Rüyada Eski Sevgiliden Altın Almak

Rüyada eski sevgiliden altın almak, sizin ve ailenizin maddi durumunun çok iyi olacağına yorumlanır. Elinize yüklü miktarda para geçebilir ve kendinize almak istediğiniz şeyleri yakında alabilirsiniz. Güzel şeylere sahip olunabilir ve daha çok alışveriş yapılabilir. Bir süredir ertelenen mal mülk yatırımı varsa da iyi bir yatırım olanağı elinize geçebilir. Birikimlerinizde artış olabilir. Rüyada eski sevgiliden altın hediye almak, iyi bir iş hayatına ve daha çok kazanca ulaşmaya yorumlanır. Yakında ekonomik özgürlüğünüzü elinize alabilir, daha çok kazanarak daha iyi duruma gelebilirsiniz.

Rüyada eski sevgiliden altın bilezik almak, maddi sebeplerden sizi küçümseyen kişiler varsa artık daha iyi maddi olanaklar elde etmeye yorumlanır. Sizi bu yüzden kıran üzen kişiler pişman olabilirler. İşsiz olan biri gireceği iş ile bazı insanları kıskandırabilir.

Rüyada Eski Sevgiliden Altın Kolye  Almak

Hayatınıza sizi seven ve sahiplenen birinin gireceğine yorumlanır. Sizi çok sevip manevi detsek olacak biri ile hayatınız bütünleştirebilirsiniz. İş hayatından da yeni tanışacağınız biri ile yollarınızı birleştirebilirsiniz.

Rüyada Eski Sevgiliden Altın Yüzük Almak

Eski sevgilinin sizi görmek ,istediğine yorumlanır. Sizi tekrar görmek ve barışmak istiyor olabilir. Eğer maddi sebeplerden ayrıldıysanız bu engeller aşılır. İki tarafın da maddi olanakları daha iyi bir hale gelebilir.

Rüyada Eski Sevgiliden Altın Almak İslami Yorumu

Rüyada eski sevgiliden altın almak ihya yorumu, maddi açıdan düşülen sıkıntıdan kurtulmaya ve borç yükünün bitmesine yorumlanır. Borçlarınız sebebi ile çaresiz iseniz artık eliniz rahatlar. Beklenilen toplu para elinize geçer ve iş hayatında da şansınız açılır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status