Rüyada Eski Sevgiliye Kavuşamamak

Rüyada eski sevgiliye kavuşamamak, yüzünüzü güldürecek birine yorumlanır. İlerleyen günlerde hayatınıza girecek kişi ile bir ömür mutlu mesut bir hayat sürebilirsiniz. Tanıştığınız günden itibaren aranızda güzel bir iletişim olabilir ve evlilik yolunda ilerleyen bir ilişkiye başlanabilir. Uzun zamandır hayatında kimse olmayan biri hayatına alacağı kişi ile mutlu olur ve eski sevgiliye dair özlem ya da hasret son bulur. Bazı beklentilerin boşa olduğunu görerek yeni bir aşka yelken açılabilir.

Rüyada eski sevgiliye özlem duymak, sizi mutlu edecek birine yorumlanır ve hayatınızın en güzel en mutlu dönemini yaşayabilirsiniz. Her anınızı değerli dolu dolu yaşama imkanı olabilir. Eğer işleriniz yolunda gitmiyorsa da düzelir ve sizi üzen bir konuda hayırlı gelişmeler yaşanır. Yeniden umutlarınız artabilir ve beklentilerinizi karşılayacak haberler alınır.

Rüyada Eski Sevgiliye Kavuşamamak İslami Yorumu

Rüyada eski sevgiliye kavuşamamak ihya yorumu, özel hayatınızda aradığınız mutluluğun kapınızı çalmasına yorumlanır. Sizden bir şans isteyen biri olabilir ve o kişi ile mutlu bir hayat sürebilirsiniz. Bir süredir sizden hoşlanan biri de duygularını açabilir. Eğer yeni ayrıldıysanız eski sevgiliden barışmak için haber alınır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. Eren demiroğlu dedi ki:

  Merhaba öncelikle teşekkür ederim. Ben sevgilimden ayrılalı 2 hafta oldu son 1 ayda anlaşamıyoruz diye benden ayrıldı ben kabullenmedim biraz zorladim ama istemiyor derken 2 hafta sonra rüyamda onun çalıştığı hastaneye gittim ama onu uzaktan gördüm kavusamadim oysaki çok istiyordum sonra uyandım ertesi gün yine benzer bir rüya gördüm sorna ona yazdım hâlâ istemiyor rüyalar ne anlama geliyor peki

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yakında yeniden görüşmek istemesine yorumlanır.

 2. Erhan dedi ki:

  Rüyamda ayrıldığım sevgilime kavuşmak isteği vardı fakat o gelmiyordu orada olduğunu biliyordum hissediyordum ve bir akrabam ölmüştü.

 3. Erhan dedi ki:

  Bu arada ayrılalı üç ay oldu ilk defa bu tarz bir rüya gördüm.

 4. Tuba dedi ki:

  Merhaba, öncelikle ben sevgilimden ayrilali 3 yil oldu ama evlenmesine ragmen ben onu hala seviyorum. Ben rüyamda eski sevgilimle tekrar barismak icin yanina gidiyordum, oda barismak istiyordu, beni bekliyordu. Ama bir türlü evinin yolunu bulamiyordum. Tam buldum derken yine yollari karistiriyordum. Yolda iki adamla karsilasiyorum onlarda önce bana musallat olacaklardi sonra evin adresini sorunca bir yere kadar tarif ediyolar sonra evi yine bulamayinca ortadan kayboluyolar. Sevgilime haber vermek istiyorum aramak istiyorum ama telefonumu yanina almamisim. O endisenin karmasanin icinde sevgilime ulasamadan uyandim.

 5. Tayf dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilim ile bir oda içerisindeydim ama sürekli bir engel olduğu için konuşamıyorduk yan yanayken uzak gibiydik daha sonra bizde büyük olan bir tanıdık birden geldi yanımıza muhabbet ederken döndü arkasini ağacın dibene idrarıni yapti sonra muhabbet etmeye devam etti

DMCA.com Protection Status