Rüyada Eski Sevgiliden Bebek Sahibi Olmak

Rüyada eski sevgiliden bebek sahibi olmak, yakında hayırlı bir talip haberinin geleceğine yorumlanır. Kısmetinizin kapalı olduğunu düşünüyorsanız yakında kısmetleriniz açılır. Size talip olan insanlar olabilir. Uzun zamandır kalbiniz boşsa yakında nikah masasına oturacağınız kişi ile tanışabilirsiniz ve ilk görüşte aşk yaşanabilir. Tam da içinizden geçtiği gibi bir eş adayı bulunur. Yeni ilişkisi olan kişiler de evlilik kararı alabilirler. Yeni ilişkinizde evlilik ve düğün telaşına girilebilir. Rüyada eski sevgiliden çocuk sahibi olmak, mutlu bir yuva ve çoluk çocuğa karışmaya yorumlanır. Eski sevgilinizden daha önce evlenerek mutlu bir yuvaya sahip olunabilir. Yakında evlilik heyecanı sarabilir.

Rüyada eski sevgiliyle evlenip çocuğunun olduğunu görmek, hem işlerinizde hem de özel yaşantınızda mutlu olmaya yorumlanır. Tüm hayallerinizi sırası ile hayata geçirebilirsiniz. Eski sevgilinizin size inanıp destek olmadığı hayalleriniz varsa da yakında bu hayaller gerçeğe dönüşür.

Rüyada Eski Sevgiliden Erkek Bebek Sahibi Olmak

Çok büyük kazançlara ulaşmak ve maddi güce sahip olacağınıza yorumlanır. Elinize daha çok para geçmeye başlayabilir. Ticari hayatta çok verimli işler yapılır. Rüyada eski sevgiliden erkek bebek doğurmak, bazı yorumcular tarafından da eski sevgilinin geri dönmek isteyeceğine ve bu sefer niyetinin çok ciddi olacağına yorumlanır.

Rüyada Eski Sevgiliden Kız Bebek Sahibi Olmak

Çevrenizdeki insanların size karşı olumsuz düşünceleri ve ön yargıları varsa biteceğine, dost çevresinde sevilmeye yorumlanır. Yakın çevrenizin kalbini kazanacak işler yapılabilir, hayır işlerinde yer alınabilir. Çevreniz sizi bazı konularda örnek gösterebilirler.

Rüyada Eski Sevgiliden Bebek Sahibi Olmak İslami Yorumu

Rüyada eski sevgiliden bebek sahibi olmak ihya yorumu, müjdeli haberler almak ve her işinizin rast gitmesine yorumlanır. Evlenmek istiyorsanız da kısmetiniz açılır ve yeni talipleriniz çıkabilir. Yakında size değer verecek doğru insan karşınıza çıkar. Yakında evlilik için ilk adımı atabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. Nur dedi ki:

  Rüyamda aslında eski sevgilimle evlenmiş ve bir kız çocuğu doğurdum ve hiç ağrısız sancısız bir şekilde fakat bebeğe iğne yaparlarken benim canım acıyor du ve damla damla kan gördüm karın etrafımda. Daha sorna eski sevgilim geldi bana sarıldı sonra bebeği tam severken kucağına almak istemedi korkuyorum dedi sonra işte bebeği herkese göstermeye başladık bebeğin yüzünü pek göremedim bulanıkti ama aynı eski sevgilim gibiydi kumral renkli gözlü ve bebek herkese gülüyordu banaysa kahkaha atıyordu resmen.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir başlangıca, güzel haberler alınmasına yorumlanır.

  2. Özlem dedi ki:

   Rüyamda kız bebek doğurduğumu gördüm. Birden ayrıldığım sevgilin geldi bize sahip çıkacağını asla bizden vazgeçmeyeceğini söyledi. Bilgiler kısmına baba adı olarak kendi adını bebeğin ismini ise ilayda sanırım tam hatırlamıyorum ama i harfi ile başlayan bir kız ismi söyledi.

