Rüyada Eski Sevgiliye Yardım Etmek

Rüyada eski sevgiliye yardım etmek, sizi maddi manevi zarara uğrattı ise hatasını telafi edeceğine yorumlanır. Eğer sizi yüklü borca soktuysa veya maddi olarak zararda iseniz bu verdiği zararı karşılar. Aranızda yaşanan büyük gerginlikler anlaşmazlıklar geride kalır. Sonunda hatasını kabul eder ve her ne zararı dokundu ise bunu karşılamayı kabule der. Eski sevgiliyle kavgalı olan kişiler yakınlarından da destek görebilirler. Sizi korkutmaya çalışıyor veya tehdit ediyorsa bundan dolayı çok pişman olur.

Rüyada eski sevgiliye iyilik yapmak, sizden uzak durmasına ve iyi insanların hayatınıza girmesine yorumlanır. Karşınıza iyi niyetli ve menfaat sahibi olmayan insanlar çıkar. Şimdiye kadar hayal kırıklığı yaşadığınız konularda artık önlem almanız işe yarayabilir. Size zararı dokunan kişileri çevrenizden uzak tutmanız daha hayırlı olur.

Rüyada Eski Sevgiliye Yardım Etmek İslami Yorumu

Rüyada eski sevgiliye yardım etmek ihya yorumu, sabrın sonunda hakkın adaletin yerini bulmasına yorumlanır. Artık sizi mağdur eden insanlar daha fazla mağdur edemezler ve duygularınızı sömüremezler. Kendi çıkarı için sizi kullanan kişilerin de maskesi düşer. Özel hayatınızda gizli saklı ne varsa ortaya çıkar ve gerçekler gizli kalmaz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. mislina dedi ki:

  rüyada eski sevgilinin ağlayarak sevdiğini söylemesi, sonrasında tekrar sevgili olmamak şartıyla barış sağlanması, eski sevgiliye yardım edilmesi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski sevgilinin barışmak istemesine yorumlanır.

 2. sel dedi ki:

  rüyamda eski sevgilim yüksek büyük ve gösterişli bir avizeden düşüyordu . bende ayrı olduğumuzu biliyorum ve hala kızgınım ama yine de kalkıp yardım ediyodum elinden tutup kaldırıyodum . bu esnada odanın içi benim aile bireylerimle bayağı dolu ve kalabalık. eski sevgilimin elinde bir anahtar vardı onu saklaması gerekiyordu bende anneme ve teyzeme onu buzdolabında buzların olduğu yere saklamalarını söylüyordum .

 3. sel dedi ki:

  admin yorumlar mısın

 4. Gulbeyaz dedi ki:

  Rüyamda 3 sene önce sevdiğim eski sevgilim gördüm rüyamda ona dolandircilj yapan ailesine onu anlamaşı için herşeyi yapıyorum ve ona artık bana iniyor benle evlenmek istiyor doldricilar için ailesi için

 5. Kelebek dedi ki:

  2 senedir konuşuyoruz. Aslında eski sevgili de hala konuşuyoruz, tam sevgili de değiliz. Geçenlerde babasını kaybetti o da benim gibi. Bugün rüyamda ilk akşam arkadaş grubuyla oturuyorduk lüks bi evde. (Halbuki maddi durumu kötü)Bi şeyler içtik. Sonra kız dedi ki iyi hissetmiyorsan kalayım, o istemedi. Benim kalmamı istedi. Herkes gitti, ben destek amaçlı kaldım. Hem konuştuk, hem saçlarını okşadım, hem de köpeği var onu sevdim:))) Normalde pek sorunları konuşmaz, şakayla fln üzerini örter de, burada öyle olmadı.

 6. Sema Nur dedi ki:

  Rüyada eski sevgilim evime gelmişti ben evde yoktum sonradan geldim. Tuvalete girdi çıkınca elimden tuttu.Ben senden isteyerek ayrılmadım dedi ve barışmak istediğini yeniden birlikte olmak istediğini söyledi. Ben hiçbirşey söylemedim.

 7. Sema dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimin bir başkasıyla el ele tutuştuğunu gördüm ve birlikte olduğu kadının eli yanmıştı benden yardim ediyordum. Yanindaki kadına rağmen beni öpüyordu.

 8. Şükran dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimle istemeyerek bir araya geliyorum . Oğlu da yanında daha önceden sıklıkla gittiğimiz bşr yere yemeğe gidiyoruz. O orada kendinden geçiyor ben yardım ediyorum ilk müdahaleyi yapıyorum. Sonrasında kendine geliyor ben ilgisiz kalıyorum ama sanki dikkatimi çekmek için saçma sapan hareketler yapıyor bir anda ortam çok kalabalıklaşıyor tanıdığım tanımadığım bşr sürü insan oluyor. Ambulans çağırmalarını istiyorum fakat ambulans gelmeden ben zaten onu kendine getiriyorum.
  Hayır ola . Teşekkür ediyorum şimdiden yorum için

DMCA.com Protection Status