Rüyada Eski Sevgilini Eski Sevgilisiyle Görmek

Rüyada eski sevgilini eski sevgilisiyle görmek, zamanında eski sevgiliniz ile aranızda yaşanan kıskançlık sorunlarının yeni ilişkinizde yaşanmamasına yorumlanır. Hayatınıza giren kişi sizi geçmişte yaşadığı ilişkiler ile rahatsız etmez ve sizi kıskandıracak herhangi bir hal harekette bulunmaz. Güvene dayalı bir ilişkiye başlanabilir ve ilk görüşte yanında güven duyacağınız biri ile mutlu bir birlikteliğiniz olabilir. Sonunda hak ettiğiniz mutluluğu yeni tanışacağınız kişide bulabilirsiniz. Rüyada eski sevgili ve onun eski sevgilisini görmek, bazı yorumcular tarafından da uzun zamandır sizden hoşlanıp da bir türlü dile getiremeyen birinin sonunda duygularını açıklamasına yorumlanır. Sizden hoşlandığını dile getirebilir ve uzun bir aradan sonra aşk hayatında yüzünüz güler.

Rüyada eski sevgilinin eski sevgilisiyle barıştığını görmek, hayırlı bir rüyadır ve özlemler son bulur. Eski sevgiliniz ile yaşadığınız ayrılık acısı diner ve sevenler kavuşurlar. Eski sevgilinize size karşı tüm özlemini dile getirebilir, yeniden barışılır. Rüyada sevgilinin eski sevgilisine döndüğünü görmek, sevdiğiniz insanla mutlu olmak ve kıskançlık sorunlarının bitmesine yorumlanır. İlişkinizde mutluluğunuz artar, güven dolu bir ilişkiniz olur.

Rüyada Eski Sevgilinin Eski Sevgilisiyle Evlendiğini Görmek

Şu güne kadar evlilik planı olmayanlar için yakında tanışacakları kişi sayesinde evilik hayalleri kurmaya başlayacaklarına yorumlanır. Tanışacağınız kişiyi ilk  gördüğünüz anda benim evleneceğim kişi diyebilirsiniz ve ciddi bir ilişkiniz olabilir. Evlilik yolunda mutlu bir birliktelik olur.

Rüyada Eski Sevgilini Eski Sevgilisiyle Görmek İslami Yorumu

Rüyada eski sevgilini eski sevgilisiyle görmek ihya yorumu, aşk hayatında yüzünüzün gülmesine yorumlanır. Sizi el üstünde tutacak ve yanında güven duyacağınız biri ile tanışabilirsiniz. Geçmişte yaşanan kıskançlık problemleri tekrar etmez.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. Hilal dedi ki:

  Ruyamda eski sevgilim ve onun eski sevgilisiyle ayni evdeyim ilk once gidip eski sevgilisine onu ozluyor musun diyorum ilk hayir diyor sonra bazen ozluyorum diyodu ben de bu adamin nesini ozluyosun ilgi yok bisi yok diyodum o da bana bi anisini anlatiyodu hatirlamiyorum sonra ben baska bi odaya geciyodum eski sevgilim geliyodu odaya ona soruyodum ozluyor musun diye o da bazen diyodu ve yine bi anisini anlatiyodu ve ikisi de ayni aniyi anlatti ama ben anlattiklarini mutlu bir sekilde dinliyodum sonra iceriye eski sevgilisi girdi utandilar birbirlerine baktilar ve eski sevgilisini yanagindan optu kocaman o an icimin parcalandigina sahit oldum hemen uyandim cok net hatirliyorum cok kotu oldum lutfen bu ruyayi yorumlayin lutfen.

 2. Su dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimi eski sevgilisi ile evlenirken gördüm.Kızın başındaki çiçekler ve beyaz elbisesi mimikleri gözümün önünde.İlginç bir şekilde 4/5 gün önce ayrıldığımız gün sevgilim de rüyasında beni ve eski sevgilisini aynı evde gördüğünü söylemişti.Yorumlarsanız sevinirim

 3. Esra dedi ki:

  Rüyada eski sevgilimin benden sonraki sevgilileri sen birini gördüm ilk başta onunla oturup konuşuyorduk daha sonra eski sevgilim geliyordu benimle konuşuyordu ben kavga ediyordum eski sevgilimle çünkü bana bakma diyordum sana değil ona bakıyorum diyordu daha sonra bırakıp gidiyordum ardından beraber yemek yiyorduk

 4. dodi dedi ki:

  ruyamda halla aşık olduğum ve özlediğim hep aklimda olan eski sevgilimi gördüm onu onun eski sevgili si ile gördüm çok yakındılar sarmaş dolaş filan mutluydu ikiside ve ben de çok üzüldum hayal kırıklına uğradım

DMCA.com Protection Status