 2. Fadime dedi ki:

  Rüyam da eski nişanlımdan erkek çocuk doğurduğumu gördüm. Ama çocuk hemen büyümeye başladı konuşmaya başladı gülmeye başladı dişleri çıkmaya başladı bi iki günlük bebek sanki bi buçuk yaşındaydı onu çok seviyordum iyi gelmişti bana

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya varlıklı biri ile evlenmeye yorumlanır.

 3. Yasin dedi ki:

  Rüyamda şuanda çok özlediğim ve onunla tekrar beraber olmayı çok istediğim eski kız arkadaşımdan 1-2 yaşlarında kız çocuğum vardı

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizinle görüşmek isteyen birinden haber almaya yorumlanır.

  2. Emel dedi ki:

   Rüyada eski sevgilimden küçük bir kız çocuğum olduğu haberim oluyordu ikimizde şaşkındık nasıl olur diye sonunda kız çocuğuna bakınca mutlu oluyorduk

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya yeni bir iş imkanına yorumlanır.

 4. Begüm Taşdemir dedi ki:

  Rüyamda gerçekten çok ozledigim eski erkek arkadaşımdan kız çocuğu oluyordu bu ne anlama geliyor?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi özleyen birinin aramasına yorumlanır.

 5. Begüm dedi ki:

  Rüyamda eski erkek arkadaşımdan kız çocuk sahibi oluyodum oda buna çok seviniyodu bunun anlamı nedir onun suan sevgilisi var

 6. Zynep dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimden bebek sahibiydim ve çocuğumu benden koparmak istediği için kaçırıyordum ama en sonunda yakalanacağımı bildiğim için pes ediyordum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı bir talip ve müjdeli haber almaya yorumlanır.

 7. Onur dedi ki:

  Rüyamı Kadir gecesi gördüm eski sevgilimle birlikte ileriki yaslarimizda evliydik bir kız çocuğumuz vardı ve ona ikiz kardeş sahibi olacağını söylüyorduk

  1. admin dedi ki:

   Bu rüyahayırlı talip haberi almak, sevince yorumlanır.

 8. Aysu dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimden bir erkek bebeğim oluyordu. Ama eski sevgilim bebeği bana vermiyordu,kendi eski sevgilisi ve onun bebeğiyle beraber bakıyordu. Bana zorla binbir yalvarmayla bir kaç saat bebeğimi gösteriyordu.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya varlıklı biri ile taışmaya yorumlanır.

 9. Gamze dedi ki:

  Rüyamda evdeyiz tüm ailem var. Bi de eski sevgilimle(hâla çok seviyorum) evlenmişiz ve bi tane kız bebeğimiz var. Ama bebek 5-6 aylık gibi duruyor. Ben onu uyutuyorum, saatlerce uyanmıyor. Yanına gidiyorum kokluyorum seviyorum gıdıklayarak uyandırmaya çalışıyorum gülüyor ama yine uyanmiyor. Sonra biraz daha uyusun sonra uyandiririm diyorum, geliyorum yanina uyanıyo, gülerek mutlu mutlu, yine koklayip kucagima alıyorum. Sonra birisi telaşla geliyor kardeşin denize düşmüş onu arıyolar diyo.koşuyorum kucağımda bebekle. Denizde botla onu arıyoruz. Sonra uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kısmetin açılmasına ve müjdeli haberler almaya yorumlanır.

 10. Gül dedi ki:

  Uzun süreli Bi ilişkim vardı yeni ayrıldık ve onu hala seviyorum o evlilik düşünmeyen biriydi kariyer peşindeydi rüyamda Bi kız çocuğumuz vardı onun varlığını benden saklamış ve ben sonra öğreniyordum ailesiyle beraber saklamışlar bana kızımı vermiyordu sonra da onu kaçırmıştım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya büyük bir sevince, şansın kısmetin açılmasına yorumlanır.

