Rüyada Eski Sevgilinin Öldüğünü Görmek

Rüyada eski sevgilinin öldüğünü görmek, geçmişte yarım kalan hayal ve planlarınızı gerçekleştirmek, kendi hayatınızı yaşamak ve mutlu olmaya yorumlanır. Bir zamanlar eski sevgiliniz için ertelediğiniz ya da vazgeçmek zorunda kaldığınız hayalleriniz varsa artık kimse engel olmaz. Kişi zamanında kendine büyük bir haksızlık yaptığını anlar ve ilerleyen günlerde şans yüzüne güler. Yeniden kendi hayalleri için heyecan duyar. Rüyada eski sevgilinin ölmesi, yeni bir aşka yelken açmak ve evlenmek demektir. Eğer bir ilişkiniz yoksa tanışacağınız kişi sizinle evlenmek isteyebilir. İlişkinizde kısa sürede nikah masasına oturabilirsiniz. Rüyada eski sevgilinin vefat etmesi, eski sevgilinizin uzun ve sağlıklı bir hayat sürmesine, ömrüne ömür katıldığına yorumlanır. Eğer yaşadığı bazı sağlık problemleri varsa iyileşir. Onunla ilgili hayırlı haberler alınabilir.

Rüyada eski sevgilinin cenazesine gitmek, aranızdaki kıvılcımın yeniden alevlenmesine ve yeniden ilişkiye başlamaya yorumlanır. Aranızda bitti sandığınız duygular yeniden canlanabilir ve birbirinize bir şans daha vermek isteyebilirsiniz.

Rüyada Eski Sevgilinin Öldüğünü Duymak Ve Ağlamak

Eski sevgiliden çok sevineceğiniz bir haber almak ve çok mutlu olmaya, mutluluk göz yaşı dökmeye yorumlanır. Sevdiğiniz kişi ile kavuşursunuz ve zamanında kurmuş olduğunuz hayalleri gerçekleştirebilirsiniz. Yeniden birbirinize şans vererek daha mutlu olabilirsiniz.

Rüyada Eski Sevgilinin Öldüğünü Görmek İslami Yorumu

Rüyada eski sevgilinin öldüğünü görmek ihya yorumu, uzun bir ömre sahip olacağına ve size karşı bir hatası varsa telafi edeceğine yorumlanır. Sizi maddi manevi kayba uğrattı ise pişman olup hakkınızı geri iade eder. Onda kalan eşyalarınız varsa iade edebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. Bahar dedi ki:

  Rüyamda ayrıldığım adamın olduğunu duyuyorum.Wvine gidiyorum ailesi var fakat sadece ruhunu ben görüyorum.Benide cennete akan bi ırmağa götürüyor.Ve oranın ismini söylüyor.Hatirlamiyorum o kadar çok agliyorumki sonra bi ara gidiyo kayboluyo.sonra yine geliyo ölen babasının çağırdığını söylüyor.Cok sıcaktı elleri bana mezarıma bakmadım ki açıp hiç dedi.Biz mecburen ayrılan bi çiftz bu rüya cokdaha yoğundu ama ben hatırlamıyorum hepsini.

  1. admin dedi ki:

   Bu kişi sizinle yeniden görüşmek için ısrar edebilir.

   1. Eray dedi ki:

    Ruyam da eski sevgilim şuan ki sevgilisiyle evleniyo ve bir kaç ay sonra vefat ediyo agliycam ama kimsenin görmesini istemiyorum sonra bı boşlukta aglamaya başlıyorum ki birileri geliuo ama gözümden yaş dokulmemis bı halde agliyorum sanki onu çok sevdiğim aklıma geliyo ama suanki sevgilisi olduğu zaman takmıyo sanki hiç gözükmedi ama bı şekilde yaptıklarını biliyorum ölen kişinin babası evlerinden sigara gibi bir sürü şey buluyo çok hatırlamıyorum ama uyandigim zaman ağlamak istedim

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya gelecek günlerde hayatınızda güzel bir değişim olacağına yorumlanır.

     1. .tbk dedi ki:

      rüyada ayrıldığım adamın ölmüş haberini alıyorum sonra bi kar yığınının içinde eşelenerek ölüsünü buluyorum yüzü bembeyaz falan sonra ordan alıp kenara çıkartıyorum gerisini hatırlamıyorum bu kadar

  2. Hatice dedi ki:

   Rüyamda eski sevgilimin askerde şehit olduğunu duyuyorum tabi inanmıyorum sonra beni mezarına götürdüler ama eski sevgilim mezarın içinde değil üstündeydi boynu kopuk bir halde ağladım çağırdım yüksek sesle bir baktım uyandı ama hala boynu kopuktu

 2. Burcu Aldanmaz dedi ki:

  7 senedir birlikte olduğum insanin kalp yetmezliği hastalığı var.1 ay önce ayrıldık.Ruyamda hastalığı ile ilgili bir ameliyata alındığını fakat bu ameliyatta öldüğünü öğreniyorum.Gittigimde birilerinin odasıni bosalttigini,yerlerde sadece toprak kaldigini ve bir sürü ayakkabı cikardiklarini görüyorum.Normal hayatta beni hic istemeyen annesi orada ama hic ağlamıyor. Ona sariliyorum tepkisiz bir sekilde duruyor.Bende çok şakırken duvarda asılı pantolonunu görüyorum be telaşla ‘bu Serbay’ın pantolonu nerde o burda kişiye odaları gezmeye başlıyorum.O anda odanın birine girdiğimde onu bir sedirde oturmuş tebessüm ederken buluyorum. Yanina koşuyorum sarılmak için ama o bir anda eski eşimin bedenine dönüşüyor. Sonra bana tüm bu ilanların aslında kurgu olduğunu ve sevgilimin benimle evlenmek için ayarladığını öğreniyorum.Bir anda hüngür hüngür ağlamaya başlıyorum.Bir süre sonra benden telefonumu almak istiyor bakmak için veriyorum fakat tlf bir şekilde geri elime geçiyor.Birseyler silmeye çalışıyorum içinden fakat bir türlü yapamıyorum.Tekrar istiyor hayir diyorum.Sonra bir anda kendimi düğün elbisesi gibi bir kıyafetin içinde görüyorum.Annresi de yanimda ve ailemden küs olduğum bir kaç tanıdık daha bir yere doğru gidiyoruz. O an annesi öldüğünün gerçek olduğunu söylüyor ağlayarak,ben öylece kalıyorum.Aglaya ağlaya gözümde yaşlarla uyanıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Sevdiklerinizden sizi mutlu edecek haberler almaya ve hasretlerin sona ermesine yorumlanır.

  2. Zehra dedi ki:

   Rüyamda eski sevgilimle karanlık bir odada oluyorduk. Kendisi normalden daha uzundu ve beni rahatsız ediyordu. Ben de onu yere yatırıp hiç düşünmeden kafasindan vuruyordum. Ve ben onu vurduğumda ışıklar açık oluyordu. Bu kişiden 2016 senesinde ihanetten ayrıldım.

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya eski planlarınızı projelerinizi hayata geçirmeye yorumlanır.

 3. Nazlı dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimin yerde ölü bi şekilde yattığını görüyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya pişman olduğunu öğrenmeye yorumlanır.

 4. Sudenaz dedi ki:

  Rüyamda çok sevdiğim ve hala sevdiğim eski sevgilimin ben bir yerde garsonluk yaparken öldüğünü öğreniyordum. Çok çok fazla ağladım ve yaptığım hatadan pişmanlık duydum. Onu özlediğim için gördüğümü düşünüyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski sevgilinizin yeniden karşınıza çıkmasına yorumlanır.

 5. Özge dedi ki:

  Rüyamda daha dün tartışıp ayrıldığım sevgilimi benim yanımdan arkadaşı gittiği arkadaşı ile birlikte kendi evinde zehirlenerek ikinin öldüğünün haberini alıyorum ve bende üzüntüden orada ölüyorum. Rüyamı yorumlayabilir misiniz

 6. Anonim dedi ki:

  Eski sevgilim şu an askerde. Rüyamda üst komşumuzun kocası karısını, eski sevgilimi ve birini kaçırmış. Ben de kaçırıldığını öğrenmeden önce mesaj atıyorum eski sevgilime. (ne yazdığımı hatırlamıyorum) neyse en sonunda üst komşunun karısının kaçtığıni ve eski sevgilimin öldürüldüğünü duyuyorum çok üzülüyorum ağlıyorum bayağı. Ve pişman oluyorum onu geri kabul etmediğim için. Hataları vardı o yüzden onunla konuşmuyorduk. Neyse ağlayarak bir yerlere yürüyorum öyle ve komutanların eski sevgilimden bahsettiğini duyuyorum çok dürüst çocuktu ama basit şeylerden kavga çıkarırdı ondan daha iyileri burada görev yapıyor gibi bir sürü şey söyledi başkasına ve ben duydum. En son eski sevgilimin erkek kardeşine mesaj atacaktım ve uyandım şükür rüyaymış. Lütfen rüyamı cevaplayabilir misiniz şimdiden teşekkür ederim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzun zamandır görmediğiniz insanlarla karşılaşmak ve eski sevgiliden haber almaya yorumlanır.

   1. Marry dedi ki:

    Rüyamda bir kaza sesi duyuyorum yoksa o mu diyorum araba kazası olmuş eski sevgilim yerde yatıyor. 2 tane kız varmış ondan hoşlanan onlar da bağırarak ağlıyor ben de. Bu iki kızdan birisini kıskanan bir adam öldürmüş eski sevgilimi. Arabasıyla onun arabasına vurmuş. Yerde yatan eski sevgilimin yanında paramparça bir araba ve ambulans vardı. Onu öyle görünce çok kötü oldum. Hala etkisindeyim.

    1. admin dedi ki:

     Bu ruya buyuk bir endiseden kurtulmaya yorumlanir.

  2. Anonimim dedi ki:

   Rüyamda eski sevgilimle karşılaşıyoruz sarılıyoruz vakit geçiriyoruz sonra ben sahilde tek yürüyorum havada helikopterde ama aynı uzay aracı gibi sonra ona sesleniyorum dikkat et dusebilirsin sonra bı haber geliyor ortak arkadaşımızdan onun denize düşüp öldüğüyle ilgili ben inanmıyorum önce ama sonra acı çekiyorum annesine o bakiyordu annesi n’olacak şimdi annesine ulaşmam ve destek olmam lazım diyordum sonra eve gidiyor ve anneme anne o öldü diyerek ağlıyordum

 7. özge dedi ki:

  rüyamda daha bir gün önce tartışıp ayrıldığım sevgilimi, ayrıldığımız gün yanına gittiği arkadaşı ile birlikte kendi evlerinde ikisinin de öldüğü haberini alıyorum öğrendiğim an bende üzüntüden ölüyorum. rüyamı yorumlar mısınız.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeniden barışmaya yorumlanır.

 8. Hah dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimi öldügünü gördüm 3 sene oldu ayrilali bana gecenlerdr yazmisdi barismak icin belki onun etkisimi anlami varmi bilmiyorum
  Annesinden ölüm haberini aldim rüyama yan yana oturuyorduk

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski sevgilinin pişman olduğunu öğrenmeye yorumlanır.

