Rüyada Eski Sevgiliyi Beklemek

Rüyada eski sevgiliyi beklediğini görmek, yeni ayrıldıysanız eski sevgilinizin ilerleyen günlerde sizinle görüşeceğine ve size haber göndereceğine yorumlanır. Sizden bir adım atmanızı da bekliyor olabilir. Eğer sizin bir hatanız varsa sizden özür dilemenizi bekleyebilir ve bunun için aradaki dostlarınızdan haber gönderebilir. Sizi terk eden karşı taraf ise aşk hayatına yeni bir sayfa aralamak şeklinde yorumlanır. Eski sevgiliniz sizi kaybettiğini geç fark eder ve mumla arar. Rüyada eski sevgilinin yolunu gözlemek, özlemlerin son bulmasına ve sevenlerin kavuşmasına yorumlanır. Başkaları yüzünden ayrılanlar yeniden barışırlar. Rüyada eski sevgiliden haber beklemek, iş veya eğitim hayatında güzel haberler geleceğine ve aşk acısının üzüntüsünün unutulacağına yorumlanır. Çok çalışmanız gereken verimli bir döneme girebilirsiniz ve bu süreçte de aşk geri planda kalabilir.

Rüyada eski sevgilinin gelmesini beklemek, uzun süredir ayrı iseniz yeni bir aşkın habercisidir. Sizden hoşlanan biri haber gönderebilir. Hayırlı talipleriniz çıkabilir. Rüyada eski sevgiliyi evde beklemek, evinizde çok mutlu olmaya yorumlanır. Ev hayatında huzurunuz artar ve aileniz sizi destekler. İş ya da eğitim hayatında aile fertleri size destek olur.

Rüyada Eski Sevgiliden Mesaj Beklemek

Yeni bir aşkın alevlenmesi şeklinde yorumlanır. Bir süre telefon ile görüşüp daha sonra hoşlandığınız insan ile yüz yüze görüşebilirsiniz. Sevgilisinden yeni ayrılanlar da tekrar mesajlaşmaya başlayabilirler. Uzun süre mesajlaşıp daha sonrasında ikinci bir şans verilebilir.

Rüyada Eski Sevgiliyi Beklemek İslami Yorumu

Rüyada eski sevgiliyi beklemek ihya yorumu, hayırlı bir rüyadır. Rüya sahibi uzun zamandır özlem duyduğunuz birine kavuşur. Hasretler son bulur ve sevdikleriniz ile yeniden bir arada olabilirsiniz. Eski sevgili ile de bir araya gelinebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR
 1. Seçil kocamış dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimin bizim evimize geleceğini haber alıyorum ve hazırlık yapıyorum..Bu arada 1 ay oldu biz ayrılalı

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski sevgilinin geri dönmek istemesine yorumlanır.

 2. İsimsiz dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimin geri dönmesi için yolunu bekliyordum, daha sonra mesajlaşıyoruz ve son kez konuşmak için bir araya geliyoruz. Fakat ondan sonra da onun karşısında ağlamaya başlıyorum o başkasıyla berabermiş ben sürekli ona bakarka gözyaşı döküyorum beni görüyor fakat hiç umursamıyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski sevgiliden haber almak, sizinle konuşmak istemesine yorumlanır.

 3. Melek dedi ki:

  Rüyamda bana görücü geldigini gördüm ama kim olduklarını asla göremedim. Ama benim aklım ayrıldığım sevgilimde onun dönmesini bekliyordum, o dönmezse mevburen görücüyü kabul etcek gibiydim. Sürekli gelsin diye bekliyordum, bahane bulup odama gecip gorucuyu gormuyordum ve ağlamaklı bir halim vardı. Ayrılalı 1.5 ay oldu. Bunun yorumu nedir?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı haberler almaya ve yeniden barışmaya yorumlanır.

 4. adminn dedi ki:

  Rüyamda watsaba girip baktığımda eski sevgilimin çevrimiçi olduğunu ve ondan mesaj beklediğimi gördüm

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski sevgilinin aramasına yorumlanır.

 5. Aydın dedi ki:

  Rüyamda bir cafede arkadaşımla eski sevgilimi bekliyoruz buluşmaya gelmiyor ve oradan ayrılıyoruz.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya arkadaşlarınızdan müjdeli haber almaya yorumlanır.

 6. Aydın dedi ki:

  Rüyada eski sevgilinin buluşmaya gelmemesi ?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni biri ile tanışmaya yorumlanır.

 7. Büşra.ç dedi ki:

  Merhaba, Rüyamda kendi dış kapımızın önünde eski sevgilimin gelmesini bekliyorum yolunu gözetliyorum gelmez o diyip hayal kırıklığıyla içeri giriyorum.
  Anlamı nedir?

 8. . dedi ki:

  Rüyamda bütün arkadaşlarımın eski sevgilileri konuştuğu kişiler onlara mesaj atıyor ama benim eski sevgilim bana mesaj atmıyor bundan dolayı çok üzülüyorum ağlıyorum mesaj atmasını bekliyorum istiyorum ama atmıyor sonra arkadaşlarımla kavga ediyorum küsüyorum anlamı nedir

 9. hatice dedi ki:

  rüyamda eski sevgilimden mesaj bekliyordum, ama ondan degil baska birinden mesaj geliyordu

 10. Ece dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilim ayrılalı 1 ay oldu onların evinde saçımı falan yapıyorum ve içimden ne zaman gelecek acaba diye geçirirken kapı çalıyor ve kapıyı açınca onu görüyorum. Çok mutlu oluyor beni gördüğü için bu ne demek olabilir.

 11. Hande dedi ki:

  Rüyamda kendisini çoktan unuttuğum eski sevgilim, evime yakın bir yerde ofis açıyordu.(taşınmayı istediğim site) Bir kafede gelmesini bekliyorum ama o hiç sevmediğim yakın arkadaşıyla beraber çalışıyordu ve işi bırakıp yanıma gelmiyodu beni gördüğü halde en sonunda gelip yanıma oturdu ama ben sanki gelmemiş gibi onu beklemeye devam ettim.

 12. Mehmet dedi ki:

  Ruyamda sevdim kadın benim yolumu bekliyordu sabah pencereye gelip gemledigime gözlüyordu acaba nedir rüya tabiri teşekkür ederim

DMCA.com Protection Status