 11. Merve dedi ki:

  Evlenmeyi düşünen sevgilim ayrıldı.Bu olayda çok yeni yaşandı.Rüyamda eski sevgilimden normal bir şekilde doğum yaptım.Kız çocuğu doğurdum ama kız çocuğunun gözleri aşırı parlaktı ve başıda parlaktı.Sanki 3 aylık gibiydi.Yorumlarsanız çok sevinirim.Teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Bir süredir özlediğiniz birinden haber gelmesine, kısmete yorumlanır.

 12. Ali dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimle evlenmişiz ve cocuğumuz olmus. Yeni bir evimiz olmus. Eve birşeyler aldıktan sonra asansörle evimize cıktığımız vakit aldıklarımız kayboluyor ve bana kızmaya başlıyor. Uyanıyorm, çok hayal kurmuştum geri bana dönecekmi.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kısmetin açılmasına, makam mevki sahibi olmaya yorumlanır.

 13. gülçin dedi ki:

  Rüyada hamile oldugumu ve bumun da sadece eski erkek arkadasimdan oldugunu dusundum ona mesaj atiyordum tabi onun da ssvgilisi var bana cocuk dogunca haber ver diyordu sonra bir hafta gecti bi köyde dogum yapmişim ailemin haberi yok kiyametler kopuyor ama aileme o cocuktan hamile kaldigimi söylemeyip baska biriyle evleniyorum dogan cocugumu da o kadar cok seviyorum ki gözümden sakiniyorum bir sey olacak diye neyse tabi bende daha ögremci olup calistigim icin hem anneligi hem de dersleri beraber götürüp cocugumu uyutunca ders calisiyordum. (Lütfen tabirini merak ediyorum)

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya gelecek bir davete, güzel haberler almaya yorumlanır.

 14. Sude Naz karakaya dedi ki:

  Rüyamda park gibi bi yerdeydim Yanımda bi arkadaşım vardı kız elimde de erkek kundakta bebek onunla konuşuyoruz eski sevgilimin en yakın arkadaşı benimde yakın arkadaşım o da eski sevgilimi bekliyor konuşmak için ben yukarıdan onlara bakıyorum sonra arkadaşım arayıp aşağı yanına çağırıyor elimden bebeği alıyor eski sevgilim baya seviniyor falan ben diyorum bebek ben de kalacak Sonra elimi uzatıyorum ona o da bana uzatıyor çok mutluydum barışıyorduk

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya çok istenilen bir şeye kavuşmak, kısmete yorumlanır.

 15. Cansu dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilime kaçıyodum ama ondan kızım vardı onların evine yerleşiyodum havuzlu bir evleri vardı bütün ailesi o evdeydi kızımı seviyorlardı kucaktan kucağa daha sonra beni mutfağa yolladılar yemek yapmam için onun ailesine yemek yaptım masa kurdum yiyip içtiler . Daha sonra benim babannem beni almaya geldi onlardan ben gitmedim babaannemde para verdi al lazım olur diye bu kadar

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eskis evgili ile sıkıntıların anlaşmazlıkların bitmesine yorumlanır.

 16. Sultan dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimden ikiz kız bebeklere hamile kaldığımı gördüm. Hamile olduğum için eski sevgilim kaçıp gitti ve bizi yalnız bıraktı. Sonra tekrar gelip ve iletişim kurmaya çalıştı bende kabul etmedim. Eski bir dostum beni rüyamda bana kıskandı dümdüz duvara tırmandı kıskançlık krizlerinden dolayı. Ailem benim yanımda oldu bana destek oldular. Sonra evleneceğimi gördüm ama kiminle bilmiyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kısmetin açılmasına, iki yerden müjdeli habere yorumlanır.

 17. Hilal çekin dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimle birlikte olduğumu ve bir erkek bebeğimiz olduğunu gördüm. 4 veya 5 aylık bir bebekti. Emzirdiğimi gördüm hatta yanında. Daha sonra bir ara arabaya bindiğimizi gördüm. Sizce bu ne Anlama geliyor.

