Rüyada Eski Sevgiliye Misafirliğe Gitmek

Rüyada eski sevgiliye misafirliğe gitmek, yeni bir iş veya eğitim sebebi ile başka bir yere yerleşmeye yorumlanır. Karşınıza yepyeni fırsatlar çıkabilir ve başka bir yerde düzen kurabilirsiniz. Eski sevgiliniz ile aranıza mesafe girebilir. Hep hayali kurulan bir yer varsa o yere de gidilebilir. Büyük bir değişim olur ve her şey eskisinden çok daha iyi hale gelir.

Rüyada eski sevgilinin evine misafirliğe gitmek, uzun zamandır görmediğiniz insanların karşınıza çıkmasına yorumlanır. Bir zamanlar sizden hoşlanan biri ile de karşılaşabilirsiniz. Eğer sizden hoşlanan biri varsa yeniden sizi görmek isteyebilir. Tekrar bir araya gelerek görüşmeye başlanır ve özlemler sona erer.

Rüyada Eski Sevgiliyle Misafirliğe Gitmek

Yeni tanışacağınız birinin sizi ailesi ile tanıştırmak isteyeceğine yorumlanır. Yeni ilişkinizde karşı tarafın niyeti ciddi olabilir ve önce ailesi ile tanışmanızı isteyebilir. Gelecek günlerde evlilik yolunda hızlı adımlar atılabilir.

Rüyada Eski Sevgiliye Misafirliğe Gitmek İslami Yorumu

Rüyada eski sevgiliye misafirliğe gitmek ihya yorumu, verimli işler ile uğraşmaya ve aşk hayatında yüzünüzün gülmesine yorumlanır. Evlilik yolunda ilk adım atılabilir. Sizinle tanışarak evlenmek isteyen biri olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

  1. Aysu dedi ki:

    Merhabalar, Rüyamda eski sevgilime mesaj atmayı düşünüyodum ve mesaj atıyodum ayrıca o da mesajıma yanıt veriyordu ve konuşmaya başlamıştık. Sizce bunun anlamı nedir?

  2. Aleyna dedi ki:

    Merhabalar, rüyamda eski sevgilimin evine ailemle misafirliğe gidiyorduk, yemek yedikten sonra onları topladık ve o anda eski sevgilim beni izliyordu daha sonra mahallede düğün vardı camdan düğünü seyrettik

  3. Aysel dedi ki:

    Rüyamda annem babam ile eski sevgilimin evine gidiyoruz onun anne baba ve kardeşi de var büyük bir salonda oturuyoruz annem kanepeye yaslanarak yarı uzanır şekilde oturuyor ve ben de ona yaslanıyorum. Ben şaşkınım ama diğer herkes gayet sıradan birşeymiş gibi aşırı normal davranıyor. Sanki hep öyle misafirliğe gidiyormuşuz gibiydi. Ben ailemle yaşamıyorum ve ailem hiç eski erkek arkadaşımla tanışmadı ben de onun ailesiyle hiç oturmadım gerçekte.

DMCA.com Protection Status