 9. çiğdem dedi ki:

  Ruyamda bır ay once ayrıldıgım erkek arkadasımı öldüğü haberını alıyorum ve cok uzuluyorum anlamı nedır

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya arkadaşınız ile barışmaya yorumlanır.

 10. Anonim dedi ki:

  Eski sevgilimden ayrılalı 1sene oldu ve onun yeni sevgilisi olduğunu 2-3gün önce öğrendim ve rüyamda onun yüksek bir yerden düştüğünü ve sonra öldüğünü öğreniyorum ben çok ağlamaya başlıyorum. Hatta yeni sevgilisinin yanına gidip ona destek olmayı düşünüyorum. Ama hiç kimse beni sakinleştiremiyor.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ona karşı hislerin bitmesi, yeni bir ilişkinin habercisidir.

 11. Özlem gümüş dedi ki:

  Rüyamda ilk aşkımın. Oldüğünü duydum . Çok ağladım . Üzüldüm. Normalde onun Doğum günü tam o gün görmek normal mı ?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir aşkın habercisidir.

 12. Berfin dedi ki:

  Eski sevgilimin depremde bana karşı hissettiklerini söyleyip ölmesine şahit oluyorum ve kahroluyorum onu hala seviyorum normalde ben terketmiştim onu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya esi sevgiliden bir haber almaya yorumlanır.

 13. Mel dedi ki:

  Rüyamda öldüğünü sanıyordum ağlıyordum sonra arkadaşlarım bana destek oluyordu ama bi arkadaşım onun ölmediğini yaşıyor olduğunu söyledi ve bende benden nefret etse bile yaşaması benim için yeterli deyip ağlamaya devam etmiştim mutlulukdan

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski sevgili ile ilgili birinden haber gelmesine yorumlanır.

 14. Seda dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimin öldüğünü duyuyorum (eski dediğim 6 ay falan oluyor kendisi evlendi) ve öldüğünü bir arkadaşima mesaj atarak anlatıyorum cenazesine gidicem üzüldum ama karısıyla olamadılar yollari ayrıldı iyi oldu birazda diyorum çok kezde girdi rüyama bu neden olabilir benim bir iliskim var şuan ama hala onu unutmus degilim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski sevgilinin sizi özlediğine ve arkadaşlarınızla haber gödnereceğine yorumlanır.

 15. Aslı dedi ki:

  Eski sevgilim benimle barışmak için sürpriz hazırlarken bir şey olmuş ölmüş bunu duyuyorum ağlıyorum ağlıyorum inanmak istemiyorum şaka yapıyorsunuz değil mi diye oturup ağlıyorum bir sürü uyandığımda gözlerimde yaş vardı o derece etkiledi beni

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski sevgilinin yeniden görüşmek isteyeceğine yorumlanır.

 16. Ceylan dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimi birisi kafasına ateş ederej öldürdü ama o kişi gelip bana sordu biri benim sevdiğime zarar verdi sen olsan naparsın diye bende o anlık sinirle öldürürdüm dedim , ama o zarar verilenin eski sevgilim olduğunu bilmiyordum. Önce ortadan kayboldu herks onu arıyordu herkes bana soruyordu bendr deli gibi onu her yerde arıyordum ailesi ben herkes ağlıyordu sonra ceset torbasıyla cenazesini gördüm hem öldüğü için hemde sebebi ben verdiğim için çıldırmıştım uyandığımda kalbim duracaktı resmen ne anlama geliyor bu acaba ???

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski sevgilinin sizinle tekrar barışmak isteyeceğine, üzüntülerin bitmesine yorumlanır.

 17. Admin dedi ki:

  Merhaba, rüyamda bembeyaz bir kuş var güvercin sonra onu sağ elime alıyorum avucumun içinde kavrıyorum ve uyanıyorum. Ertesi gün ise üç tane kuş var birisi renkli birisi yine bembeyaz birtanesi sarı siyah ama aslında o sarı siyah olan arıymış elime alıyorum sağ yüzük parmağıma iğnesini batırıyor ve parmağımın üzerinde uçuyor gitmiyor parmağımın arası şişmeye başlıyor bir süre sonra iğneyi alıp yere atıyorum ve uyanıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya temiz haber almak ve hayırlı bir talip çıkmasına yorumlanır.

 18. Anonim dedi ki:

  Eski sevgilim rüyasinda hasta olduğunu, ölüm döşeğinde yattiğini ve benim onu ziyaret ettiğimi görmüş. Bunu bana messaj olarak atti. Bunun anlami nedir?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yaşanan talihsizliklerin bitmesine ve huzur bulmaya yorumlanır.

 19. Mert dedi ki:

  Arkadaşım silah getirip arabaya saklayıp sonra ben kaza yapıyorum arabadan indikten sonra bir anda kucağımda eski sevgilimi ölü bir şekilde taşıyordum yokuştan aşağıya doğru yürüyordum sonra uyandım. Çok karışık Bi rüya hocam bu ne demek oluyor yorymlarmısınız lütfen

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya öfke duyduğunuz birine öfkenin dinmesine yorumlanır.

 20. Büşra dedi ki:

  2 ay oldu ayrılalı 1 yıllık bir ilişki. Halem çok seviyorum onu her gece dua ederek yatıyorum. Bundan kaynaklımı gördüm bilmiyorum ama bıçakla öldürüldüğünü ve sonrasında benim oraya gittiğimi annesi fln da orda içeri 2 miz giriyoruz ölmek üzere olduğunu görüyoruz. Ve ölüyor. Çok ağlıyorum. Hâle için de bir acı var. Bu rüya ne idi acaba.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayatınıza yeni birinin gireceğine ve mutlu olmaya yorumlanır.

 21. Pınar dedi ki:

  Eski sevgilim aynı zamanda akrabamdı ölüm haberini alıyorum etrafım çok kalabalıktı yanimda kız kardeşi halası abisi falan var sonra ölmediğini hastanede olduğunu öğreniyoruz bana sende gidip görürsün artık diyorlardı bende hayır burda bulunup vazifemi yaptım görmeye gerek yok diyorum ve benim parmagimda alyans vardı halası parmağımdaki alyansı farketti yüzügümü baktı orada uyandım.Rüyami yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski çevrenizde hasta birinin iyileşmesine, sağlık sıhhate yorumlanır.

 22. Banu dedi ki:

  Rüyamda uzun süredir görüşmediğim eski erkek arkadaşımın öldüğü haberini alıyorum. Baş sağlığı dilemek için ailesine ulaşmaya çalışıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayatınıza yeni birinin girmesine yorumlanır.

 23. Ayşe kaya dedi ki:

  Bir kapidan çıkıyorum eski sevgilinin kardeşi var akrabalrinsessiz sakin ordan oraya yürüyorlar hepsi bana bakiyor eski sevgilim evliydi bu arada sonra dışarı çıkınca bir cenaze konuluyor arabaya üstüne bakiom onun adı soyadı ağlıyorum birden şok oluyorum ama zaten şüphelerim vardi öldüğüne dair ruya icinde sizce bu rüya ne anlama geliyor?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir ilişkiye ve mutlu olmaya yorumlanır.

 24. Adminnnbe dedi ki:

  Rüyamda, karanlık ve eski sevgilim benim yüzümden hayatını kaybediyor tam olarak ne olduğunu hatırlamıyorum ancak ölümünün sebebi ben oluyorum. Çok üzülüyorum ve çok ağlıyorum. Üstünden zaman geçiyor ve kendi kendime düşünüyorum “ o hayatta olsa onu asla unutamazdım “ böyle şeyler düşünüyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir ilişkiye başlamak, mutlu olmaya yorumlanır.

 25. Burak dedi ki:

  Ruyamda yakın zmanada bende ayrılan kız arkasimla Japonya’da tramvayla giderken deprem oluyo o kurtulamiyo bende zorda olsa yıkılan binaların arasından koşarak kurtuldum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni biri ile tanışmaya yorumlanır.

 26. Nehir dedi ki:

  Rüyamda servis aracının üzerinde daha önce görmediğim Bi telefon numarası yazıyodu. Servis in önünden gecerken kar maskesi takmıs 3 kişi tarafından kacırılıyordum ve servisin yanında eski sevgilimi siyahlar içinde musalla taşı gibi Bi taşta gözleri kapanmış Bi sekilde uzanırken gördüm. Anlamı nedir acaba yorumlar mısınız?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ciddi bir ilişkiye başlamaya, hayal kırıklıklarının bitmesine yorumlanır.

 27. Sona dedi ki:

  Ben ruyamda eski sevgilimin beni dudagimdan opduyunu ve ardimca vefat etdiyini duydum ve ben agladim cenazesine gitdim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski sevgiliden haber almaya yorumlanır.

 28. Sona dedi ki:

  Ruyamda eski sevgilim beni dudagimdan opdu ve ardinda o eve gitdi sonra ben onun vefat etdiyini duydum aglamaya basladim ve cenazesine gitdim annesini gordum elleri kesilmis halde uzanmisdi

 29. Gurbet dedi ki:

  Rüyada anneannem eski sevgilimi tüfekle vurmuş amcamın oğlu da engel olamaya çalışırken onuda vurmuş ve bana haberi geldi karanlık kömürlük gibi bir yerde öldüklerini gördüm amcama sarılarak ağlıyorum kuzenim yanımda annannem benim intikimi mi almış bana çok çektirdiği için onu öldürmüş. Sonra siyah bir köpek geliyor sol bileğimi ısırıyor biz yüksek bir tepeye çıkıyoruz amclarla oradan seyrediyoruz cenazeyi öyle gördüm

 30. Yasemin dedi ki:

  Rüyamda ailemle lunaparka gidiyoruz orda düşücek gibi oluyorum çok korkuyorum babamlarla beraber eve geçmek için yürüyoruz. Sonra bi bakıyorum eski eski sevgilim gizliden beni izliyor. Ama yanimiza gelemiyor. Sonra telefondan mesaj atiyorum gelmek istiyorsan gel diye. Tam evde balkona çıkıyorum eski sevgilim babamın tekerlekli sandalyesine binip gelmiş. Başka bir adamlar indirmeye çalışıyor ama eski sevgilim inmiyor bize teslim etmek için. Sonra eski sevgilimi dövüyorlar yerden yere vuruyorlar kendi abime sesleniyorum ama oda balkona cikip izliyor sonra bi bakiyorum brnim babam asagiya inmis eski sevgilimi dövenleri hepsini dövüyor. Gözüm eski sevgilimi arıyor bide bakıyorumki eski sevgilimi ortadan ikiyr ayırmışlar. Çok korkuyorum ağlıyorum. Hocam lutfen cevaplayin şuan bile elim ayağim titriyor.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sevdiğiniz kişiden haber gelmesine, bazı endişelerin bitmesine yorumlanır.

