Rüyada Eski Sevgiliye Yemek Yedirmek

Rüyada eski sevgiliye yemek yedirmek, yeni dostlar edinmeye ve iyi insanların kaşınıza çıkmasına yorumlanır. Gelecek günlerde yeni bir ortama girilebilir, yen insanlar ile tanışarak onlardan güzel haberler alabilirsiniz. Eğer bir süredir görüşemediğiniz insanlar varsa onlar ile de yeniden yollarınız kesişebilir. İş değişikliği yapacak olan kişiler yeni işlerinde çok memnun kalabilirler. Yeni iş arkadaşlarınız ile uyum içinde çalışabilirsiniz. Kendi işini yapanların çalışan sayıları artabilir.

Rüyada eski sevgilinin yemek yedirmesi, daha çok para kazanmaya ve rahat geçinmeye yorumlanır. Parasal sebeplerle ayrılanlar bu sorunları aşarlar. Artık maddi imkanlarınız eskisinden çok daha iyi bir hale gelebilir. İş arıyor iseniz geliri güzel olan bir işe girilebilir.

Rüyada Eski Sevgiliye Yemek Vermek

Bu rüya yeni tanışacağınız kişinin kariyerinde iyi bir mevkiye sahip biri olacağına yorumlanır. Evlenmek isteyenlerin karşısına da varlıklı biri talip olarak çıkabilir. Şimdiye kadar geçim derdi olanların artık bu sıkıntısı kalmaz.

Rüyada Eski Sevgiliye Yemek Hazırlamak

Sizinle tanışmak isteyen birinden haber almak şeklinde yorumlanır. Sizi daha yakından tanımak için yemeğe çıkmak isteyen biri olabilir ve sonunda size haber gönderebilir. Bir süredir uzaktan görüştüğünüz biri ile de sonunda yüz yüze gelebilirsiniz.

Rüyada Eski Sevgiliye Yemek Yedirmek İslami Yorumu

Rüyada eski sevgiliye yemek yedirmemek ihya yorumu, sizi özleyen ve mutsuz olan birine yorumlanır. Aranızın açık olduğu biri varsa sizi tekrar görmek istiyor olabilir. Maddi zarara uğratan biri vermiş olduğu zararı telafi eder.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

  1. Ferhat dedi ki:

    Merhba Uzun zman oldu sevdiğim insandan ayrıyım Bir kaç defa rüyamda gördüm En son da Bizim evde Ve ailemle Beraber Sofrada yemek Yiyordukk ve ellinde yüzük vardı Bunun anlamı ne yardımcı olabilir misiniz?

DMCA.com Protection Status