Rüyada Eski Sevgiliyi Aradığını Görmek

Rüyada eski sevgiliyi aradığını görmek, yıllardır görmediğiniz bir insandan haber gelmesine yorumlanır. Yollarınız kesişebilir ve eskiden görüştüğünüz biri ile tekrar görüşmeye başlayabilirsiniz. Aranızda mesafeler olan biri ile de yeniden aynı ortamda olunabilir. Uzak mesafe bir ilişkiye başlayan kişiler sevdikleri ile kavuşurlar. Her kim ile aranız açıksa veya uzata ise engeller aşılır. Tekrar sizin yanınızda olur ve sizin hayatınızda önemli bir yer edinir.

Rüyada eski sevgiliyi telefonla aradığını görmek, aşk hayatında mutlu olmak ve aradığını bulmak demektir. Her kime özlem duyuluyor ise o kişi yeniden sizi arar ve görüşmek ister. Eski sevgilisini özleyen kişiler ondan haber alabilirler. Sizinle tekrar görüşmek için haber yollayabilir veya telefon ile sizi arayabilir.

Rüyada Eski Sevgiliyi Aradığını Görmek İslami Yorumu

Rüyada eski sevgiliyi aradığını görmek ihya yorumu, her kim sizden uzak ta ise o kişinin sizi görmeye geleceğine ve özlemlerin bitmesine yorumlanır. Arkadaşlarınız veya eski sevgiliniz ile tekrar bir arada olabilirsiniz. Memleketinden uzakta olan kişiler de geri dönebilirler. Sevdiklerinize karşı duyduğunuz özlem artık biter ve eskisinden çok daha mutlu olunur.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status