Rüyada Eski Sevgiliye Küfür Etmek

Rüyada eski sevgiliye küfür etmek, geçmişte sizden habersiz yaşanan bir olayı öğrenmeye yorumlanır. Sizin arkanızdan çevrilen gizli işler varsa kulağınıza gelir. Eski sevgilinin size söylediği yalanları öğrenebilirsiniz. Ya da size söylemeyerek gizlediği bazı şeyler varsa kulağınıza gelebilir ve öfkeniz artabilir. Sizi kızdıran bazı haberler de alınabilir.

Rüyada eski sevgiliye telefonda küfür etmek, yeni şeyler satın almak ve maddi güce yorumlanır. Şu günlerde eksiklerinizi giderebilir ve güzel bir haber alabilirsiniz. Eski sevgilinin duyduğunda kıskanacağı bazı olaylar da olabilir. Ondan daha iyi mevki makama sahip olunabilir. İyi bir eş adayı ile tanışılabilir.

Rüyada Eski Sevgiliye Ağır Laflar Söylemek

Size karşı adaletsiz davranan insanların vicdan azabı çekeceklerine ve özür dileyeceklerine yorumlanır. Geçmişte sizi üzecek hal hareketler içerisinde bulunan biri sizi arayarak özrünü dile getirebilir ve sizinle yeniden görüşmek isteyebilir.

Rüyada Eski Sevgilinin Sana Küfür Ettiğini Görmek

Her ne iş ile uğraşıyor iseniz çok başarılı olmaya ve çifte mutluluklar yaşamaya yorumlanır. Hem işlerinizde hem de özel yaşantınızda yüzünüzü güldürecek olaylar aynı anda yaşar. Mutluluklarınızı sevdikleriniz ile paylaşabilir ve çok güzel sözler işitebilirsiniz. Yakınlarınız sizinle gurur duyabilirler.

Rüyada Eski Sevgiliye Küfür Etmek İslami Yorumu

Rüyada eski sevgiliye küfür etmek görmek ihya yorumu, sizi üzen insanların pişman olmasına yorumlanır. Hayatınızdan çıkan her kim varsa geri dönmek isteyebilir. Sizi özleyen ve yokluğunuzu hisseden birinden haber alınabilir. Eğer eskiden sizi üzecek şeyler yapan biri varsa çok pişman olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

  1. Dudu dedi ki:

    Rüyamda eski sevgilimle birbirimize küfür etmek

  2. Murat akpınar dedi ki:

    2 ay önce ben sana karşı bişey hissetmedim abim herşeyi öğrendi ailem beni dövdü gibi şeyler söyledi ve inanmadım yakın bi ardaşıma yavşadımı bilmiyorum ama geri döndüğünde beni aldatmadığına inandırmak için hiç bir çaba sarf etmedi anladımki o gün bei hiç sevmediğinden adım gibi emindim bugün bir rüya gördüm damda duruyordu bemde evlerin altındaydım okadar güzel güldük kayboluyordum ama sanki naz yapıyordu. Naz yapanları sevmediğim için gülüp gülüp dürüyordu sonra avazım çıkana kadar arkamı döndüm oruspu çoçuğu dedim sonra yüzüne baktım biraz uzaktım diyer arkadaşlarım anlamasın diye çaktırmadan ona baktım yine aynı şekilde küfür ettim sonra tam Damon altına geldim ve dahasını hatırlamıyorum

DMCA.com Protection Status