Rüyada Eski Sevgiliye Para Vermek

Rüyada eski sevgiliye para vermek, size veya ailenize borcu olan birinin aldığı parayı geri ödeyeceğine yorumlanır. Sizi maddi zarara uğratan biri de bu zararı yakında kapatır. Eğer mahkemeniz olan biri varsa o kişiden gereken tazminat alınır. Başkaları yüzünden maddi sıkıntılar son bulur ve yeniden eski ekonomik durumunuza dönülür. Yeniden rahat geçim olur. İşsiz olan biri de yeni bir işe girebilir.

Rüyada eski sevgiliye bozuk para vermek, iş hayatında hayırlı gelişmeler olmasına ve daha iyi kazanca yorumlanır. Henüz ekonomik olarak birilerine bağlıysanız yakında ekonomik durumunuz daha iyi hale gelebilir ve kendi ayaklarınızın üzerinde durabilirsiniz.

Rüyada Eski Sevgiliye Kağıt Para Vermek

Para sıkıntısı çekmemeye ve zengin biri ile evlenmeye yorumlanır. Henüz bir ilişkisi olmayanlar hayırlı bir talipleri ile tanışabilirler. Maddi durumu iyi ve mesleğinde de iyi bir mevkisi olan biri ile tanışabilir, ilişkiye başlayabilirsiniz.

Rüyada Eski Sevgiliye Para Vermek İslami Yorumu

Rüyada eski sevgiliye para vermek ihya yorumu, iş hayatında yükselmeye ve maddi durumun eskisinden daha iyi olmasına yorumlanır. Kariyeriniz için önemli bir adım atabilir, kendi işinizi kurabilirsiniz. İş hayatınızda verdiğiniz emeklerin karşılığı gelir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

  1. Hazar dedi ki:

    Rüyada eski sevgilime 950-1000 TL gibi bir kağıt para verdiğimi ve karşılığında sex yapmak istediğimi görüyorum. Kız parayı alıp kıyafetlerini çıkartıyor. Tam sevişmeye başlayacakken rüyadan uyandım. Ve bu arada kız kıyafetlerini çıkarırken cinsel organını sabunla yıkıyorum.
    Şimdiden teşekkürler.

  2. Aziza dedi ki:

    Rüyamda eski sevgilime birkaç deste kağıt para verdim, ama o benden parayı aldi ve beni yjne tersledi, o sirada yanımızda da bir kız vardı benim tanıdığım biriydi ama tam kim olduğunu bilemedim. Onunla eski sevgilim konuştu iyidi araları ama beni tersledi yine kalbimi kırdı ne anlama gelir bu? Teşekkürler

DMCA.com Protection Status