Rüyada Eski Sevgiliyi Dargın Görmek

Rüyada eski sevgiliyi dargın görmek, gelecek günlerde sizinle görüşmek istemesine ve aranızdaki buzların erimeye başlayacağına yorumlanır. Aranızda büyük tartışmalar geçtiyse size kendini affettirmek isteyebilir. Size söylediği bazı sözlerden dolayı gönlünüzü alabilir. Özellikle de yeni ayrılan çiftler yeniden barışırlar ve sevdiğiniz insan size daha çok değer vermeye başlar. Eski sevgilinin gözünde değeriniz artar, sizi yeniden kaybetmek istemeyebilir. Rüyada eski sevgilinin küs olduğunu görmek, aranızdaki küslüğün bitmesine ve barışmaya yorumlanır. Sevenler yeniden kavuşurlar ve artık birbirinizi kırmamak için daha gayretli olabilirsiniz. Bazı huylarını ve sevmediğiniz davranışlarını değiştirip karşınıza geçebilir.

Rüyada eski sevgiliye dargın olduğunu görmek, bazı yorumcular tarafından da eski sevgilinin zamanında size söylemiş olduğu yalanları ortaya çıkarmaya yorumlanır. Bir zamanlar sizi kandırdığını öğrenebilirsiniz. Bazı sırlar geç ortaya çıkabilir ve bu duruma çok şaşırabilirsiniz. Ona karşı kırgınlığınız daha da artabilir.

Rüyada Eski Sevgiliyi Kırgın Görmek

Eski sevgilinizin sizden bir adım atmanızı beklediğine yorumlanır. Eğer zamanında onu kıracak üzecek bir şeyler yaptıysanız çevresine sizden bir adım atmanızı beklediğini anlatabilir. Barışmak istediğini çevrenizden duyabilirsiniz. Eğer affetmez diyorsanız aslında sizi affetmeyi düşünüyor olabilir. Aranızın düzelmesi için ortak arkadaşlarınız da araya girebilirler ve ikinizi bir araya getirebilirler.

Rüyada Eski Sevgiliyi Dargın Görmek İslami Yorumu

Rüyada eski sevgiliyi dargın görmek ihya yorumu, unutamayan kişiler için tekrar barışmak anlamına gelir. Esi sevgilinize dair hala aşk acısı ve özlem duyanlar kavuşurlar. Ancak ilişki kötü bittiyse de ona karşı öfkenizde azalma olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR
 1. Asya dedi ki:

  Merhaba rüyamda şu an arkadaş olmayarak ama arkadaşmış gibi görüştüğüm eski erkek arkadaşım bana kırgındı, sebebini tam kestiremedim ama dargındı. Bu son günlerde benden aramızı düzeltmek için şans istemişti ben de kabul etmemiştim, kaç gündür bana ara konuşalım diyordu ve ben aramadım, üzerine böyle bir rüya gördüm yorumu nedir?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni biri ile tanışıp hoşlanmaya yorumlanır.

 2. Emel dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimi gördüm akrabayız biz onlara gidiyorduk geliyordu herkesle konuşuyordu birtek benim yanımda oturduğu halde benimle konuşmuyordu ve sırtını dönüyordu.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ummadığınız birinin sizi aramasına yorumlanır.

 3. Hüseyin dedi ki:

  Merhaba Rüyamda 2 gündür şu an hiç konuşmadığımız eski kız arkadaşımı görüyorum. İlk gün rüyamda sürekli tartışıyorduk. İkinci günse Yanında onun ev arkadaşları vardı ve küstük ikimizde. Ben izine gelmiştim ve dönecektim giderken de ev arkadaşları ile selamlaşıp onunla küs ayrıldık.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir sosyal çevreye girilmesine yorumlanır.

 4. Zafer dedi ki:

  Sevdiğim kızla aramız yok onu rüyamda gördüm bir villada ama bana hiç bakmıyor küsmüş gibi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aşk hayatında sevince yorumlanır.