 31. Su dedi ki:

  Rüyada eski sevgilimin ölüp ölmediğini teşhis etmek için morga götürülüyordum. Açtılar baktım o. Ama zayıflamıştı.Ardından büyük bi kalabalık vardı bende annemi gördüm birlikte çığlık çığlığa ağlıyorduk

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir ilişkinin habercisidir.

 32. Eray dedi ki:

  Ruyam da eski sevgilim şuan ki sevgilisiyle evleniyo ve bir kaç ay sonra vefat ediyo agliycam ama kimsenin görmesini istemiyorum sonra bı boşlukta aglamaya başlıyorum ki birileri geliuo ama gözümden yaş dokulmemis bı halde agliyorum sanki onu çok sevdiğim aklıma geliyo ama suanki sevgilisi olduğu zaman takmıyo sanki hiç gözükmedi ama bı şekilde yaptıklarını biliyorum ölen kişinin babası evlerinden sigara gibi bir sürü şey buluyo çok hatırlamıyorum ama uyandigim zaman ağlamak istedim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir aşka ve ailesi ile tanışmaya yorumlanır.

 33. Eray dedi ki:

  Ruyam da eski sevgilim şuan ki sevgilisiyle evleniyo ve bir kaç ay sonra vefat ediyo agliycam ama kimsenin görmesini istemiyorum sonra bı boşlukta aglamaya başlıyorum ki birileri geliuo ama gözümden yaş dokulmemis bı halde agliyorum sanki onu çok sevdiğim aklıma geliyo ama suanki sevgilisi olduğu zaman takmıyo sanki hiç gözükmedi ama bı şekilde yaptıklarını biliyorum ölen kişinin babası evlerinden sigara gibi bir sürü şey buluyo çok hatırlamıyorum ama uyandigim zaman ağlamak istedim .

 34. İsim vermek istemeyen dedi ki:

  Eski sevgilimin öldügünün söylentisi var ben bjna inanmayı ipucu arayışına cıkıyorum buluyorum da cüzdanının sarılı oldugu bir seffad poşet bir bayan ın yatagınjn altında saklı sekilde

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski sevgilinin size geri dönmek istemesine yorumlanır.

 35. Elif dedi ki:

  Eski nisanlimin öldügünu duydum ve cok agliyodum. Surekli agliyodum ruyamda.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ciddi bir ilişkiye başlamaya yorumlanır.

 36. Bilinmeyen dedi ki:

  Nişanlanalı 1 hafta oldu. Rüyamda ise Eski sevgilimi nişanlandığım gün araba kazasında ölüm haberini alıyorum. Ayrılalı 2 sene oldu bana karsı cok hatası oldu ve ilk aşkımdı. Yorumlayabilitmisiniz

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya mutlu bir yuva kurmaya yorumlanır.

 37. İrem dedi ki:

  Bi duyuyorum eski sevgilim ölmüş kahroluyorum tabi çok ağlıyorum ama bir anda ölüyo ve birisi diyor ki o büyüden öldü falan üç harfliler yüzünden öldüğünü söylüyor ..

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski sevgiliden yeniden mesaj almaya yorumlanır.

  2. Selin dedi ki:

   Rüyamda eski sevgilimden bir mesaj geldiğini görüyorum ve bu mesaj upuzun. Öleceğini bildirmiş bana. Ortak arkadaşlarımızın bir WhatsApp grubu açtığını görüyorum eski sevgilimin öldüğünü bildirmek için. Benim için hayat durmuştu rüyamda sanki. Gerçek gibiydi ne yapacağımı bilmiyordum ara sıra bağırarak ağlıyordum rüyamda

 38. Bilinmeyen dedi ki:

  Rüyamda benden ayrılan eski sevgilimi abimin boğarak öldürdüğünü görüyorum. Çok ağlıyorum. Fakat sonra suni teneffüsle tekrar hayata döndürülüyordu.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski sevgilinin af dilemesine yorumlanır.

  2. admin dedi ki:

   Bu rüya eski sevgilinin af dilemesine yorumlanır.

 39. Berkan dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimi görüyorum, birden çok garip bir Şekilde hayvan saldırısına uğradı ve ölüyor. Babam da var yakınımızda, nabzına bakıyor ve öldü diyor bana ve Ben rüyada eski sevgilimin yüzünü görünce ağlıyorum ve şoka giriyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi özleyen birinden haber almaya yorumlanır.

 40. İrem dedi ki:

  Merhabalar öncelikle teşekkür ederim.. rüyamda eski sevgilimi gördüm evinde eşyalarım vardı yurt dışına çıktığımda onları almak için evine uğruyorum ,ondan önceki sevgilim gerçek hayatta ve rüyada bana dünür çıkmış oluyor o sırada ve ben kabul etmiyorum bunu da duymuş oluyor ve bana diyor ki tekrardan konuşalım hani barışmak için bi konuşma yapmak istediğini hissediyorum .. onun odasında resimlerimiz vardı gerçek hayatta , rüyamda onları kaldırmış mı kaldırmamış mı ona bakacaktım ki uyandım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aşk hayatında çok mutlu omaya ve yeni bir sayfa aralamaya yorumlanır.

   1. İrem dedi ki:

    Onunla mı mutlu bir sayfa açacağız Acaba ;(( çok teşekkürler

 41. Elif dedi ki:

  Merhaba rüyamda eski erkek arkadaşımın ailesini eski sevgilim olmadan bize tanışmaya geliyorlardı. Oturuyorduk daha sonra bir yere gidiyorum ve gece yarısı dönüyorum eve . Eve geldiğim de bizimkilere çok ayıp oldu ben bi arayıp özür dileyeyim diyordum. Yorumu nedir?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir ilişkiye ve daha mutlu olmaya yorumlanır.

 42. Hilal dedi ki:

  Rüyamda eski erkek arkadaşımın ölümcül bir hastalığa yakalandığını öğreniyordum. İnanılmaz üzülüyorum rüyada da normalde olduğu gibi bana kıyasla daha kindar bir insan o yüzden kesinlikle iletişim kurmuyoruz. Ama haberi duyduktan sonra dayanamayıp yanına gidiyorum arkadaşlarıyla sohbet ediyor bir iki cümle kuruyorum normal bir şekilde cevap veriyor ama aşırı hissiz. Ne hissediyor acaba şuan nasıl canı yanıyor mu yanında olmak istiyorum ama onun bunu istemediğini dusunduğum için de usteleyemiyorum. Yakın bir zamanda ölecek en iyi ihtimalle bilincini kaybedecek bu hastalık yüzünden. Onsuz nasıl yaparım bilmiyorum ama elimden bir şey de gelmiyor. Ona iyi gelemediğim için yanına da gidemiyorum. Onun evini gören caddenin bir köşesinde yol kenarına oturuyorum. Allahım keşke tekrar eskisi gibi olsak ben tüm öfkemi unuttum bile yeter ki yanında olayım ya da biz hiç konuşmayalım gerekirse hiç gormeyeyim bile onu ama yeter ki ölmesin diye dua ediyorum derken yolun diğer tarafından yürüdüğünü görüyorum evine doğru giderken yönünü değiştirip yanıma geliyor. Yere çöküp ellerimi avuçlarının arasına alıyor kafasını ellerimize yaslayıp ağlamaya başlıyor inadından vazgeçişini o pes edip anını ellerimi sıkışını ve ne yapacağımı bilemeyişimi unutamıyorum. çok farklı bir çaresizlik hissiydi. Ağlarken uyandım. Yorumlarsanız cidden çok sevinirim bu rüyanın çok benzerini tekrar gördüm bir mesajsa bu ne olduğunu oğrenebilmeyi çok isterim. İyi gunler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya geçmişe dair özlemin bitmesine ve aşk hayatında yeni bir sayfa aralamaya yorumlanır.

 43. Elif dedi ki:

  Biz eski erkek arkadaşımla 4 aydır ayrıyız. Ayrıldığımızdan beri hiç konuşmadık ve birbirimizi görmedik. Daha önce ailesinin tanışmaya geldiğini görmüştüm rüyamda. Şimdi ise hala ayrıyız fakat nişanlanacağız. Ben aileme ve herkese söylüyorum hazırlıklar yapılıyor aileler filan geliyor. Böyle birşey gördüm

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeniden sizi görmek isteyeceğine yorumlanır.

 44. İrem dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimle aynı arabadayım ve ona aldığım alyans yüzüğü takmış yanındaki erkek arkadaşına diyor ki kayıptı buldum taktım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzakta yaşayan biri ile ilişkiye yorumlanır.

 45. İrem dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimin kız kardeşiyle gezmeye gidiyorduk .. hatta bir ara korktuk bi köpekten saklandık

 46. İrem dedi ki:

  Hatta köpeğe hiç bir şey yapmadık köpek bir anda havlamaya üstümüze gelmeye başladı bizde yerden taş alır gibi yaptık ama hiç bana mısın demedi

 47. Ayşe dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimin evindeyiz ailecek ,yeni barışmış oluyoruz odasına giriyorum işte yatağın altında yerde ,kullanılmamış günlük petler ve mor bir sütyen diyorum ki bunlar değil kimin bunlar

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski sevgiliden haber almaya, barışmaya yorumlanır.

 48. Ayşe dedi ki:

  Merhabalar gerçek hayatta eski sevgilimle kavgalıyız beni çok kırdı , rüyamda eski sevgilimden mesaj geldi bunları beraber atlatıcaz unutucaz zamanla telafi edicem hatamı şeklinde

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski sevgili ile barışmaya yorumlanır.

 49. Gül dedi ki:

  Eski sevgilim uzman çavuş doğuda rüyamda onun ölüm haberini TV den ogreniyordum TV de ölen askerlerin isimleri liste halinde yayınlanıyordu ve listenin başında onun adı yazıyordu kendi ağlama sesimle uyandım .

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir ilişkiye yorumlanır.

 50. Kumsal dedi ki:

  Selamınaleyküm 3 senelik ilişkim vardı yakın tarihe kadar görüşüp konuşuyorduk ayrıldık 15 gün oldu rüyamda evlenmek üzere sağlık testimizi yaptırdıktan sonra onun ölüm haberini alıyorum hastahane koridorunda kuracgımda lastik gibi birsey aşağı yukarı ağlayarak yürüyorum bizde evlencektik diyorum sonra düğüne katılıyorum 2 tanr gelin damat arkadasmı görüyorum bizde diyorum evlencektik testlerimizi yaptırdık sonra yeşil lens takıyorum hayırdır inş

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi yeniden aramasına barışmaya yorumlanır.

 51. Burcu dedi ki:

  Eski sevgilim şuanda nişanlı ailesi istemiyor .. rüyamda da bizim eve geliyorlar , çay kahve içiyoruz. Sonra işte eşofmanı bende kalıyor içinde bir avuç saç vardı

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı bir talip haberi gelmesine yorumlanır.

 52. DÖAma dedi ki:

  Eski sevgilimle aynı evde yaşıyoruz ve onu uyandırmaya gittiğimde öldüğünü gördüm ne olabilir

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir ilişkinin başlamasına yorumlanır.

