Rüyada Eski Sevgiliye Gül Vermek

Rüyada eski sevgiliye gül vermek, sizi özlediğine yorumlanır. Eski sevgiliniz ilerleyen günlerde size geri dönmek istediğini söyleyebilir. Eğer sizi üzdüyse tekrar gönlünüzü alabilir. Bir süredir görüşmediğiniz insanlardan da haber alabilirsiniz. Eğer uzun zamandır küs olduğunuz veya görüşemediğiniz kişiler varsa size haber gönderebilirler. Şu günlerde hayatınızda olmayan biri güzel bir sürpriz ile karşınıza çıkar. Rüyada eski sevgiliye gül almak, yeni bir yatırım yapmak şeklinde de yorumlanır. Bir süredir satın almak istediğiniz pahalı bir şey satın alabilirsiniz. Eğer ertelediğiniz istekleriniz varsa elinize toplu para geçebilir ve sahip olunabilir.

Rüyada eski sevgilinin gül getirmesi, sizi mutlu edecek bir fırsat yakalamaya ve başka bir yere yerleşmeye yorumlanır. İş arayışında olan kişiler uzak bir yerden gelecek olan iş haberine sevinebilirler. Belirsizliklerin ardından her şey daha netleşir.

Rüyada Eski Sevgiliye Kırmızı Gül Vermek

Kalbinizi yeniden kazanacak birine yorumlanır. Özür dilemesini beklediğiniz biri varsa yakında size kendini affettirmek isteyebilir. Rüyada eski sevgiliden kırmızı gül almak, sizden hoşlanan birinden haber gelmesine yorumlanır. Bir süredir size karşı duyguları olan biri sonunda dile getirir.

Rüyada Eski Sevgiliye Gül Vermek İslami Yorumu

Rüyada eski sevgiliye gül vermek ihya yorumu, yeniden bir araya gelmeye ve eski sorunları düzeltmeye yorumlanır. Yakında sizinle konuşmak isteyebilir ve sizi mutlu edecek sözler söyleyebilir. Bazı yanlış anlaşılmalar da ortadan kalkar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. Seyit dedi ki:

  Ruyamda eski sevglim is yerimin baskani olmus 3yildr onu gormyorum Bende o a kocaman bi dal dolsu gul almizim ama olari kabul etmedi Isi. Kotu yaani benda evli. Oda evli 🙄

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir iş imkanına yorumlanır.

 2. Suna dedi ki:

  Rüyada eski sevgilim bana kırmızı gül demeti göndermişti ne demek acaba bu

 3. Ayşe dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilim şimdiki birlikte olduğu insana kırmızı gül vermiş . Ben de görüyorum değişik bir rüyaydı hayır olsun

 4. Bilal Ulutaş dedi ki:

  Gece vaktiydi eski sevgilimden özür dilemek için yakın bir arkadaşım ile onun çalıştığı markete gidiyordum yol kenarından üç tane gül koparıyordum güllerin birisi çok güzel diğeri biraz eski diğeri de hiç yaprağı yoktu ama güzel korkuyorlar dı ve markete girip hiç bir şey demeden gülleri buna verip çıktım sonrasını hatırlamıyorum

 5. ahmet dedi ki:

  Ruyada eski sevgilimi goruyordum. yanina gidip konusmak istedim ama o istemedi. Bende bir tane kirmizi gul alip evden içeriye attim sonra gittim. Baska birisi gulu geri getirdi bana

 6. Fatih dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilime gül veriyordum ama onu kırıyordu

 7. Fatih dedi ki:

  Bir yerden koşuyorum çitleri yıkıyorum yıkarken gül koparıyorum epeyce büyük, sonra o gülü eski sevgilime veriyorum o da asansörde gülü kırıp sonra da çöpe atıyor.

 8. Aylin dedi ki:

  Rüyada 5 gün ayrildgm sevgilimə mavi gül verdim

DMCA.com Protection Status