Rüyada Eski Sevgiliyi Başka Kadınla Görmek

Rüyada eski sevgiliyi başka kadınla görmek, bu kişi hakkında duyulan laf sözden sonra çok kırılmak ve güvenin tamamen ortadan kalkmasına yorumlanır. Zamanında size karşı söylemiş olduğu yalanlar kulağınıza gelebilir. Ya da başka yalanlarını ortaya dökebilirsiniz. Ortak arkadaşlarınızdan alacağınız bazı haberler de canınızı sıkabilir. Örneğin ortak bir kadın arkadaşınız size eski sevgilinize dair haberler getirebilir. Bu duyulan haberler karşısında hem öfke hem de kırgınlık duyulabilir. Eski sevgilinize karşı duygularınız ve umutlarınız artık tamamen geçmişte kalabilir. Rüyada eski sevgilinin yanında kadınlar olması, yeni bir arkadaş ortamına girmek ve yeni dostlar kazanmaya yorumlanır. Bazı kadın arkadaşlarınızdan destek görebilirsiniz, sizinle dertleşebilirler.

Rüyada eski sevgiliyi tanımadığın kadınlarla görmek, eksi sevgilisinden haber bekleyen kişiler için artık o kişiye karşı umudun bitmesine yorumlanır. Eski ilişkinizi tamamen geride bırakarak aşk hayatında yeni bir sayfa açılabilir. Aldatılan kişilerin de aşk hayatında yüzleri güler.

Rüyada Eski Sevgiliyi Başka Kadınla Görmek İslami Yorumu

Rüyada eski sevgiliyi başka kadınla görmek ihya yorumu, eski sevgilinize karşı tüm duyguların bitmesine ve artık yeni bir ilişki konusunda bir kadınla dertleşmeye yorumlanır. Sizden hoşlanan biri bir kadın arkadaşınızı araya sokarak size karşı duygularını dile getirebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. lara dedi ki:

  Rüyamda sevdigim erkegi baska kadinlarla bir odada görüyorum..yani 3-4 kadinla ayni anda cinsel iliskiye girmis..Beni sevdigini biliyorum..

  sevgiler

 2. Eylem dedi ki:

  Rüyada eski sevgillimin yanında oturdum ve yeni sevgilisini öbür tarafında. Beni öpmek istedi müsade etmedim. Ondan sonra öpüştük. Birden eski sevgillim banyoda su bastını. Lovabalardan temiz su fışkırdı. Su altında kaldık ve suyu çekmeye başladık.

 3. Çiğdem dedi ki:

  Rüyada eski sevgilimi başka kadınla gördüm fotoğraflarına bakıyordum kadının alnından öpüyordu 😔Oo kadın da onun eski sevgilisiymiş Teşekkürler 🙏

 4. Tuğçe dedi ki:

  Rüyamda; tam olarak eski sevgilim denemez ama uzun süre görüştüğüm toksit bir ilişkiydi, ben aşıktım daha doğrusu,ailem den annem ve abimin de olduğu bir evden bizim evimizdi sanırım bize misafirliğe gelmişti. Oda da en az 7-8 kız vardı ve onlarla oturuyordu, sorduğum zaman biyere götürmesi gerekiyor falan diyor du rüyamda bile yalancı ya şerefsiz neyse kızlar bide futbol takımıydı, ondan sonra en son odanın kapısını açtığım da üstünü giyiniyor du kızın bir tanesi de çıplaktı kesin üstü açıldı ya kıyamam msosmosks sonra geldim bağırdım çağırdım ama bende aptal gibiydim pek tepki vermiyordum falan anlamadım oldukça garip bir rüyaydı arada benimle de flörtleşiyordu bu adam iflah olmaz rüyamda bile aynı defol pislik umrumda değilsin.

 5. Tuğçe dedi ki:

  Rüyada eski sevgilimi bir kadınla yan yana samimi bir şekilde konuşuyorlardı

DMCA.com Protection Status