 18. Kılıç Hanım dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimi gördüm. Biz evlenme hayallerimiz varken ayrıldı. Rüyamda ondan bir erkek çocuğumun olduğunu beraber ayni yatakta uzandığımız hatta onun yanında bebeği emzirdiğimi gördüm. Acaba bu ne anlama geliyor?

 19. Emirhan dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilim benden hamileydi. Hastanedeydik ben ille de erkek çocuk istiyordum ve baba olacağım için mutluydum tabiri nedir

 20. Aysegul dedi ki:

  Ruyamda cok guzel kız bebeim var ailemden sakliyorum.bebeim eski sevgilimden .eski sevgilime bunu anlatmaya calisiyorum ama o bana uzak duruyo yanaşmiyo bende bunu kabullensin aileme benim bebeim oldugunu soylemek istiyorum

 21. Banu dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimle her zamanki gibi aramız bozuktu ve bir kız çocuğumuz vardı, kızım bana bir şeyler söylüyordu ve ben de baban seni üzdü mü filan söylüyorum, küsüz diye laf sokuyoruç eski sevgilime.

 22. Banu dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimle her zamanki gibi aramız bozuktu ve bir kız çocuğumuz vardı, kızım bana bir şeyler söylüyordu ve ben de baban seni üzdü mü filan söylüyorum, küsüz diye laf sokuyorum eski sevgilime. Böyle garip bir rüya.

 23. Esma dedi ki:

  Merhaba rüyamda eski sevgilimden erkek bir çocuğumuz oluyordu ama bebeği geçici süreliğine hastanede bırakmışız bebeği görmüyorum rüyada sadece erkek bi bebek doğurduğumu biliyorum sonrasında evde bunu ailelerimize nasıl açıklayacağız evlenmemiz lazım diye tartişıyorduk ama çok çaresizdim napıcam bu çocukla diye ağlıyordum balkonda sigara içerken sigaranın ateşi halının tüylerini yakıyordu ve ağlayarak uyandım

 24. Fatoş dedi ki:

  Rüyamda çok büyük bir holding müdür gibi olmuşum çalışanlar çok ve aralarında eski sevgilimi görüyorum ben oraya oğlan çocuğumu getirmişim bakıcısı yok diye onunla benden hoşlanan biri ilgileniyor eski sevgilimde kıskanıp oğluna ilgi göstermeye başlıyor sanki yeni haberi oluyor oğlundan ben saklamışım gibiydi

 25. Aynur dedi ki:

  Merhaba ben Aynur, Rüyamda eski sevgilimden bir bebegim olduğunu hissediyorum ancak rüyamda görmedim bebegi sadece varlığını hissediyordum. Sonra kısa bir süre benden saklamaya çalıştı daha sonra sende bakarsın diyerekten bana vereceğiyle alakalı konuştu. Hamile halimi görmeden direk bir bebegim olduğunu hissediyordum rüyamda. sizce bu ne anlama geliyor Şimdiden teşekkür ediyorum.

 26. Firuze dedi ki:

  Rüyamda evimin banyosunda sancısız bir doğum yaptığımı gördüm. Ve bu doğumda bana kız kardeşim yardımcı oldu. Eski sevgilimden bir kız çocuk dünyaya getirdim. Konuşup konuşmadığını hatırlamıyorum ama gözlerini açıp bana güldüğünü hatırlıyorum. Bakarım. Bu ne demek sizce?

  1. Firuze dedi ki:

   *bekarım

 27. Anonim dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimle ayrılıyorduk, benim iki tane kız çocuğum vardı ondan ikisi de kız 2 yaşlarında falan sonra kızlarımı bana göstermiyordu. Sonra bir gün kızlarımı buluyordum bir şekilde. Eski sevgilimde suanki sevgilisiyle mutlu bir hayat yaşıyor oluyordu. Çocuklarıma annelik etmiş oluyordu. Ama eski sevgilim benden boşanmak istemiyordu.

