Rüyada Eski Sevgiliyi Banyoda Görmek

Rüyada eski sevgiliyi banyoda görmek, zamanında size söylenen yalanların yakında ortaya çıkmasına yorumlanır. Eski sevgilinizin bir zamanlar sizden gizlediği sırları veya söylemediği şeyler varsa öğrenebilirsiniz. Arkanızdan çevrilen her ne iş varsa ortaya çıkar. Bir zamanlar hangi yalanlara inanıp kandığınızı öğrenebilirsiniz. Yeni ayrılan kişiler de eski sevgililerine karşı büyük bir hayal kırıklığı yaşayabilirler ve ayrıldığınız için mutlu olabilirsiniz.

Rüyada eski sevgiliyi banyo yaparken görmek, maddi kayıplarınız varsa geri gelmesine yorumlanır. Sizden para alıp demeyen kişiler yakında öder. Eşitli sebepler ile ayrıldığınız küstüğünüz kişiler hatalarını kabul ederek telafi ederler.

Rüyada Eski Sevgilinin Yıkanması

Sizi üzen kalbinizi kıran birinin çok pişman olmasına ve özür dilemesine yorumlanır. Eski sevgiliniz veya sizi üzen başka biri af dileyebilir. Yeniden bir şans vermenizi isteyebilir. Daha önce yaptığı hataları da kabullenebilir ve gerçekler gün yüzüne çıkar.

Rüyada Eski Sevgiliyi Banyoda Görmek İslami Yorumu

Rüyada eski sevgiliyi banyoda görmek ihya yorumu, bazı insanların sırlarını öğrenmeye ve gerçek yüzlerini görmeye yorumlanır. Size iyi yönlerini gösteren birinin gerçek niyeti öğrenilir. Kötü kimseler hayatınızdan çıkarlar. Bazı insanlarla yollarınızı ayırdığınız için şükür edebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR
 1. Serpil yıldız dedi ki:

  Ruyamda eski sevgilimi banyoda gordum ama elbiselerı banyoda kalmıştı ve ben tlfnunu karıstırmısım mesajları resimleri siliyordum ve kac kısı yle yazıstıgını gordum bu Ne demek acıklarsan iz sevınırım

 2. Zeynep dedi ki:

  Rüyamda annemle eski sevgilimin evlerinin kapısına gidiyorduk.Cok güzel ve de pembe renkli bir evdi.Sonra sevgilim duştan çıkıyordu tabi pencereden görüyordum onu.Beyaz bir havlu vardı üstünde.Bana bir defa bakıyordu ama daha sonra hiç bakmadan yukarı kata çıkıyordu.Bende şuan ki sevgilimin yanına gidiyorum hüzünlü bir şekilde onunla da tartışıyordum.

 3. Ysf dedi ki:

  İyi çalışmalar rüyamda eski sevgilim unutamadigim kadını üzerinde (haki yeşil kot keten) tarzi bir boydan elbise vardı ustundeki o elbiseyle dusa girdi üzeri islaniyordu yanlız ustundeki elbise bana çok tanıdık sanki benim tanıdığım yada bana ait olan bir kumaş gibiydi hemen öncesinde de elinde saffaf bir tabela gibi bir şey vardı

 4. cemre dedi ki:

  rüyamda eski sevgilim bizim evdeydi salonda oturuyodu. sonra ben banyoya girmek istedim ve annemle babam banyodaydı annem yarı çıplak tı babamda aynı şekilde ve eski sevgilim geldi içeriye girmesine izin vermedim annem var diye,ama kapıyı çok zorluyodu sonunda içeri girdi ztn o an uyandım açıklarsanız sevirim 🙏😊

DMCA.com Protection Status