Rüyada Eski Sevgiliden Ayrıldığını Görmek

Rüyada eski sevgiliden ayrıldığını görmek, yeni bir ilişkiye başlamak demektir. Eski sevgili ile ya da başka biri ile yeni bir ilişki başlayabilir. Eğer yeni ayrıldıysanız aşkınız kaldığı yerden devam eder. Yeniden bir araya gelinir ve mutlu olunur. Uzun süre önce ayrıldıysanız da yeni biri ile aşk yaşamaya yorumlanır. Rüyada eski sevgiliden tekrar ayrıldığını görmek, yeni bir ilişkiniz varsa evlilik kararı alınmasına yorumlanır. İlişkisi olan kişiler büyük bir sürprizle karşılaşabilirler ve evlilik ile ilişkileri taçlanabilir.

Rüyada eski sevgilinin sevgilisinden ayrıldığını görmek, sevdikleriniz ile bir araya gelmek ve hasret gidermeye yorumlanır. Ailesinden yakınlarından uzakta yaşayanlar memleketlerine geri dönebilirler. Memleket özlemi son bulur ve her kimi çok özlediyseniz özleminiz biter.

Rüyada Eski Sevgiliyi Terk Etmek

İlk görüşte aşık olacağınız biri ile tanışma ya yorumlanır. İlerleyen günlerde biri ile randevunuz olabilir ve birbirinizi ilk görüşte çok iyi anlaşabilirsiniz. Kalbi boş olanlar aradıkları aşkı ve mutluluğu en sonuna bulurlar. Ortak hayalleri olan biri ile aynı yolda ilerleyebilirsiniz.

Rüyada Eski Sevgiliden Ayrıldığını Görmek İslami Yorumu

Rüyada eski sevgiliden ayrıldığını görmek ihya yorumu, asla dediğiniz bir şeyi yapmak demektir. Asla affetmem dediğiniz biri varsa o kişiyi de affedebilirsiniz. Sizinle inatlaşan birinin de inadı kırılır ve eski günler anılar yeniden hatırlanır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. Ceren Azi dedi ki:

  Ruyamda eski sevgilim yeni sevgilisinden ayrıldı ve bana geri dondu ve onunla cok mutluydum, yani onlarin ayrilma sebebide kizin eski sevdigi ile beraber olmasiydi , ve benim eski sevgilimde bana geldi , ay cok mutluydum , hatda uyandiktan sonrada o mutlulugu yasadim .

 2. Gül dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilim büyük bir kızgınlıkla yanıma gelerek benden ayrılıyor, bir daha beni arama diyor, ailesi de böyle istiyormuş, o yuzden beni arama diyor, bana 2 tane altın bileklik veriyor, ihtiyacın olduğunda zor anlarında bunlari kullanırsın diye. Ben cok ağlıyorum ama yanımdan çekip gidiyor. Kayboluyor ben de öylece arkasından bakakalıyorum. Eski sevgilim ile ayrılalı 1 yıl oluyor bu arada.

 3. Yaz dedi ki:

  Rüyada 2 ay önce ayrilmis oldugum sevgilimden ayrildigimi görüYorum Beni istemedigini söylüyor Ve bu tür rüyalari son zamanlar sürekli görüyorum. Eski sevgilimle ayri yollara gidiyoruz ben Carsiya o ise Veya isleri oldugunu söyledigi Bir yere gidiyor sonrasinda bulusuyoruz o bana Beni istemedigini ayrilmak istedigini söylüyor,gercekde olan sözleri görüyorum ve ayriliyoruz Ben üzüntüye düsüyorum. Sürekli ayni rüyalar

 4. Senan dedi ki:

  Selam. Defalarca ruyamda kaata imza atıyorum son defa alış veriş fişine imza atıyorum. Yorumu ne ola biler. Önceden teşekkürler…

 5. Aymelek dedi ki:

  Evli iken rüyamda 14 yıllık iken ayrılıp bir altı yıl sonra tekrar ayrıldığını görmek. Çok sinirlenip hüngür hüngür ağlarken arabamın perte çıktığını duyuyorum.

 6. Esin kandöker dedi ki:

  ayrılmış olduğum sevgilim gerçek hayatta bana geri dönmüştü…….. ben kabul etmemistim çünkü bana dönmeden hayatında başkaları olduğunu anladim ben yanindayken onlardan ayrılmasını istedim ayrılmadı onlarin zaten kendi hayatinda olmadigini soyledi…..diye ben kendisinden ayrılmıştım……
  sonra ruyamda evimde oldugunu, ikimizinde anlaşması ila, ayrılacağımıza ve gideceğini biliyorum ….fakat kendisine biraz daha otur dememe rahmen, kalkıyor ve gidecekken…….gene gercek hayatta evlenmemi ve evden gitmemi çok isteyen bir uvey kız kardeşimde, eski sevgilim kalkmış giderken kendisine sarılıyor ben ayırıyorum ayrılmıyor ay ne yapıyorsun o benim sevgilim birak diyorum ama kardeşim niye sarılıyor bilmiyorum….sonuçta ayırıyorum……..kapidan bakiyorum Eski sevgilimin yanında bir erkek çocuk öylece düz bir ovada karanlık havada giderken GÖRÜYORUM…
  bu rüyadan sonra çok geçmeden eski sevgilimin gene başka bir kızla ilişkisi olduğunu görüyorum…ve bu kızla ciddi bir ilişkisi olduğunu öğreniyorum…

DMCA.com Protection Status