 53. Seda dedi ki:

  Rüyada eski sevgilimin ölüm haberi geliyor ve on tarafta ailemin çok üzüldüğünü görüyorum ve yaşlar içindeydim (ailem bilmiyor) Cenaze hazırlıkları oluruyordu ve millet toplanmıştı bense ağlayarak yardım ve servis ediyordum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizinle tanışmak isteyen birinin haber yollamasına yorumlanır.

 54. Rugeyye dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimin öldüğünü gördüm. Ve çok pişman olup ağladığımı gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir ilişkinin habercisidir.

 55. Melis dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimin öldüğünü gördüm yani ölüm haberi geliyordı. En yakın arkadaşı kafasından vuruyordu. Çok ama çok ağladığımı gördüm fenalaşıyordum. Sonra cenazesinin yerini öğrenip gitmeye çalışıyordum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski sevgilinin geri dönmek istemesine yorumlanır.

 56. Eftelya dedi ki:

  Merhaba Sevgilimle kavga ettik bir hafta ve konusmuyoruz. Dun gece ruyamda gordum onu. Öldurulecegini hissettim ve kostum Ama cok gecti geldigimde banyonun icindeydi yaninda baska biri vardi öldu dediler. Bende dedim nerden biliyosunuz ben baktim ölmedi lutfen ambulans cagirin icimde sanki o ani gercekten yasiyodum gibiydim. Icim yaniyodu. Kimse ambulansi cagirmadi sonra cagirdilar Ama bir zaman sonra Bende yalvariyodum ve dediler gelir ben o ani sanki gercekten yasiyodum. Ambulans gecikiyor ölecek diye bir duygu hissettim. Ama ayni arada sonu bilmeden uyanmamam gerektigini hissediyodum ve o an uyandim. Kendimi cok kotu hissettim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aranızdaki bazı sıkıntılaırn bitmesine, yeniden barışmaya yorumlanır.

   1. Sule dedi ki:

    Amcam eski sevgilimi bana yaptığı bir yanlıştan dolayı tüfekle öldürüyordu ve sonra gömerken polislere yakalanıyordu bu nasıl bir rüya

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya ailede küs kişilerin barışmasına yorumlanır.

 57. Sule dedi ki:

  Amcam eski sevgilimi bana yaptığı bir yanlıştan dolayı vurarak öldürüyordu sonra onu gömerken polislere yakalandı

 58. Elif dedi ki:

  Merhabalar, Rüyamda 5 ay önce beni terk eden eski sevgilimin öldüğü haberini alıyorum, ayrı şehirlerde olduğumuz için cenazeye yetişemiyorum ama yinede gidiyorum evinde annesi abisi babası var. Abisi ve annesi normal bişey gibi ağlamıyor. Annesi bana mal hakkım olduğunu söylüyor bende ona biz nişanlanmadık bile öyle bir hakkım yok diyorum. Daha sonra eşyalarını karıştırıyorum onun çorapları arasında kendi çoraplarımı görüyorum. Ağlıyorum. Bu arada oturdukları ev farklı bir evdi gerçekte olan evleri değildi. Akşam olunca da babası, abisi ve ben terasta sigara içiyoduk babası çökmüştü bana ve eski sevgilimde ordaydı konuşuyodu, gülüyodu babasına bişeyler diyodu. Abisine nasıl öldüğünü sordum sigaradan dedi. Daha sonra rüyamda ben kendim nasıl öldüğünü gördüm bir kostümün içinde boğulma, kalp krizi gibi ölüyordu rüyamda orda bitti.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi özleyen ve görmek isteyen birinden haber gelmesine, sağlık sıhhate yorumlanır.

 59. Beril dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimin arkadaşı bana eski sevgilimin öldüğünü söylüyordu ve inanmamıştım sonra gözümün önünde cenazesi geçiyordu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski sevgilinin sizi aramasına yorumlanır.

 60. Emine dedi ki:

  Mehabalar ben evliyim bundan 11 yil önce ayrıldığım eski sevgilimi gördüm Rüyamda ben bir düğündeydim ama benim düğünüm gibiydi eski sevgilim geliyordu benim için bir erkekle tartışıyordu ve o erkek onu vuruyordu eski sevgilim ölüyordu ve ben de çok ağlıyordum çok etkisinde kaldım gerçek gibiydi ve o an benim yüzümden öldü diyordum. Dayanamam bu acıya diyordum kendi kendime cok tuhaf bir rüyaydı bunun anlamı nedir

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski sevgilinin pişman oluğunu öğrenmeye yorumlanır.

 61. whatsername dedi ki:

  rüyamda 5 6 sene boyunca sevdiğim kişinin (aynı zamanda eski sevgilim) öldüğünü öğreniyorum biri söylüyor instagramdan kanıt gösteriyolar nasıl oluyorsa ama ben inanmıyorum şok geçiriyorum mesaj atıyorum ama cevap gelmiyo ve ben baya baya ağlıyorum daha sonra bi otobüse biniyorum orada ünlü birine onu önceden nasıl sevdiğimi neler olduğunu anlatıyorum ama ağlayarak anlatıyorum eski sevgilimin evine gitmeye çalışıyorum ama gidemiyorum sokağından geçiyorum bir sürü insan var daha sonra bi anda evde oluyorum babam yasak koyuyor çok başka bi şey yüzünden çıkamıyorum cenazesine gitmek için.uyandım tekrar uyudum daha sonra yine aynı rüyanın başka versiyonu oluyor yine o kişi ölmüş (beni gerçekte arkadaşımla aldattı bu kişi) beni aldattığı eski sevgilisiyle sarılıp ağlıyoruz öldüğünü öğrenince daha sonra evine gitmeye çalışıyoruz güya bana kıırmızı ve mor menekşe almış önceden onları da yanıma alıyorum ağlayarak yürüyorum amaa yine gidemiyoruz ailem başka bi sebepten yasak koyuyor dışarıdayım annem eve çağırıyor ama ben en son banane gidicem dedim uyandım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sevdiklerinizden güzel haberler almak, hal hatır sormalarına, hast abirinin şifa bulmasına yorumlanır.

 62. deniz dedi ki:

  Gerçekte erkek arkadaşımla tartışmıştık.Bir haftadadır görüşmüyorduk. Rüyamda onu ölürken gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aranızdaki sorunların bitmesine yorumlanır.

 63. Yasemin dedi ki:

  Merhaba; Rüyamda eski sevgilim plan yaparak kendini öldü gösteriyor, ben duyunca mahvoluyorum, üzülüp ağlarken o geliyor ve bana sarılıyor. Sen gerçekten beni seviyormuşsun diyor. Annem ve arkadaşlarımı da bu plana dahil etmiş. Sonra bu olaydan sonra bana daha çok bağlanıyor. Bu arada bu kişi gerçek hayatta evli şuan ve benim çok saygı duyduğum biri ama kafamda onu düşündüğüm ya da evlendi diye kendime sıkıntı yaptığım yok. Hatta rüyama girmesi beni şaşırttı diyebilirim. Şimdiden teşekkür ederim sevgiler.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizinle görüşmek isteyen birinin aramaısna, aşk hayatında sevince yorumlanır.

 64. deniz dedi ki:

  Rüyamda küs olduğum sevgilimin ölüyorken gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni biri ile tanışmaya yorumlanır.

 65. Hacire dedi ki:

  Ben ruyamda onun öldüğünü duyuyordum, ve çok ağlıyordum, daha sonra inanmıyordum ablasının numarası vardı bende ona yazıyordum gercekten duyduğum doğru mu öldümü diye ama ablası bana erken dönüş yapmıyordu, annesi çok üzülmüştür diyordum kendı kendıme ama çok ağlıyordum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni biri ile tanışmaya yorumlanır.

 66. Rengin dedi ki:

  7 yıldır ayrıldığımız ve hiç gormedigim 6 yıl da birlikte kaldığım eski sevgilimin gozlerimin önünde öldürüldüğünü gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi seven birinin hayatınıza girmesine yorumlanır.

 67. Sıla dedi ki:

  İki senelik bi eski sevgilim var rüyamda onun öldüğünü öğrendim. önce inanmadım ölmemiştir şaka yapıyorsunuz falan dedim sonra inanınca çok kötü ağlamaya başladım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir ilişkiye başlamaya yorumlanır.

 68. Sıla dedi ki:

  Rüyamda 2 sene çıktığım eski sevgilimin öldüğünü öğrendim. Önce inanmadım sonra çok kötü ağlamaya başladım

 69. Melisa dedi ki:

  Rüyamda yeni ayrıldığım sevgilimin öldüğü haberini alıyorum ve öldüğü yeri görüyorum deniz kenarında biryer telefonu hala orada duruyordu daha sonra sahilde annesi ile konuşup ağlıyorduk ama konuştuğum kadın gerçek hayattaki annesi degildi bașka biriydi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeniden barışmak istemesine yorumlanır.

 70. Duygu dedi ki:

  Rüyamda eski nişanlımın öldüğünü ailem bana. Anlatıyor cenazisine gittiklerini hatta babam kendisini yikandigini söylüyor neden öldüğünü ve öleli ayrıldığımız da yani 3 ay olduğunu soyluyorlar sonra en yakın kız arkadaşımı arıyorum öldugununden haberi varmı diyorum oda haberi olduğunu söylüyor 3 ay oldugunu sonra mezarını gördüm yorumunuz için şimdiden cok teşekkürler 🙏

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya özel hayatınızda çok mutlu olmak, pişmanlıkların bitmesine yorumlanır.

 71. Samet dedi ki:

  Rüyamda ayrıldığım eski dini nikahlı karım vefat etmiş cenazesine gittim haberlerde falan da çıkmış hüngür hüngür ağladım sonra onun dini nikahlandığı eşlerini saydılar ben en sonuncu sıradaydım ve şok oldum sonra rüyam bitti ama bildiğiniz ağlıyordum annem ile birlikte annem beni teselli ediyordu ve kızın babası da direkt içmeye gitti . Ve bizim normal hayatta da ayrılmamızın sebebi de ihanetti

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yaşanan bazı anlaşmazlıkların bitmesine, aile içerisinde yeniden huzura yorumlanır.

 72. yasemin dedi ki:

  3 yıllık birlikteğim var şuanda aramız açık ayrıyız ve rüyamda sürekli eski sevgilimin öldüğünü görüyorum yine gördüm cok ağlıyordum annem bana teselli veriyordu sonra onun hayali geldi sanki ölmemiş gibi sonrası hatırlamıyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sevdiğiniz kişiden müjdeli haberler almaya yorumlanır.

 73. Merve dedi ki:

  Eski sevgilimin öldüğünü duyuyorum böyle mezarlık gibi bir yerdeyim sağ bak sola bak mezarlık faln yok sonra sosyal medyadan bakıyorum herkes Allah rahmet eylesin falan yaziyor surekli mezari ariyorum ama bulamiyorum plan yapiyorum mezari gitsem şöyle böyle ağlıyorum üzülüyorum

  1. admin dedi ki:

   Bir süredir üzüldüğünüz bir konuda iyi haberler gelmesine yorumlanır.

