) ve çok üzüldüm onu mutlu olduğunu görünce. Çünkü ben o kızı mutlu görürken canım çok acıyor…

 3. Hande dedi ki:

  Merhaba Rüyamda eski ayrılmış olduğum sevgilimin sol parmağında gümüş yüzük, bende ise altın yüzük takılı olduğunu gördüm ne anlama geliyor?
  Yorumunuz için teşekkürler

 4. Rabia dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilim boynuna kolye olarak nişan yüzüğü takmış bizimmiş ama ben bu bizim değil diyorum ve içinde roma rakamları yazıyordu ailesiyle falan kötü tartıştık ama rüyada bana çok iyidiler o sırada altın sarısı bir ayakkabı gördüm yerde

 5. Seda dedi ki:

  Rüyada eski nişanlımın yüzüğünü hâlâ taktığını gördüm.

 6. Elif eylül peyman dedi ki:

  Merhabalar rüyamda ayrılmış olduğum nişanlımın elini gördüm ve parmağında altın yüzük vardı bense telefonda resimden görmüş oluyorum Yorumlar mısınız?

 7. Gonca dedi ki:

  Bir kac kisiyle zaman yolculugu yapiyoruz, ve eski bir yüzyila gidiyoruz. Bu esnada bana biri evlenme teklifi ediyor ama aslinda bana yapilmamasi gerektigini biliyorum, zaman yolculugu yapan baska birinin teklif sahibi oldugunu bilmiyorum. Ama evlenme teklifi ve yüzük hosuma gittigi icin ses cikarmiyorum. Yüzügü kabul ediyorum. Yüzük siyah ince bir yüzük safir tasima benziyor. Benim parmagima olmuyor, küceltiyoruz. Sonra teklifin asil sahibi geliyor, bir yanlislik oldugu ortaya cikiyor ve ben yüzügü teslim ediyorum. Utaniyorum da. Parmagimda (evlilik yüzügünden haric) yüzüklerim var, 10 parmakta dolu. Parlak yüzükler var.

 8. Yulduz dedi ki:

  Sahilde eski sevgilimle nikah yüzüğü bulduk hemde bir sürü o gitti sattı ben daha çok buldum satamadım

DMCA.com Protection Status