Rüyada Eski Sevgiliden Ayrıldığını Görmek

Rüyada eski sevgiliden ayrıldığını görmek, yeni bir ilişkiye başlamak demektir. Eski sevgili ile ya da başka biri ile yeni bir ilişki başlayabilir. Eğer yeni ayrıldıysanız aşkınız kaldığı yerden devam eder. Yeniden bir araya gelinir ve mutlu olunur. Uzun süre önce ayrıldıysanız da yeni biri ile aşk yaşamaya yorumlanır. Rüyada eski sevgiliden tekrar ayrıldığını görmek, yeni bir ilişkiniz varsa evlilik kararı alınmasına yorumlanır. İlişkisi olan kişiler büyük bir sürprizle karşılaşabilirler ve evlilik ile ilişkileri taçlanabilir.

Rüyada eski sevgilinin sevgilisinden ayrıldığını görmek, sevdikleriniz ile bir araya gelmek ve hasret gidermeye yorumlanır. Ailesinden yakınlarından uzakta yaşayanlar memleketlerine geri dönebilirler. Memleket özlemi son bulur ve her kimi çok özlediyseniz özleminiz biter.

Rüyada Eski Sevgiliyi Terk Etmek

İlk görüşte aşık olacağınız biri ile tanışma ya yorumlanır. İlerleyen günlerde biri ile randevunuz olabilir ve birbirinizi ilk görüşte çok iyi anlaşabilirsiniz. Kalbi boş olanlar aradıkları aşkı ve mutluluğu en sonuna bulurlar. Ortak hayalleri olan biri ile aynı yolda ilerleyebilirsiniz.

Rüyada Eski Sevgiliden Ayrıldığını Görmek İslami Yorumu

Rüyada eski sevgiliden ayrıldığını görmek ihya yorumu, asla dediğiniz bir şeyi yapmak demektir. Asla affetmem dediğiniz biri varsa o kişiyi de affedebilirsiniz. Sizinle inatlaşan birinin de inadı kırılır ve eski günler anılar yeniden hatırlanır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

  1. Ceren Azi dedi ki:

    Ruyamda eski sevgilim yeni sevgilisinden ayrıldı ve bana geri dondu ve onunla cok mutluydum, yani onlarin ayrilma sebebide kizin eski sevdigi ile beraber olmasiydi , ve benim eski sevgilimde bana geldi , ay cok mutluydum , hatda uyandiktan sonrada o mutlulugu yasadim .

  2. Gül dedi ki:

    Rüyamda eski sevgilim büyük bir kızgınlıkla yanıma gelerek benden ayrılıyor, bir daha beni arama diyor, ailesi de böyle istiyormuş, o yuzden beni arama diyor, bana 2 tane altın bileklik veriyor, ihtiyacın olduğunda zor anlarında bunlari kullanırsın diye. Ben cok ağlıyorum ama yanımdan çekip gidiyor. Kayboluyor ben de öylece arkasından bakakalıyorum. Eski sevgilim ile ayrılalı 1 yıl oluyor bu arada.

DMCA.com Protection Status