Rüyada Eski Sevgiliden Bişey Almak

Rüyada eski sevgiliden bir şey almak, yakında aşk hayatında yeni bir sayfa aralamaya yorumlanır. Hayatınıza yeni biri girebilir ve artık eski sevgilinize dair sevgi veya öfke son bulur. Sürekli eski sevgilinizi ve ilişkinizi düşünmek yerine artık aşk hayatında yeni bir sayfa açabilirsiniz. Bir süredir kalbiniz boş ise sizden hoşlanan biri görüşmek için sizi ikna etmek isteyebilir.

Rüyada eski sevgilinin bir şey vermesi, aşk hayatında her şeyin sizin gönlünüze göre olmasına ve hak edile sevgiyi bulmaya yorumlanır. Aradığınız sevgiyi verecek biri karşınıza çıkabilir. Daha önce görmediğiniz sevgi ve ilgi ile karşılaşabilirsiniz.

Rüyada Eski Sevgiliden Bişey Almak İslami Yorumu

Rüyada eski sevgiliden bişey almak ihya yorumu, geçmişe dair pişmanlık özlem ya da üzüntülerin son bulmasına yorumlanır. Artık eski sevgiliye karşı beklenti veya özlem sona erer. Onu düşünmekten vazgeçebilir, sizi heyecanlandıracak haberler alabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

  1. Rumuz dedi ki:

    Eski sevgilimle benim yatağımda hiç bişey konuşmadan bakışarak barışmış olduğumuzu görüyorum sonra arkadaşı geliyor.kimse yanlış anlamadan hemen evine git dedim haklısın dedi gitti .sonra camdan bakinca karşı apartmanın balkonunda havuzda yüzerken gördüm hemen fotografını çekip ona gosterdim. Bak ne güzel çıktın dedim .tamam diyerek kapıma koşarak geldi.o ev benim seninle ayrıyken oraya taşındım dedi.bu arada geçmişimdeki bütün fotoğraflarım silindi bi tek bu var dikkat et sende kalsın diyerek tekrar yüzmeye gitti.

    1. Rumuz dedi ki:

      Rüyanın yorumu??

DMCA.com Protection Status