Rüyada Eski Sevgiliye Bir Şey Vermek

Rüyada eski sevgiliye bir şey vermek, maddi olanakların çoğalmasına ve çevrenizdeki insanlardan daha iyi parasal imkanlar elde etmeye yorumlanır. Örneğin iş hayatında maaşınıza zam olabilir veya çok kazançlı bir işe geçiş yapılabilir Eğer bir süredir işsiz iseniz gireceğiniz işte iyi bir kariyer hayatınız olabilir. Yapılacak olan yeni başlangıçlar şans ve bereket getirir. Yeni bir iş veya eğitim hayatı beraberinde yeni mutluluklar getirebilir ve her şey istediğiniz gibi olur. Rüyada eski sevgiliye bir şey alıp vermek, bazı yorumcular tarafından da birinden büyük bir hediye gelmesine yorumlanır. Yakın çevrenizde sizi mutlu edecek bir sürpriz hazırlığı yapılıyor olabilir. Büyük bir hediye ile şaşırabilirsiniz.

Rüyada eski sevgiliye hediye vermek, maddi zararda iseniz bu zararın karşılanmasına ve her kim sizi zarara uğrattı ise bunu karşılamasına yorumlanır. Sizi üzen ve zamanında uğraşan kişiler şimdi pişman olurlar. Sizi yeniden geri kazanmaya çalışan biri gönlünüzü alacak hediyeler getirebilir.

Rüyada Eski Sevgiliye Bir Şey Vermek İslami Yorumu

Rüyada eski sevgiliye bir şey vermek ihya yorumu, sevineceğiniz haberler almaya ve sizi seven değer veren insanların yeniden hayatınızda olmasına yorumlanır. Sevdiklerinden uzakta olanlar yeniden kavuşurlar ve hasretler sona erer.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

  1. Ayşe dedi ki:

    Rüyada eski sevdiğimi gördüm görünce çok ağladım biraz sohbet ettik başında şapkası vardı onu çıkarıp çantama koydum hatıra kalsın diye sonra başka bir şapkası vardı onu çıkarıp başına taktı bendekini istemedi diye çok sevindim sonra namaz kılmaya başladı

DMCA.com Protection Status