Rüyada Eski Sevgiliyi Aldatmak

Rüyada eski sevgiliyi aldattığını görmek, yeni seçimler yapmak ve bundan dolayı çok mutlu olmaya yorumlanır. Kişi hayatına alacağı kişilerle daha mutlu olur. Yeni dostlar edinebilir ve yeni bir hayat arkadaşı olabilir. Evleneceği kişi karşısına çıkabilir. İlerleyen günlerde eski ilişkisinin bitmesinin kendi hayrına olduğunun farkına varır ve eski sevgiliye karşı özlem duygusundan kurtulur. O ilişkide aldığı yaraları daha net bir şekilde görür ve kendi ile barışır. Kendine haksızlık yaptığını düşünenler artık özel hayatlarında daha mutlu olurlar. Rüyada eski sevgiliyle yeni sevgiliyi aldatmak, yeni ilişkisinin evlilik olunda ilerlediğine yorumlanır. Ancak şu günlerde eski sevgiliniz ile ilgili de onu hatırlatan şeyler olabilir veya ondan haber alabilirsiniz. Sizin yeni ilişkinizi öğrenip sizi kıskanabilir.

Rüyada eşini eski sevgiliyle aldatmak, eşiniz ile aranızda kıskançlık sorunları varsa biteceğine ve güveninizi tazeleyeceğine yorumlanır. İkiniz de birbirinizi kıskanıp üzmekten vazgeçip başka şeylere odaklanabilirsiniz. Çok mutlu olacağınız olaylar yaşanabilir ve ilişkinizde sevinç artar. Kişi ilişkisine dair endişelerinden kurtulur, eşine haksızlık yaptığını anlar.

Rüyada Eski Sevgiliyi Aldatmak İslami Yorumu

Rüyada eski sevgiliyi aldatmak ihya yorumu, özel hayatınızda daha önce yaşamadığınız mutlulukları yaşayacağınıza yorumlanır. Eski sevgilinize dair duygularınız değişir ve karşınıza sizi el üstünde tutan biri çıkabilir. Bu kişi daha önce hiç görmediğiniz sevgi ve değeri verir. Aileniz tarafından da ilişkiniz onaylanabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. Gamze dedi ki:

  Rüyamda hâla cok sevdiğim eski sevgilimle kavga edip ayrılıyoruz. Ben yanından gidip isimleri aynı olan bi çocuktan onla barışmak icin yardım istiyorum. Sonra o çocukla sarılıyoruz ama sımsıkı. Ne o bırakıyo ne ben. Sonra bırakınca eski sevgilimi görüyorum. Sinirlenmiş gözleri dolmuş bana bakıyo. Sonra gidiyo hiç bişey demeden. Bu rüyamın anlamı nedir?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski sevgili ile yeniden görüşmeye yorumlanır.

 2. Serhat dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilim çok samimi oldgum arkadaşımla çıkıyordu ve eski sevgilim yine benle gorusuyordu barışmak için

 3. Esma gökçe dur dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilim ile barışmış oluyorduk ama bir tane daha sevgilim oluyordu bizim burda bi park var orda toplanıyorduk bi doğum günü için sanırım tam hatırlamıyorum eski sevgilim ve yeni sevgilim de orada oluyordu daha sonra yeni sevgilim ile el ele tutuşup yürüyorduk ve bunu eski sevgilim görüyordu sonra gidip yere oturuyorduk ve öpüşüyorduk yeni sevgilim ile , eski sevgilim bunu görüp üzülüyordu ama hiç birşey demeden çekip gidiyordu sonra benim de bi nebze içime batıyordu onun benim yüzünden üzülmesi.

 4. Hilal dedi ki:

  Rüyamda iki eski erkek sevgilimle mesajlaşiyordum biriyle barışmıştım eskisi gibi diğeriyle de mesajlaşiyordum ama mesajlastigimi seviyordum diğerinden ayrılmaya çalışıyordum

 5. Gökhan dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimin ne çok samimi ne çok uzak olan bir arkadaşı ile sevgili oluyorum sonra eski sevgilim bunu öğreniyor ben ona diyorum ben seni seviyorum tekrar barışalım falan diyorum barışıyoruz güzel günler geçiriyoruz mutlu bir şekilde böyle bitiyor.

 6. Nur dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilim ile yeni barışmışız böyle yeniden telefonla konuşmaya mesajlaşmaya başlamışız hani rüyamda da hala onu seviyorum ama onu da başkası ile aldatıyorum. Aldattığım kişi biliyo farkında hatta eski sevgilimle aynı ortamda da duruyo ama idare ediyo gibi. O aldattığım kişiyi hayatımda tanımıyorum hatta şu an yüzünü de hatırlamıyorum sadece kıvırcık saçlı olduğunu hatırlıyorum. Çok ayrıntı hatırlamıyorum ama genel olarak eski sevgilimle barışıyomuşum ve hemen aldatıyomuşum gibi

 7. Halil Sarıalioğlu dedi ki:

  Bi tanıdık akrabanın kızıyla bi evde kalmak zorunda kalıyoruz benim ilişkiye girmek için üstüme cullanıyo tamamen soyundugunu gördüm ben dedim sen bakire değilmisin hem deyip üstümden attım ben hala eski sevgilime asagım ona ihanet edemem dedim

DMCA.com Protection Status