 74. Merve dedi ki:

  Teyzemin evindeyim kocasi benim ailemle ilgili bir şeye sinirlenmiş ben duymamazlıktan geliyorum kuzenim açığa çıkartıyor sonra eniştemle uzun bi tartışmaya başlıyoruz

 75. Dilan dedi ki:

  Merhabalar rüyamda birisinin eski sevgilimin kafasini kopardigini görüyorum ve Bu yüzden ölüyor Ben cok sasiriyorum ve Sok oluyorum ama bana haksizlik yapmasina ragmen cok üzülüyorum Öldügüne inanamiyorum ve su an Bir sevgilisi oldugu icin cenazesine nasil gidebilirim diye düsünüyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi üzen kırna kişilerin pişman olmasına yorumlanır.

 76. Ercan dedi ki:

  Rüyamda eski sevgililimin le birilerinden kaçıyoruz ve önümüzden silahlı adamlar var bize ateş ediyor saklanarak adamlar dan kurtuluyoruz ikimizde aç susuzuz Bi dağın başında Bi ev görüyoruz eve doğru yürürken eski sevgilim yere düşüyor birden hayatını kaybediyor bende baya Bi ağladıktan sonra intihar ediyorum eski sevgilim bir yıldır evli

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni tanışacağınız biri ile birlikte zorlukları aşmaya yorumlanır.

 77. Elif dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilime ulaşamıyoruz ve en son köprüye gittiği ögreniliyor. Annesi bana mesaj atıyo intihar etmiş olabilir mi en iyi sen tanırsın heryerde onu arıyoruz diyor. Ve ben telefonla defalarca arıyorum ulaşamıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayatınıza yeni birinin gireceğine yorumlanır.

 78. Merve dedi ki:

  Ruyamda eski sevgilim ölüyordu beraber koşuyordu arkamızdan bir düşman kovalıyordu sonra ikimizde suya atladık sonra Bi anda cenazesi oluyordu kimse ağlamıyor takmıyordu kendimi yerden yere vuruyor dum ağlıyrodum bağırıyorum ama kimse oralı olmuyordu sonra katıl ı serbest bıraktılar ben daha çok ağlıyorum bağırıyorum herkesin duygusunu yitirmiş gibi ne ağlıyor ne birşey sonra mezarlığına gidiyordum toprağa sarılıyordum özür dilerim koruyamadık çünkü sonrada uyandım zaten eski sevgilim beni aldatı 2 yılık bir ilişkimiz vardı aldatı dan beri böyle uyayamıyırum uyudumda da böyle ruyalar görüyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya tekrar sizi görmek barışmak istemesine yorumlanır.

 79. Merve dedi ki:

  Ruyamda eski sevgilimin evine hırsız giriyordu ve o önce hırsızı bicakliyordu hırsız yere düşerken kendi bıçağıyla onu bicakliyordu ve o ölüyordu. Rüyanın ilerleyen kısımlarında hayatıma devam etmeye çalışıyordum ama o bir bebek halinde tekrar dünyaya geliyordu. Ben de kucağıma alıp seviyordum ve bana gülüyordu.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi özleyen birinden haber almak, af dilemesine yorumlanır.

 80. Bbv dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilim ben öldüm diye bir mesaj atıyordu ben ölmüş kişiyle konuşuyordum sonra bir deftere 10. .2020 o öldü yazıyordum. Sonra dedemle birlikte dükkanlarına gidiyorduk babası oluyordu dükkanda oturuyorduk oturduğum sandalyede çantasını buluyordum icine bakıyordum içinden bir kalemi alıyordum hatıra olarak saklamak için daha sonra arkadaşlarım da geliyordu onlar da çantasından bir seyler alıyorlardı saklamak icin sonra ben onlara kızıp aldıkları seyleri çantasına geri koyuyordum. Sonra bir arkadaşımla beraber evlerine gidiyorduk çarşafa sarılı bir şekilde yerde yatıyor oluyordu kucağında da yeğeni vardı daha sonra yüzünü açıyorlardı ben ablasına yeğenini de çok severdi falan diyiyordum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni biri ile tanışmaya ve sosyal çevrenin değişmesine yorumlanır.

 81. lütfencevapverin dedi ki:

  rüyamda eski sevgilim gözümün önünde hastaneye kaldırılıyordu daha sonra kurtuluyordu ve onunla aynı evde yaşıyorduk (evde onun annesi ve bi kaç kişi daha var)rüyamda eski sevgilimin sevgilisi vardı

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski sevgilinin çok pişman olmasına yorumlanır.

 82. Fotografalintalri dedi ki:

  Rüyamda Ben eski sevgilimin cenazisi daha kaldırlmadan gittim ölüsüne sarılıp ağladım taki gömülene kadar gömüldükten sonra gözyaşlrm hala devam ediyordu uyandığımda gözlerim hala yaşlıydı bunun anlamı nedir acaba

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir süredir görmediğiniz biriyle görüşmeye yorumlanır.

 83. yasemin dedi ki:

  Uzun süredir görüşmediğim,kötü olarak ayrıldığım eski sevgilim rüyamda gece vakti beni arıyordu yanına gidiyordum ve her şey eskide kaldı seni affediyorum,seni seviyorum diyip hasta olduğunu söyledikten sonra bayılıyordu. Ambulansla hastaneye gidiyorduk ve kollarımda öldüğünü öğreniyordum. Herkes geliyordu hastaneye. Eşyaları teslim edilirken bana attım dediği yüzük zincirle boynuna takılmış çıkıyordu. Yani atmamış.. Ve bana bir not. Bu kadar. Nasıl yorumlayabilirim?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinden gelecek özüre ve sosyal çevrede yeni insanlar tanımaya yorumlanır.

 84. e dedi ki:

  rüyamda ortak arkadaşlarımızla beraber oturuyoruz ve onlar bana eski sevgilimin intihar ettiğini söylüyorlar bayağı ağlıyorum neden yaptı bunu diye sonra beni mezarına götürüyorlar mezarının başında ağlıyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya önemli görüşmeler yapmaya yorumlanır.

 85. Gül dedi ki:

  Rüyamda yaklaşık 1 aydır ayrı olduğum eski sevgilimin öldüğünün haberini alıyorum cenazesine gidiyorum ama inanmıyorum görene kadar en son mezar taşını görüyorum ve dibinde başı bezle bağlanmış gözleri mosmor üstüne battaniye örtülmüş eski sevgilimi görüyorum sonra o acıyla beraber uyanıyorum

 86. Mehmet Yağmur dedi ki:

  Eski sevgilim olduğunu gördüm çok üzülüp ağlıyor duk arkadaşlarım sürekli yanındaydı konu açılıca ağlıyor dum sürekli kabus gibiydi

 87. Kübra dedi ki:

  Rüyamda eski erkek arkadasimin vefat ettigini öğrendim. Öldüğünü duyduğumda çok üzgündüm. Hatta mezarini bile gidip gördüm . Yanımda tanimadgm ama onun kız arkadaşı olduğunu bildiğim biri de vardi. Fakat ben cok üzülüp ağlamıştım hatta kendi kendime “Bedduam tuttu keske etmeseydim ölüm daha zor diyordum” sonra aniden uyandim..

 88. xxx dedi ki:

  gerçek hayatta ölmüş dedemin tabutuyla eski sevgilimin tabutu üst üsteydi. ama bir sürü 2’şer üst üste tabut vardı sıra halinde. insanlar da vardı tabii. ben inanılmaz ağlıyordum kriz geçiriyordum babam sakinleştiriyordu. sonra babamla bir spor salonuna gidiyorduk giderkenbabam eski sevgilimi aramamı söyledi aradığımda açtı ve beklediğim gibi ters konuştu normal hayatta kapatmasını beklerim ama kapatmadı tersleyerek konuştu sadece sonra cevap gelmemeye başladı spor salonu kalabalık herkes babam gibi basketbol oymuyor ben ısınıyorum biri kulaklığı çıkar telefonu kapattı diyo bakıyorum cidden kapatmış. kulaklığı çıkarıyorum ve bir sürü kir görüyorum.

 89. Şeyma dedi ki:

  Rüyamda hem eski sevgilimin hem annemin ölmüş olduğunu biliyordum çok acı çektiğimi hissettim acıdan ağlayamıyordum dizlerime vurup annemi anıyordum daha eski sevgilime de hem kızıyor hem üzülüyordum. Daha sonra annemin aslında ölmemiş olduğunu öğrendim. Gerçekten çok acı bir rüyaydı tüm bedenimde hissettim. Yorumlayabilirseniz çok sevinirim 🙂

 90. Esra’ dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimle bize nazar değdirdiğini düşündüğümüz kişiyle konuşurken ağlayarak ona öldüğünü söylüyorum. Ölümünün sebebini ise benimle konuşmak istediğinde benim reddetmemden dolayı olduğunu düşünüyordum ve çok ağlıyodum kendimi suçluyodum

 91. ****# dedi ki:

  Dün bana eski sevgilim bişey söylemek için aramıştı ben cevap vermedim aramasına, mesajına .akşamına rüyamda arkadaşımla konuşurken öldüğünü söyledim ve çok ağladım. Birlikteyken bana çok haksızlık yapmıştı çok canımı yakmıştı o kişi.

 92. İsimsiz dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilim ve ilk aşkım ölüyordu çok kötü oluyordum herkes sen mana oldun değerin bilmedin çok üzdün onun yüzünden sende üzül bundan sonra diyodu bana bende durup durup ağlıyordum keşke böyle olmasaydı diye gidip öldü diye evlerine giremiyorum bari kapıdaki terliğini alayım ondan hatıra diyorumm alıp çıkıyorum kapıdan gene orda biri bana senin yüzünden sen hatalıydın diyor

 93. Anonim dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilim motor kazasında öldüğünü duydum şok oldum ağlayamadım bile çok üzüldüm inanamadım ama ölmüştü

 94. Merakk dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilin dedikleri fakat benim hic tanımadığım bir adamı son kez görmem icin beni morga götürüyorlar Rüyamda eski sevgilim oldugu icin üzülüyorum Bana yüzünü gösteriyorlar siyah yoğun saclı genç ve çelimsiz biri ölü bir şekilde yatıyor oradan tiksiniyorum ve hemen cıkmak istiyorum

 95. Nurten dedi ki:

  Rüyamda ablamın nişanlandığını görmek ve üstünden bir kaç saat geçtikten sonra eski sevgilimin ölüm haberini duydum ve ağladım acaba bu neye işarettir.

 96. Sema dedi ki:

  Ruyamdaa eski sevgilimin beni birseylerden kurtarmak icin oldugunu hordummm ama olum anini falan hatirlamiyorum sonrasinda cenazesi oldu ben guclu durmaya calisiyorum ve aglamiyorum pek umrumda degilmis gibi davraniyorum olen eski sevgilimin arkadaslari falan geliyor cenazeye ben knedi arkadaslarimla konusuyorum sonra eski sevgilimden bahsediyorum onlara sonra aglamaya basliyorum hickirarak simdi burada olmaliydii olmemeliydi diye.

