Rüyada Eski Sevgiliye Ekmek Vermek

Rüyada eski sevgiliye ekmek vermek, eskisinden daha iyi maddi imkanlara sahip olunmasına yorumlanır. Kariyeriniz için zamanında verdiğiniz emeklerin karşılığı gelmeye başalar ve maddi güce sahip olunur. Eskiden hep satın almak istediğiniz şeyler varsa ilerleyen günlerde alım gücünüz artabilir ve alışverişe çıkabilirsiniz. Bir süredir maddi konularda dertli olan kişiler rahata erişirler. Eğer işsiz iseniz de yeni bir iş teklifi alabilirsiniz.

Rüyada eski sevgilinin sana ekmek verdiğini görmek, rahat geçime ve huzura yorumlanır. Eğer çevrenizde darda olan kimseler varsa onlara da yardımınız dokunabilir ve bol hayır duası alınır. Birine büyük bir iyiliğiniz dokunabilir.

Rüyada Eski Sevgiliyle Ekmek Almak

Bu rüya eski sevgili ile iş ortamında karşılaşmaya yorumlanır. Gelecek günlerde yollarınız kesişebilir ve sık sık karşılaşabilirsiniz. Farklı iş ortamında çalışanlar aynı iş ortamında çalışmaya başlayabilirler. Yeniden sizi görmek için de iş yerine gelebilir.

Rüyada Eski Sevgiliye Ekmek Yedirmek

Yeni bir iş teklifi gelmesine ve iş değişikliği yapmaya yorumlanır. Eskiden geri çevirdiğiniz bir iş teklifi varsa bu teklif yeniden gelebilir. Ya da kaçan başka bir fırsat için üzülen kişiler yeniden buna sahip olabilirler. Yarım kalan işlerinizi tamamlama şansı elinize geçer.

Rüyada Eski Sevgiliye Ekmek Vermek İslami Yorumu

Rüyada eski sevgiliye ekmek vermek ihya yorumu, şimdiye kadar gelirinden memnun olmayanların gelirlerinin artmasına ve ekonomik anlamda kendi ayaklarınızın üzerinde durmaya yorumlanır. Başka kimseye parasal olarak ihtiyaç duyulmaz ya da yük olunmaz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

  1. Şefçe dedi ki:

    Rüyamda eski sevgilimi gördüm aynı evdeyiz gülüyor bana Sonra telefonumu almiş bende ondan onun telefonu almişim ve benim resmim cikmiş orda sonra kendinizi acikmiş bende kalkmiş bişeyler atiştirmaya bende demişim tost yapicam sana Oo sırada annem uyanmiş bende bende onu evden kovmuşum demişim çık annem uyandı sora tost su ona vermişim lutfen bana cevaplayın ne anlamına geliyor Kendisi şu an evli ve ayriyiz OnunLan 🙁

DMCA.com Protection Status