Rüyada Eski Sevgiliye Seslenmek

Rüyada eski sevgiliye seslenmek, yer değişikliği yapmak anlamına gelir. Hayırlı bir haber alınabilir ve başka bir yerde düzen kurabilirsiniz. İşsiz olanlar uzakta bir iş teklifi alabilirler. Eğitiminizde de burs kazanabilirsiniz. Sürpriz gelişmeler ile birlikte başka bir yere yerleşebilir, yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. İş değişikliği yapmaya çalışan kişiler de sonunda gönüllerine göre bir iş bulabilirler. Aşk hayatında yaşanan kırgınlıklar unutulur ve telaşlı bir dönem olabilir. Rüyada eski sevgiliye ismiyle seslenmek, yeni insanlar tanımak ve sosyal çevrenizde değer gören biri olmaya yorumlanır. Sizinle tanışmak görüşmek isteyen insanlar olabilir. İşlerinizle çalışmalarınızla isminizden çok sık bahsettirebilirsiniz.

Rüyada eski sevgilinin sana seslenmesi, birinden gelen haber ile birlikte mutluluktan adeta havalara uçacağınıza yorumlanır. Büyük bir zorluk aşılır ve emekleriniz değer görür. Sanat ile uğraşan kişiler şan şöhret sahibi olabilirler. İnsanlar adınızdan daha çok bahsetmeye başlar ve hayranlarınız çoğalabilir.

Rüyada Eski Sevgiliye Seslenmek İslami Yorumu

Rüyada eski sevgiliye seslenmek ihya yorumu, sizinle ilgili güzel haberlerin dolaşmasına yorumlanır. Çevrenizdeki insanlar başkalarına sizden bahsedebilirler ve daha çok tanınabilir, işlerinizde talep görebilirsiniz. Size gelen bir teklif de şansınızı açabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. Songül torun dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimi dayisinin arabasinda uzaktan bana bakarak gulumsedigini gordum sonra bizim evin kapisinda oturmustu ona seslendim amcam ona kolanya tutuyodu

 2. Buse Ayar dedi ki:

  Kızım 6bucuk aylık,yanlış hatırlamıyorsam 1999 anneanem vefat etti. Rüyamda bir ev gibi yerdeydik.evin bir yerinden bi anda annenem geldi ama keyifli mutlu huzurluydu öldüğünde gördüğüm yaşta degil daha genç gördüm acıkcası geldi kızımı kucakladı bende cok normalmiş gibi hoşgeldin ananem seni çok özledik bak kızım oldu gözleri sana cokk benziyor derken onunda gözlerin içine baktımo kızımdan gözünğ ayırmadı mutlu bir şekilde kokladı sarıldı benim fazla vaktim yok diyip koşarak telaşla kapıya doğru gitti.suanda tanımadııgm ama snaırım gelecekteki akranlarımızı gordum oyle hisediyoedum fakar sanki amnanem onları daha geçmişte tanımıs görmüs gibi davrandı çocuklarını kapıdan severek bize kadar tekrar geldi ama o gelenlerden kimse anannemi görmedi.sonra hıZlıca cok geç kaldım dedi bende cabuk git annenem bir daha gelemezsin izin vermezler oyle birsey olsn istemiyorum diyerek soyledm ama bu sefer beni duymadıgını farkettm fakat onu gormeye devam ettim kapıdan cıktı gitti.sonra bir yere geldm hala o olanın etkisindeyken birileri bir cesmenden su taşıyıp bir yere döküyor.sonra böyle kucuk birnyere girip dua ediyorlardı bende dedm bunu yapmalıyom ananem icin diye cıkarken baktm yagmur yagıyor. Ama o insanlara hiçbirsey olmuyordu şaşırdm fakt hem ruyamda annenemin ölü olduğunun bilincindeydim hemde onların ıslanmamasının anormal olduğunun.sonra bir hocayı arabasını binerken yakaldım sorular sordum.bu normal degil biliyormusun derken iyi saate olsunlara karıştığımı gordum.ama bedenimi kntrol edebildim ve kurtuldm.derken çocukluğumdan kalma evim orada karaı komsumda buldum kendimi ordan cıktım evimiZde tuhaf hareket edn bi kız yada kadn vardı gidemedim(bizm ev mustakil bahceli) hemen yanımıZda daire gittim Apartmanda dıştan duzgn ama ıceri girip baktıgımda komsumuz dudu teyzem ypktu baskası vardı hemde ev inşşaattı. Ulaşamadm kimsyee dıiarı cıktım hızlıca eski flörtüm cemale seslendim cemal bana bak yardım et diye onada ulaşamadım. Sonra kendi mustakil evimize gittm orda bi kadın ve bi adam tartışıyorlardı tanıyorm ama tanımmıs gib hissetm.uyardm onları etrafta iplerde camasır asılıydı bide bebek beZi kadın beni sucladı kovdu ben biliyorum diye kabul ettim sanki o bebek bezleri bana aitti.beni kadın sopayla kovaladı dovucek gibi. (Kadını tanımıyordumda.babamı zaten hiç ama hiç görmedim öldü dedi annem ama mezarıda ortada yok hala yaşadıgını dusunuyorm cunku babam beni terketti ben olunca istememiş daha fazla bilgim yok)Orda darbe aldm mı hatırlamıyorum ama cnaım yanmadı ona eminim uyandım.

 3. Buse dedi ki:

  Lütfen yorumu görünür kılmayın istemiyorum yada isimleri değiştirin boylesi daha iyi teşekkürler

 4. Zeynep dedi ki:

  Rüyamda eski nişanlımı gördüm yanımda annesi ile beraber oturuyorlardı ve bana bir şey anlatiyordu ben de sacmalama Erol dedim erol şuanki sevgilimin ismi ve eski nişanlım söylenerek uzaklasmaya başladı erolmus diye diye uzaklaştı benden daha sonra uyandim zaten sabah ezanından önceydi uyanma saatim de 5.45 civarı felandı

DMCA.com Protection Status