Rüyada Eski Sevgiliye Kahve Pişirmek

Rüyada eski sevgiliye kahve pişirmek, gelecek günlerde yapılacak olan bir görüşmeden hayırlı haberler almak anlamına gelir. Eski sevgili ile ortak arkadaşlarınızdan da haberler gelebilir. Eski sevgili ile ilgili size bir şeyler söyleyebilirler. Özellikle de bir süredir görüşmediğiniz biri varsa size getireceği haberler karşısında çok şaşırabilirsiniz. Eski sevgilinin sizi özlediğini duyabilirsiniz.

Rüyada eski sevgiliye kahve yapmak, yeni bir arkadaş grubuna girmek şeklinde de yorumlanır. Yakında yeni insanlar ile tanışabilir ve dostluğa başlayabilirsiniz. Yeni bir iş veya eğitim ortamına da girilebilir. Eğer yakından tanımak istediğiniz biri varsa o kişi ile de randevunuz olabilir.

Rüyada Eski Sevgiliye Tuzlu Kahvesi Yapmak

Bu rüya gelecek olan bir talip haberi ne yorumlanır. Sizden hoşlanan ve yakından tanımak görmek isteyen biri haber yollayabilir. Yeni tanışacağınız biri de sizden etkilenebilir ve arkadaşlarınız aracılığı ile sizi görmek isteyebilir.

Rüyada Eski Sevgiliye Türk Kahvesi Pişirmek

Bu rüya yeni bir yere gitmek seyahat etmeye yorumlanır. Uzakta yaşayan birini görmeye de gidebilirsiniz. Eğer uzakta yaşayan eş dost akraba varsa sizi düğün dernek için davet edebilir. Evlilik yapacak birini ziyarete gidilebilir.

Rüyada Eski Sevgiliye Kahve Pişirmek İslami Yorumu

Rüyada eski sevgiliye kahve pişirmek ihya yorumu, sevdikleriniz ile bir araya gelerek onlarla çok güzel zaman geçirmeye yorumlanır. Dost çevresinden güzel haberler alınır ve özellikle de sizi mutlu edecek haberleri olabilir. Yeni ayrıldıysanız eski sevgili sizinle buluşmak isteyebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

  1. Ayşegül dedi ki:

    Rüyada eski sevgilim olan kişi duran arabadan iniyor ve bana abimin aradığını ve arabayı yanlış yere park ettiğimi ,onun alması ve eve getirnesi için ricada bulunduğunu söylüyor, elim kolum dolu,abimi arıyorum sinirkenip neyse gitmek icin elini sıkmak için uzatiyir ,bende o eli ben bidaha tutmam diye eve gidiyorum.

DMCA.com Protection Status