 28. Sevil dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimden kiz bebegim olmuştu ona mesaj atıyordum sana onemli bisey dicem baba oldun dedim fotolarını attim bebegin oda benim degil felan diyordu ama ondandi baksana sana cok benziyor diyordum birsürü saclari vardi

 29. Canan dedi ki:

  Merhaba, Rüyamda beyaz tenli bir bebek doğurmuşum. Bebeğimi çok seviyorum çok sevimli bir bebek. İyi ki doğurmuşum diyorum rüyamda. Sanırım bir tane dişi var yeni doğmuş bebek olmasına rağmen gülüp oynuyor. Beni istemeyen eski sevgilime bu haberi vermek istiyorum, bizim çocuğumuz demek istiyorum rüyamda. Söyleyip söylemediğimi hatırlamıyorum.

  1. Canan dedi ki:

   Bu arada Kız bebek 👶

 30. Mehmet dedi ki:

  Eski sevgilimden 2 tane kız çocuğum olmuştu ve 2 miz çocuklaarı kucağımızdaydı çok mutluyduk.

 31. admin dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimden hamile olduğumu öğreniyordum ve onun tüm ailesi yanıma geliyordu sonra eski sevgilim de geliyordu ama ben çocuğu doğurmak istemediğim için bebeği bi şekilde düşük yapıyodum

 32. Rabia dedi ki:

  Rüyamda hamile olduğumu gördüm hastane önündeydim doğuma girecektim girmeden eski sevgilime mesaj attım bem doğuma giriyorum bana bişey olursa sana emanet diye ve bu rüyayı onla birlikteyken de gördüm ozaman birlikteydık şimdi tekrar farklı şekilde gördüm nedir bu ?

 33. Ayfer dedi ki:

  Rüyamda eski erkek arkadaşımın kucağında bebek vardı bu bebek ikimizinmiş hayır olsun

 34. Aysel dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimden nikah dışı bir cocugumuz vardi ama ben dogurdugumu hatirlamiyorum. Cocuk 1 yas civarindaydi. Cocugu eski sevgilimin ablasi sahiplenmisti o bakiyordu. Sadece ben onun benim cocugum oldugunu biliyordum. Eski sevgilim ablasi benim halam arabaya biniyorduk ve ben ilk defa orda goruyordum cocugumu. Sonra eski sevgilimle evlenme hazirligi gibi bir durum oluyordu. gercek hayatta abim yok ama Ruyamda bi abim vardi. Ve ben dugun gunu abimi ölmüş gordum onun cesedini kullandim bize ates edip oldurmesinler diye. Sonra genis bi evin icinde cocugumu aradim.

 35. Tuğçe naz dedi ki:

  Ben kızım. Eski sevgilimle ciddi düşünüyorduk, tabi şuan ayrıyız. Aldattı beni ve gitti. Bir de çok yakın bir erkek arkadaşım var. Dostuz. Rüyamda gördüm ki: ben anneannemin evindeyim (rüyalarımı hep orda görürüm) yeni doğum yapmışım. Bebeğimin adını Mehmet çağrı koymuşum. Anneannem bebeği seviyor erkek kankam la bende diğer koltukta oturuyoruz o bana çorba içiriyor. Ben ağlıyorum diyorum ki hiç iyi hissetmiyorum oda diyor ki geçecek yeni doğum yaptın ondan. Sonra diyorum ki inşallah bebeğin huyu Alparslan’a benzemez (eski sevgilim) ondanmış yani bebek. Ben hep bu şekilde rüyalar görüyorum sürekli ondan hamile olduğumu görüyorum fakat o hiç yok hep terk etmiş gitmiş hiç yanımızda değil.

 36. Gökçe dedi ki:

  Rüyamda eski erkek arkadaşimdan kız bebek doğurduğumu görüyorum ama bir türlü bebeği goremiyorum bebegi almaya giderkende icime kurt dusuyor bebek ya eski sevgilimden degilse diye ve bebegi hiç görmeden uyaniyorum

DMCA.com Protection Status