Rüyada Eski Sevgiliyi Banyoda Görmek

Rüyada eski sevgiliyi banyoda görmek, zamanında size söylenen yalanların yakında ortaya çıkmasına yorumlanır. Eski sevgilinizin bir zamanlar sizden gizlediği sırları veya söylemediği şeyler varsa öğrenebilirsiniz. Arkanızdan çevrilen her ne iş varsa ortaya çıkar. Bir zamanlar hangi yalanlara inanıp kandığınızı öğrenebilirsiniz. Yeni ayrılan kişiler de eski sevgililerine karşı büyük bir hayal kırıklığı yaşayabilirler ve ayrıldığınız için mutlu olabilirsiniz.

Rüyada eski sevgiliyi banyo yaparken görmek, maddi kayıplarınız varsa geri gelmesine yorumlanır. Sizden para alıp demeyen kişiler yakında öder. Eşitli sebepler ile ayrıldığınız küstüğünüz kişiler hatalarını kabul ederek telafi ederler.

Rüyada Eski Sevgilinin Yıkanması

Sizi üzen kalbinizi kıran birinin çok pişman olmasına ve özür dilemesine yorumlanır. Eski sevgiliniz veya sizi üzen başka biri af dileyebilir. Yeniden bir şans vermenizi isteyebilir. Daha önce yaptığı hataları da kabullenebilir ve gerçekler gün yüzüne çıkar.

Rüyada Eski Sevgiliyi Banyoda Görmek İslami Yorumu

Rüyada eski sevgiliyi banyoda görmek ihya yorumu, bazı insanların sırlarını öğrenmeye ve gerçek yüzlerini görmeye yorumlanır. Size iyi yönlerini gösteren birinin gerçek niyeti öğrenilir. Kötü kimseler hayatınızdan çıkarlar. Bazı insanlarla yollarınızı ayırdığınız için şükür edebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. Serpil yıldız dedi ki:

  Ruyamda eski sevgilimi banyoda gordum ama elbiselerı banyoda kalmıştı ve ben tlfnunu karıstırmısım mesajları resimleri siliyordum ve kac kısı yle yazıstıgını gordum bu Ne demek acıklarsan iz sevınırım

 2. Zeynep dedi ki:

  Rüyamda annemle eski sevgilimin evlerinin kapısına gidiyorduk.Cok güzel ve de pembe renkli bir evdi.Sonra sevgilim duştan çıkıyordu tabi pencereden görüyordum onu.Beyaz bir havlu vardı üstünde.Bana bir defa bakıyordu ama daha sonra hiç bakmadan yukarı kata çıkıyordu.Bende şuan ki sevgilimin yanına gidiyorum hüzünlü bir şekilde onunla da tartışıyordum.

 3. Ysf dedi ki:

  İyi çalışmalar rüyamda eski sevgilim unutamadigim kadını üzerinde (haki yeşil kot keten) tarzi bir boydan elbise vardı ustundeki o elbiseyle dusa girdi üzeri islaniyordu yanlız ustundeki elbise bana çok tanıdık sanki benim tanıdığım yada bana ait olan bir kumaş gibiydi hemen öncesinde de elinde saffaf bir tabela gibi bir şey vardı

 4. cemre dedi ki:

  rüyamda eski sevgilim bizim evdeydi salonda oturuyodu. sonra ben banyoya girmek istedim ve annemle babam banyodaydı annem yarı çıplak tı babamda aynı şekilde ve eski sevgilim geldi içeriye girmesine izin vermedim annem var diye,ama kapıyı çok zorluyodu sonunda içeri girdi ztn o an uyandım açıklarsanız sevirim 🙏😊

 5. Büşra dedi ki:

  Bi kaç hafta öncesinde sevgilimden bazı problemler yüzünden ayrıldık. Ve bu ikinci denememizdi. Kendisi polis özel harekat. Bu olaylarımızı halledemeden göreve gitmek zorunda kaldı sıcak bi bölgeye ordada olayları halledemediğimiz için ayrıldık.
  Ayrıldıktan bir kaç gün sonra rüyamda gördüm rüyam ise şu şekildeydi;
  Onun evine gidiyorum ama o evde yok görevde olduğunu bilerek gidiyorum odasını falan temizleyim diye odasına gittğimde odası okadar temiz ve ferahtı ki şaşırıyorum aa temizmiş zaten odası diye neyse diyorum bende bari yatağını düzeltiyim böyle kenara çarşaflarını yorganlarını yıkamış koymuş alıyorum bitanesini yatağına örtüyorum ama okadar düzgün duruyorki örttüğüm örtü dümdüz kendime hayret ediyorum nekadar güzel düzelttim diye örtünün rengi ise ( pudra pembesi bi kaç yeşilimsi renk var aralarında) sonra diğer yıkadığı örtüyü alıyorum elime diyorum bunuda katlayım kenara koyuyum diye onuda katlıyorum oda çok güzel katlanıyor onada şaşırıyorum nekadar güzel katladım diye. Sonra arkamı bi dönüyorum o yatağın üzerine oturmuş bana bakıyor yeni banyodan çıkmış üzerinde bembeyaz havlu var şaşırıyorum görünce aa sen mi geldin diye oda evet ben geldim diyo banyomu ettn diye sorduğumda evet ya banyo ettim diyo o ara yanına gidiyorum ayak ucuna oturuyorum ayağının üzerine koyuyorum elimi iyi olmuş temizlenmişsindir falan ediyorum oda evet çok iyi oldu tertemiz oldum diyo. Sonra başka bi rüyaya geçiyorum o rüyamdada bana mesaj atıyo işte ben seni unuttum diyorum ama aslında unutamadım falan diye yazıyormuş bende o mesaja şaşırıyorum o aradada uyanıyorum.

 6. Deniz B. dedi ki:

  Eski kız arkadaşımın başka bir adamla duş aldığını gördüm şakalaşıyorlardı sanki bir kafenin köşesindeydi bu banyo etrafta benim dışımda çok sayıda insan oturmuştu bazıları bana bakıyordu bazıları herşeye ilgisizdi. Sonra onunla konuşma fırsatı aradım benden sonra çok saldığını söyledi hemen sonra okuldaki bir masada uyandığımı gördüm ama o yanımdaydı ( hala rüyadayız) tam onunla konuşmak istemiyorsun üzere iken öğretmen çağırdı beni ve kovdu. Bir yılı aşkın bir süredir ayrıyız ilk defa rüyamda gördüm anlamı ne sizce?

DMCA.com Protection Status