 97. Betül dedi ki:

  Rüyamda bir köy evindeydim bu ev eskiden aşık olduğum adamın babasınınmış evde babası ve başka akrabaları vardı eskiden aşık olduğum kişi ölmüştü üstünden zaman geçmişti onu yad ediyorlardı oradakiler ile iyi bir muhabbetim vardı bana bir şeyler anlatıyorlardı ölenin fotoğrafını gösterdi bir ara babası onu şunlar şunlar bozdu öyle biri değildi falan diye anlattı

 98. abartmatozu dedi ki:

  ikimiz vardık beni çağırdı denizdeydi ve ben ona giderken boğulduğunu gördüm boğularak öldü ve kayboldu

 99. Mustafa dedi ki:

  1 yıl ayrıldık. İkimiz de denizin üzerinde paraşütle atladık. Karışıklık olduğunu ve inişini kontrol edemediğini fark ettim. İndiğimde, seni daha da uzaklara ve denize düştüğünü gördüm. Senin için endişelendim. Açık denize akıntıyla düşmenin seni öldürebileceğini biliyordum. Bulunup kurtarılabilmeniz için yardım çağırdım. Ama orada değildin. Kaybolduğunu, hatta öldüğünü hissettim. Korkunç bir rüyaydı. Ağlayarak uyandım.

 100. Sümeyye dedi ki:

  Rüyamda eski sevdiğim çocuğun öldüğünü gördüm araba kazası sonucu ölüyordu ben büyük bir hüzün yaşıyordum kendime inanamıyordum bu denli üzüldüğüme mezarlik gibi bir yer de gördüm eski sevdiğim çocuğunun odasına gidiyorum kıyafetlerini kokluyordum kizlar vardi ruyamda odaya almiyordum bana rüyamın anlamını açıklar mısınız ?

 101. Sevda dedi ki:

  Ruyamda eski sevgilim ailesiyel bizdelermis bi anda kavga cikiyo ve onu vuruyolar ölüyo defnediyoruz falan anlami nedir acaba

 102. Melek dedi ki:

  Normalde eski erkek arkadaşımla konuşmayı kestik rüyamda onunla buluşmaya gidiyorum silahla çok kez vurarak gözümün önünde 2 kez öldürüyorlar,sonrasında bir adam var çocuğu ailesi toplulukla bi yerden geliniyor bir adam da diğer adam için bütün ailesinin çakmakla yüzünü yaktığını söylüyor diğer adam deliriyor bizim şuan oturduğumuz bahçeye girip bir kedi alıyor benim üstüme atmaya çalışıyor bende kediden çok korkarım atmaya çalışıyor bizde çok kişi kapıyı itiyoruz ama o kadar korkuyorum tam atmaya çalışırken uyandım

 103. Fatih dedi ki:

  Merhaba rüyamda eskiden sevdiğim kızın deprem olduğu sırada panikle koşup en üst kattan düşüp öldüğünü gördüm ve sadece lannn diyebildim ne ağlama nede üzülme ona karşı pek bir his canlanmadi icimde bu arada kendisi iki senedir evli ve çocuğu var bende bekarım şimdiden yorumlamaniz için teşekkür ederim

 104. Fatih dedi ki:

  Bu arada eklemeyi unuttum kızın anneside oradaydı

 105. Fatih dedi ki:

  Rüyamda eskiden sevdiğim kızın deprem olduğu sırada panikle koşup binanın üst katından yanlışlıkla yere düşüp öldüğünü gördüm ve sadece lannn diyebildim içimde hiçbir duygu yoktu ona karşı sadece öldüğüne biraz üzüldüm anneside yanimizdaydi ve deprem cidden bütün binayı çok fena sallandirmisti bu arada kendisiyle hiç sevgili olamadım el ele bile tutusamadik kendisine açılmıştim oda bana karşı daha iyi davranmaya ve imalı bir şekilde bana alışmak istediğini söylemişti ama hayat işte onu evlendirdiler iki senedir evli ve bir çocuğu var bende bekarım şimdiden her şey için teşekkür ederim

 106. Su dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimi ölmüş olarak görüyordum ve çevresinde aileside vardı ben 2 gün boyunca onun odasında ağlıyordum 2 gün sonra canlanıp geliyordu ve bana sarılıyordu göz yaşlarımı siliyordu sakın kimseye söyleme geldiğimi diyordu

 107. Shafa dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimin hastanede komada olduğunu öğrendim. Hastaneye yetişeyim derken yolda bir çok gereksiz kişilerle karşılaştım. Ben hastaneye ulaştığımda artık hayatini kaybetmişdi. Cansız bedenine(eline) dokundum.Sonrasını hatırlayamıyorum. Tahmini 1 hafta once mesaj attı, iyi olup olmadığımı sordu. Onun üzerinde çok hakkım olduğunu düşünüyorum. Belki de bu rüya ona işaret ediyor.

 108. Nare dedi ki:

  Rüyamda ayrildigim eski sevgilimin(eski nisanlimi) ölürken görüyorum. Yerde yatiyor, aci cekiyor, gögüsünde morluklar olusuyor Ve ölüyor. Birden bu sahneyi telefonumdan takip ediyorum Ve yerde yatan cesedine bakarak agliyorum. Ayni gece rüyamda rüya gördügümü, korktugumu Ve kelime-i sahadet getirdigimi görüyorum.

 109. Nare dedi ki:

  Ben rüyamda eski nisanlimi ölürken gördüm. Yerte yatiyordu, Gögüsünde morluklar olustuktan sonra son nefesini verdi. Bu olayi sonradan telefonumdan dogru izledim, yani onun cesedini gördüm Ve agladim. Ayni gece rüyamda rüya gördügümü, bu rüyadada korktugumu Ve kelime-i sahadet getirdigimi gördüm.

 110. Naz dedi ki:

  Ruyamda köy girisinde bir mezarlik goruyorum ve mezarlıkta gerçekte yaşayan eski sevgilimin mezarı gömmüşler başında birsüru insan bende o an mezarın yaninda traktorle geçiyorum sadece üzülüyorum ve aynı zamanda diger mezarliklatin basinda da insanlar var ve mezarların üzeri yeşil otlarla dolu ve yoluyolar o otları

 111. Sezgin dedi ki:

  Rüyamda Eski kız arkadaşımın Hatay’da trafik kazasında öldüğünü birisinin instagram üzerinden paylaşması ile görüyorum. Fakat Hatay ile alakalı ne akrabalık ne de başka bir şey var, iki tane kız çocuğu var onları araştırmaya çalışıyorum iyiler mi diye daha sonra korkarak terler içiersinde uyandım.

 112. Sude dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimin arabasının uçurumdan yuvarlandığının ve kanlar içinde öldüğünü çok ağladığımı gördüm

 113. Senem dedi ki:

  Eski sevgilim evlendi benimle birlikteyken 9 ay geçti çeşit çeşit rüyalar gördüm ama bu sefer öldüğünü duydum. Karısının çekip gittiğini annesine sordugum hesapları gördüm ama çok üzüldüğümide gördüm

 114. Eda dedi ki:

  Etrafta insanlar vardı yerde de yatan birisi. O kişinin bacaklarını görüyorum birde eski sevgilim sanıp ağlamaya başlıyorum. İsmini söyleyip nasıl ölür diyorum sonra yaklaşıyorum sol göğsünde ufacık bir yara var gözleri kapalı. Sonra bana diyorlar ki ağlama o değil sonra rahatlıyorum

 115. Esra dedi ki:

  Ablam rüyasında benim eski erkek arkadaşımın öldüğünü görmüş . Bu ne demek oluyor .

 116. Ayşe dedi ki:

  Merhaba. Eski sevgilim intihar etmişti ve bunu ortak arkadaşlarımdan öğreniyordum asmış kendini ve öldükten sonra sosyal medyasına seni unutamadım bi ara yazmak istedim yazamadım (3.kişi girmişti aramıza) O’nu sevemedim yanlış yaptım nolur sen bana geri dön falan yazdığını görüyorum. Ağlıyorum hep ama ortak arkadaşlarım hayatına devam edebiliyorlardı hatta bi şey için bizim mahallenin orda iyi giyinmişlerdi.

 117. KADER dedi ki:

  Yaklaşık 1 hafta önce sevgilimden ayrıldım. Her gece rüyamda görüyorum.bu gece ise öldüğünü gördüm. Bir ameliyat sonrası hayatını hayatını kaybetmişti. Ben ise çok ağlıyordum.Mezarlık tarzı bi şeylerde hatırlıyorum ama net değil. Bu olay ise benim köyümde oluyordu.

 118. KADER dedi ki:

  Yaklaşık bir hafta önce sevgilim beni terk etti. Her gece rüya görüyorum onunla ilgili. Bu gece rüyamda onun bir ameliyat sonrası öldüğünü gördüm.bu olay benim köyümde yaşanmıştı

 119. Ayşe dedi ki:

  Rüyamda henüz yeni ayrıldığım erkek arkadaşım ve kuzenimin aynı anda öldüğünü gördüm. Bir ara rüyamda yanımda bulunan kişilerle bu olayın acısı geçmişcesine gülüp daha sonra tekrar ağlamaya başladım. Yanımda kuzenimin sevgilisi ve eski sevgilimin kız kardeşi vardı

 120. Leyla dedi ki:

  Rüyamda tanimadigim yerdeydim, Hapisteki sevgilimin ölüm haberini duyup internette baktim onun cesedini gördüm. Normalinde saclari siyahdir ama rüyamda saclari sari ve kisaydi. Onun cesedini gördükten sonra çığlık atarak ağladım, abım merdüvenlerden yukarı cıkıp bana baktı bende ona ağlayarak sarıldım.

 121. Umut dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilim hastanede bilmediğim bir rahatsızlığından dolayı öluyor. Bende yanında refakatçıyım. Cok üzülüyorum. Sonra hastanedeki özel eşyalarinı hatıra olsun diye kendime alıyorum. İlacınıda eşime vermek üzere alıyorum.

 122. Dilan dedi ki:

  Ruyamda eski sevgilimin kendi kuzenine bir kutu vermesi ve ona bu kutuyu ben yurt dışına gidiyorum gitiğim zamanda orda gelen ölüm haberimin üzerine bunu bana vermesini söylemiş ve bende tam o sıra başkasıyla evlenmek üzereydim ve kuzeni onu getirip veriyor sonra onun öldüğünü söylüyor anlatıyor işte bende ağlamaya başlıyorum perişan oluyorum orayı terk ediyorum bu rüyayı yorumlarsanız sevinirim şimdiden teşekürler

 123. Nazlıcan dedi ki:

  rüyamda eski sevgilimin ölmüş haberini gazeteden öğreniyorum. kendisi uygunsuz bi halde ölmüş ve gazeteye çıkmış. ben üzülüyorum bu habere ama bi yakın arkadaşım hak etti diyo rüyamda.

 124. İlknur dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimin öldüğünü duyuyorum arkadaşlarım söylüyor inanamıyorun mezarının başında duruyorum ve bir tarih görüyorum

 125. MR dedi ki:

  Rüyada eski sevgilim benim için canına kast etmiş ayrıyız diye.

 126. İpek dedi ki:

  Merhabalar rüyamdan eski sevgilimin vefat ettiğini öğreniyorum. Ve yıkılıyorum kendime gelemiyorum. Rüyamda sürekli ağlıyorum hıçkıra hıçkıra ve uyandığımda da gerçekten hüngür hüngür ağlamışım

 127. AS dedi ki:

  Selamın Aleyküm (Eski sevgilim uzman çavuş oldu ve biz konuşmayı kestik kimse onunla konuşmamı istemedi ailem arkadaşlarım onun ailesi falan) Biz babamla köye gidicekmişiz gitmeden babam diyor ki seni gelince döneceğim ve telefonunu kapattıracağım. Ben bunu duyunca çantamı alıp evden kaçıyorum. Eski sevgilim uzman olmuş ve görev yerinden izne gelmiş dolmuşta karşılaştık. Beni görmezden geldi ben kendimi gösterdim ve beraber onların evine gittik. Eski sevgilim cinsel münasebet kurmak istedi ama tam birsey olmasına izin vermedim. Ama birseyler yaptık. Sonra annesi cagirdi beni ve elime bir tabak hurma verdi ben onları afiyetle yedim yerken çekirdeklerini almayı düşündüm. Elinde iki çubuk tarçın vardı. Al bu kahveleri kahve hakkın bu kadar dedi ve hurmaların yanına koydu tarçın görünümlü kahveyi. Sonra mutfağa gittik evin düzenini anlattı bana. Balkona ciktik ve kendi annem gelmişti. Babam bir ordu adamla beni arıyormuş. Ben perdenin arkasına saklandım. Annem önümde duruyordu ve çekildi. Beni gördüler ve ikimizinde kolundan cekistirdiler. O sırada sarı bir defter ve üzerinde yazılar gördüm. Bizim sonumuz yazıyordu. Daha sonra babam ve eski sevgilimin yüzleri değişti. Babam dediğim adam eski sevgilimin boğazına bıçakla çizik atti o dahada yap diye bağırdı boğazı paramparça oldu. Sonra bıçağa balgamı takılmış ve babam dedi ki hani madde kullanmıyordu o. Ve ben hiç kan görmedim sanki sansürlenmiş gibiydi. Sonra beni öldürdüler mi yoksa kendim mi sıçradım hatırlayamıyorum. Okuduğunuz için teşekkür ederim…

 128. Gül dedi ki:

  Rüyamda bir deprem oldu ve ben kaçtım ama eski sevgilim kurtulamadı masada ölü bir şekilde oturuyordu onun yanına gitmeye cesaret edemiyordum hiç günler sonra gittim ona biraz yakınlaşınca yavaş yavaş dirilmeye başladı ben cok mutlu oldum yanına gitmediğim için bana kızdı beni korkutacak şeyler söyledi kolumu sıktı sonra beni öptü aslında bir rüyaydı sanırım kendimi sonra yabancı bir ülkede gördüm ve onun yokluğuna nasıl alışacağıma üzülüyordum teşekkür ederim şimdiden

 129. Aslı dedi ki:

  Şuan ilişkim olmasına rağmen rüyamda eski sevgilimin öldüğünü sosyal medya üzerinden öğreniyorum (uzun süreli bi ilişkimiz vardı ve beni unutamadığını biliyorum)

 130. Anonim dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimin ölüm haberini alıyorum çok yakın bi arkadaşımız var kız, onun yüzünden ayrılık yaşadık kaç defa yeni bi arkadaşıyla gülüyordu eski sevgilim öldüğü halde fakat ben sinirliydim

 131. Isimsiz dedi ki:

  Rüyamda 3 ay konuşup bazı şeyler içime sinmedigi için kararsız kalıp ayrıldığım şuan da özlediğim eski sevgilimin öldüğünü annesinden öğreniyorum. Çok üzülüp çok ağlıyorum. Yere dizlerimin üzerine çöküp kalıyorum. Annesi bile benim kadar üzgün değil.Bu rüyam ne anlama geliyordur.

 132. Huriye dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimi yerde yatarken ve onu öperken gördüm.bir evdeyiz annesi de var evde.Annesi çamaşır yıkamış asmış.Hepsi eski sevgilimin kıyafetleri ve hepsi kırmızı renkteydi.Ertesi gün yine rüyamda eski sevgilimi ölmüş görüyorm duyuyorum.Fotoğrafları yayınlanmış ama neden öldüğü bilinmiyor.Ailesine baş sağlığına gitmek istiyorum gidemedim.Aynı zamanda babamı da görüyorum rüyada arabamı görüyorum anahtarını bulamıyorum.Karışık bir rüyaydı yorumlarsanız sevinirim.

 133. Meryem dedi ki:

  Rüyamda ayrıldığım eski sevgilimi gördüm fakat o şuan evli. Rüyamda ölüyor ve sadece ona ağlayan benim gündüz vakti fakat çok kasvetli bir hava karanlık benim anneannemin evine geliyor cenazesi ve ben çok ağlıyorum kendi karısı da var rüyamda fakat o sadece izliyor ben onun yanına başımı koyuyorum ağlarken birden uyanıyor ve üzülme ben ölmedim diyip saçımı okşuyor

 134. Sofi dedi ki:

  Selam, rüyamda eski sevgilimin öldüğüdü gördüm ve onun çilpak cesedini gördüm, çox korktum. Görüyorum ki eski sevgilimle bir masa arxasinda oturuyoruz, benimle konuşmaya başliyo, beni nasil özlediyini söyliyo amma ben istemiyorum onunla konuşmak, aramiza her şey bitti diyorum. Sonra birden annemle onun ölü cesedini taşidiğimizi görüyorum.

 135. Nehir dedi ki:

  Rüyamda arkadaş kalmamıza rağmen hâlâ sevdiğim eski sevgilimin cesedinin başında ağladığımı gördüm

 136. Dilara dedi ki:

  Rüyamda Şimdilerde nişanlı olan eski sevgilimin cenazesine gitmiştim. Çok ağlıyor ve bağırıyordum. Mezarına sarılıp sana hakkımı helal ettim dedim. Ölmüştü ama elimi sıkıp gülümsedi. Mezarın içine kazak koymuşlardı ona dokunup daha çok ağlıyordum. Yorumunuzda tekrar birlikte olabilirsiniz demişsiniz ama o nişanlı ve çok mutlu lütfen yorumlar mısınız?

 137. Aso dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimin nişanlısının evindeydim kendisi asker olduğu için dönüş yapacakti akşam uzeriydi çok saçma ama nişanlısıyla onu bekliyorduk sonra ne tuhafliksa kuzenimde vardı o an evde odada nişanlısıyla ben vardık sadece eski sevgilimin geldiğini camdan gördük ben çıktım nişanlısı odada bekledi sarıldılar falan bende dsardan duydum üzüldüm sonra kuzenim teselli etti tabi nede olsa ilk aşkım daha sonra ben koşarak uzaklaştım pesime bir kaç adam takıldı önüme kesmek için plan kurdular sonra ben geri eski sevgilimin nişanlısının evine döndüm yaralı şekilde eski sevgilim yatıyor odada herkes ağlıyor ben sinir krizi gecirdm duyunca odaya bi girdim sadece eski sevgilim kurşun yaraları kan içinde yatıyor yatakta bende ağladım olamaz böyle bişey gitme dedim birakma beni kimle olursan ol ama nefes al dedim gözü kapalıydı birden yeniden dirildi sanki bende odadan kaçtım herkes ağlıyordu durumu anlattım dsardakilere şok oldular snra uyandım gerçek olmadığına şükrettim böyle biseyi ilk defa görüyorum bu ne demek acaba

 138. Aso dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimin nisanlisi ile nişanlısının evlerindeyiz daha sonra onun geleceği haberini duyduk cok sevindim ama belli edemedim nede olsa nişanlı diye sonra nişanlısıyla odada beklerken camdan geldigini gördük ben odadan ciktm nişanlısı bekledi odada odaya geldi eski sevgilim ben o sırada nereye gittim bilmiuorum aşırı üzüldüm sonra kuzenim beni teselli etti eski sevgilimin nişanlısının kapısının önünde ağlayarak koşarak uzaklaştm eski sevgilim kuzenime sordu nereye gidiyor diye duydum gderken bende bı parka doğru gittim 2 3 adam önümü kesmeye çalışıyor plan yapıyorlar belli korktum tabi akşam uzeriydi rüyamda snra eski sevgilimin nişanlısının evine doğru gittim herkes ağlıyor odaya girdim eski sevgilim kanlar içinde kurşun yarası kan her yeri yatakta uzanıyor sadece yanında ben varım hrks başka yerde ağlıyor evde neyse şok oldum gitme kimle olursan ol yaşa nefes al gitme diyorum ağlayarak sinir kirizi geçirdim o öyle yatarken sonra birden dirildi sanki bende korkarak odadan kaçtım sonra uyandım aşırı korkmusum doluyum ama aglayamiyorum sanki suandada

 139. Mehmet öztek dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimin intihar ettiğini duydum ve uykudan uyandım.

 140. sude dedi ki:

  rüyamda bir zamanlar sevdiğim eski flörtümün öldüğünü öğreniyordum ve hem bağırıyordum hem ağlıyordum çok

 141. Nergis dedi ki:

  Oncelikle belirtmek isterim ki 4 yillik iliskim vardi simdi ayriyiz.Ruyamda eski sevgilimin oldugunu gordum.Ve hickirarak aci cekerek agladim.Ne anlama geliyor?

 142. Damla dedi ki:

  Rüyamda evli olan eski sevgilim ailesiyle bir kalabalık içindeydim eski sevgilimi sorduğum esnada bir kaç kişi onu sedyede getirdi yüzü açıktı bana öldüğünü söylediler o esnada bağırmaya ağlamaya başladım (eski sevgilim evli ve askeri görevi var bu yüzden bu rüya beni çok huzursuz etti ve malesef hala onu seviyorum)

 143. Şevvalll dedi ki:

  Rüya içinde rüya gördüm rüyamda uyuyordum ve eski sevgilimi ölmüş gördüm sonra onu aradım uyanınca annesi çıktı telefona sonra hem ağlayarak hem de korkarak ona ulaştım en son sevgilisi vardı ve bu sevgilisini bırakmamış ve bana bunu gösterdi onunla mutlu olduğunu söyledi bu ne anlama geliyor

 144. Nilgün dedi ki:

  Merhaba rüyam da eski sevgilimin trafik kazasında öldüğünü duyuyorum aynı zamanda teyzemin oglununda ölüm haberini alıyorum çok ağlıyorum

 145. Bilal dedi ki:

  Abi ben 2,5 sene once bir kiza tutuldum once heves sandim ama oyle degilmis ben baya bi sevdim oda beni seviyormus bana hep arkadas olarak seviyorum seni derdi sonra 1,5 senenin ardindan birbirimize acildik o beni sevdigini soyledi ve birbirimizi cok seviyorduk sadece 3,5 ay sevgili kalabildik ve 2 gün önce de onu kendi ellerimle toprağa veriyordum bunu aciklarmisin kardesim HALA COK SEVIYORUM

 146. Elif dedi ki:

  Bizim eski evimiz bodrum gibiydi.Orasi çok kalabalıktı.Beni terkeden sevgilimin babası, iş arkadaşları herkes ordaydi.Bana arabayla kaza yaptığını ve öldüğünü söylüyorlardı.Ben çok ağlıyordum o kadar gerçektiki sabah uyandım gözlerimden yaş akmış.Babasi ve diğer adamlar damda oturmuş bende babasının yanına gidip nasıl olfu diye soruyordum.Oda bana boşa atmış gibi birşey diyordu.Bu arada ailesi beni hiç istemedi. başta açık olduğum için dediler Onlar kendi buldukları kızla evlendirebilirlermis ancak oğullarını bu yüzden bitirdi .1 aya yakın beni terketti ve aynı ildeyiz.

 147. Can dedi ki:

  Rüyamda benden yeni ayrılan nişanlımın öldüğünü duyuyorum ama ağlamaktan içim dışıma çıkıyor resmen . Sonra mezarına gidiyorum uzaktan izliyorum yaklaşamıyorum ve sadece kefenini görüyorum . Gidip kendim gömmek istiyorum ama gidemiyorum ağlamaktan . Ve bir yandan mezarlıkta etrafıma bakıyorum bir taraftan süslenmiş püslenmiş insanlar sanki düğündeyiz gibi anlam veremiyorum.. kendimi okadar kötü hissettimki uyandığımda ..

 148. zehra dedi ki:

  rüyamda eski sevfilim trafik kazası geçirip ölüyo ve ben bunun haberini duyup çıldırıyorum bağıra bağıra mezarına gidiyorum başında ağlıyorum saatlerce sonra annesinin yanına gidiyorum onu çok sevdiğimi falan anlatıyorum sonra duyuyorum ki arkadaşları hiç üzülmüyomuş (onlar yüzünden ayrıldık) arkadaşları doğum günü falan kutluyorlar kendi aralarında ben de bunu görüp iyice ağlayıp ben ona demiştim onlardan sana dost olmaz düye diyorum daha çok ağlıyorum

  1. zehra dedi ki:

   dün gördüm arabaylaydı hiç bakmadım o yüzden mi acaba

 149. Tuğrul dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimin öldüğü haberini alıyorum çok üzülüyorum

 150. Kerime dedi ki:

  Ben gerçek hayatta sevmedigim erkeği rüyamda sevdiğimi ve onun öldüğünü duydum. Ŕüyada da evli olduğunu biliyordum. Ama bunu rüyada söylemiyordum. Içimden düşünüyordum. Eşi geride kaldı diye. Anlamı nedir sizce ? Teşekkürler

 151. Aynur dedi ki:

  Rüyamda eskı sevgilimin olduğunu denız kenarında duyuyordum ve ağlıyordum bna msj atmıştı onu engellemişö cok aglydm msjı tam hatırlamyrm ama ne anlma gelyor aceba

 152. Ayten parlak dedi ki:

  Öncelikle evliyim rüyamda eski sevgilim bana dönmüş evlenmek istiyordu eşi aldatmıştı sonra biz sarmaş dolaş onun bildiğim evine gidiyoruz kuzenleri abla hoş geldin diyorlar balkondan sevinçle bana eve çıkıyoruz annesi bana 5bin euro veriyor kızım evinizin eksiklerini tamamlayın diye ah kızım keşke zamanında gelinim olsaydın diyor bana sonra bize verilen daireye gidiyoruz turanla okadar ozlemisizki birbirimizi sonra evden çıkıyor ve bıraktığı eşi sevgilisiyle onu sokak ortasında kursunluyorlar ve ölüyor orda bende duyunca çok üzüldüm yeni kavuşmuştuk diyorum öyle bir garip rüyaydı ne anlam taşıyor acaba yorumlarsanız sevinirim

 153. Hacer dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimin öldüğü duydum benim yüzümden öldü diye ağlıyordum.

 154. Feyzanur dedi ki:

  bir kızla erkek ayrılıyordu onların kavgasına girip ayırdım daha sonra eski sevgilim için kan vermeye gittim ama öldü dediler eski sevgilimin öldüğünü duymak bana ne gibi bişe getirebilir

 155. Esra dedi ki:

  Rüyada iki gün önce ayrıldıgım sevgilimin öldüğünü telefondan duydum ulaşmak istiyordum ama ulaşamadım uyandıgımda kendimi çok kötü hissettim ağlamak istedim ama aglayamadım.

 156. Zeynep dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimin öldüğünü görüp durmadan hıçkıra hıçkıra ağlayıp kavuşmamız ahirete kaldı diyorum.Ve rüyada evimizide ailem beni sürekli teselli ediyor Keşke yaşasaydın da başkaları ile olsan bu kadar canım yanmaz diyorum

 157. Melek dedi ki:

  Eski sevgilimin kendini yaktığını duyuyodum tandırda onun babasida onun küllerini tandirdan hiç ağlamadan çıkarıyordu sonra bu onun bedeni değil diyorlardı benim aşırı ağlamam geliyordu ama hiç aglamadim rüyada kimse aglamiyodu

 158. Fatmanur dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimin öldüğünü öğreniyorum nasıl alıyorum bilmiyorum ama künyesini alıp ben takıyorum ve soranlara (onu hala sevmediğim halde ) benim sevdiğim öldü canım çok yanıyo bu da onun künyesi diyorum sonra bunu anneme takıcam böylelikle bana sormazsınız ve annem bunu ömür boyu takar diyorum

 159. Özlem dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilim ölmüş duyuyorum. Mutfaklarına gidip hıçkıra hıçkıra ağlıyorum gücüm kalmıyor bayılıcam nerdese. Sonra salona geçip annesi teyzesi neden ağlıyorsun demelerinle uyanıyorum.

 160. Özlem dedi ki:

  Eski sevgilimin öldüğünü öğrendim ( ama ağlamadığıma şaşırıyorum) fakat mutfağa gidip bir ağlama, bacaklarımın üstünde kalmayacak kadar halsiz düşmem. Sonra salon geçip teyzesi ve annesi önümde. Teyzesi bu kadar ağlama üzüntümüzü canladırıyorsun deyip uyandım

 161. Elif dedi ki:

  Önce rüyamda ölmüş dedemi ve arapça hocamı gördüm mor bi çiçeği uzattı bana ikiside al yetiştir bunu dediler. Daha sonra dedemle siyah bi arabaya bindik erkek kardeşimi beklemeye başladık fakat kardeşim gelip tam arkamızdaki tıpa tıp arabaya bindi sonra trafiğe çıktık kardeşime uyarıda bulunuyodum aracın sahibi gelecek kavga edecek diye ama o da arkamdan kullanmaya devam etti sonra aracın sahibi geldi ve eski sevgilimle kavga etmeye başladılar ben arabadan inip kaçmaya başladım kapalı çarşı gibi bi yerde hep arkamdan kavga sesleri olarak sürekli hızlı hızlı yürüyerek uzaklaşıyordum sonra arkadaşlarımın ve öğretmenlerimin önünden yürüdüğümü fark ettim onlarla konuşurken birisi internetten kavganın haberini okudu ve eski sevgilimin boğazının kesilerek öldürüldüğünü okudum ve daha şimdi uyandım çok korkuyorum umarım ona bir şey olmaz

 162. Hilal dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilim baraj gibi bir şeyde boğulup ölüyormuş montunu buluyordum suyun içinde çok ağlıyordum

 163. Simsim dedi ki:

  Rüyamda eskiden çok bağlı olduğum sevgilimin ölmüş haberini alıyordum çok üzülüyordum çok ağlıyordum ona zaten farklı bi bağlılığım olduğu için içim gidiyordu ve cenazesine gitmek istiyordum dövülerek öldürüldüğünü söylüyordu ortak arkadaşımız ama çok ağlıyordum şuan hayatımda farklı biri var ama aramız çok kötü rüya beni çok etkşledş

 164. Hilal dedi ki:

  Şu an sevdiğim ve kendisinin de sevgisinden emin olduğum bir adam var. Çok uzak olduğumuz için sık görüşemiyoruz. Rüyamda da sevdiğim adamın eski sevgilisinin hazin bir saldırı sonucu vefat ettiğini öğreniyorum. Bunu sevdiğim adamdan öğreniyorum fakat hiç konuşmadan, yaptığı paylaşımla öğrenmiş oluyorum. O da eskiden bir birliktelikleri olması sebebiyle çok üzülüyor ve hem kendisinin hem onunla birlikte olan fotoğraflarının birkaçını duygusal bir yazıyla paylaşıyor. O paylaşımını gördüğümde ben de kızın vefat etmesine çok üzülüyorum ve destek için sevdiğim adamın yanına gidiyorum ve birbirimizle hiç konuşmadan hüzünleniyoruz ve birbirimize destek oluyoruz. Normalde o kızı sevmiyordum ama rüyada ölümüne çok üzülüyordum.

 165. Elif Ezgi dedi ki:

  1 ay önce ayrıldığım eski sevgilimin öldüğünü arkadaslarım tarafından öğrendim rüya icinde yaklaşık 2 haftalık bir süreçte sürekli o ölümü düsündüm ve arkadaslarıma ailesine yazalım başsağlığı dileyelim gibi şeyler söyledim ve başka yeni insanalr bana gelip ***** napıyor diye sorunca bir şey diyemedim ağladım daha sonra bir gün onun telefonu aradım abisi açar diye başsağlığı icin ama telefonu ***** kişisi açtı ben zaten şok olmuştum ama “bir dakika bekle ben de az önce sudeyle konusuyodum” tarzında bir şey söyledi sude benim en yakın arkadasım ve ortak arladasımız daha sonradan neden bana öldüğünü söylediniz dedim ve bana umursamazsa konuştu yani bu yalanın 2 arkadasım ve ***** kişisi tarafından onu unutmam icin söylendiğini anladım ama öldüğünü bildiğim süreçte çok çoo fazla üzüldüm

 166. Rümeysa dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimin öldüğünün haberi geliyordu ben cenazesine gididodum ailemle ama cenaze yeri bir inşaattı sonra orda oturorduk inşaatın içinde kimse yoktu ama ben normalde tüm arkadaşlarıma o ölse bile umrumda olmaz diodum gebersin diodum hatta rüyamda eski sevgilim ölüodu ve benim içim parçalanıodu böyle öyle böyle değil o kadar canım yanıoki anlatamam yani uyandığımda oh be iyikide rüyaymış dedim uyandıktan sonra 2 saat boyunca hala acı çektim çok korktum öldü diye sonra da ölmesini istemedim bizim aramızda bazı problemler vardı ben biraz toksittim o yüzden ben ayrıldım ama sonra barışmaya çalıştım o biraz eskisi givi değiliz dedi felan sonra buluşunca konuşuruz dedi ama 1 ay oldu hala iletişimimiz yok ben soğumuştum bu rüyayı görünce içim yeniden kıpır oldu birazcık

DMCA.com Protection Status