 5. Sinem dedi ki:

  Merhaba sevgilim bana kızıp beni aldatmıştı başka biriyle ve onunla evlendi rüyamda sürekli onunla tartışır halde yada onun bana küs oluşunu birde aldattığını da görüyorum bu neden oluyor

 6. Mustafa bozoğlan dedi ki:

  Rüyamda şu an ayrı olmuş olduğum 2 ay önce benden ayrılan sevgilimi ; evlenmişiz ve benim akrabalarımın da olduğu ortak tanıdık birisinin düğününde olduğumuzu gördüm . Kişinin yüzünü göremedim ama biz hala konuşmuyorduk eski sevgilim ile.. hatta ayrı olabiliriz ama hala resmî olarak hala evliyiz ona göre davran felan diyordum.

 7. Tuğba dedi ki:

  Rüyaamda eaki zevgilimin baska bi kizii bekledigini gordum sonra bnle konusuoduu rüyada bana tsk ediodu

 8. Zeynep dedi ki:

  Merhaba Sabah namazına kalkmadan önce rüyamda eski nişanlımı gördüm bana küs ve hala konuşmuyor biyere gitme hazırlığında ben konuşmak istiyorum konuşmuyor tüm ailemle onların evinde kalıyoruz gece odasına gidiyorum öpüyorum sarılıyorum ama o yine kızgın tepki vermiyor sabah kalkıyorum gitmiş haber vermeden üzülüyorum ağlıyorum.küçük Bi erkek ve kız çocuğu görüyorum kızla ekmek alıyorum erkek çocuğanada abin nerede diye soruyorum oda gelicek akşam diyor. Ben onu hala çok seviyorum barışmak istiyorum bende kızgın ve kırgınım ama sevgim örtüyor herşeyi. Nişanlanmadan önce de rüyamda görmüştüm tanışınca zaten Allahımın lütfu dedim o benim eşim olacak dedim ama olmadı ayrıldık☹️☹️☹️

 9. Zeynep dedi ki:

  Sabah namazına kalkmadan önce rüyamda eski nişanlım görüyorum bir yere gitme hazırlığında ama bana hala kızgın onunla konuşmaya çalışıyorum bana hiçbirşey demiyor ailecek onların evindeyiz konuşmak istiyorum konuşmuyor gece odasına gidiyorum öpüyorum sarılıyorum karşılık veriyor ama konuşmuyor sabah bakıyorum haber vermeden gitmiş iki tane çocuk var biri erkek diğeri kız kızla ekmek almaya giyoruz parasını falan veriyorum eve geliyorum erkek olan çocuga diyorum abin nerde oda gelecek diyor üzülüyorum. Nişanlamadan önce de rüyamda görmüştüm tanışınca Allahımın lütfu dedim eşim olacak dedim ama olmadı☹️☹️

 10. Onur dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimi gördüm onunla konuşmaya çalıştım ben oda bana ben sana dargınım diyordu

 11. Muhammed dedi ki:

  Rüyada eski sevgilimi küs olduğum bi arkadaşımla beraber yan yana konuşurken gördüm ve çok kıskamdım bende eski kız arkadaşıma onun iyi biri olmadığını ondan uzak durmasını söylemek için elimde cips alıp eski kız arkadaşımı çağırdım

 12. Turkan dedi ki:

  Merhaba.ruyamda eski erkek arkadaşımı görüyorum ara ara.hep aynı ortama giriyoruz ve bana karşı soğuk tripli ama ortamdanda ayrılmıyor.daha öncede biryerde karşılaştığınızı görmüştüm ve iki gün sonra aynı rüya gerçek oldu.yer,kişiler vs.sonrasinda gerçekleşmese da sürekli dargin olarak rüyama giriyor.anlami nedir acaba?

 13. Ayşe dedi ki:

  Ruyamda eski sevgilim annesi çocuklari hep beraber mangal yapiyoruz.sevgilimde sogan salatasi yapiyor .etler pistikten sonra oturup yiyoruz ancak ben onun yaptigibsofan salatasini yemiyorum ve küsüm uzak duruyorum.daha sonra bir odaya giriyorum sevgilimin eski eşi hasta yatıyor nasıl oldugunu gastslıgınin ne oldugunu soruyor ve çok üzülüyorum.

 14. Dilan dedi ki:

  Eski erkek arkadaşım güvenlikti.Ve bir bahçenin girişinde erkek arkadaşı ile bekliyordu. Ve kafamı kaldırdığımda bana bakıyorlardı.Çünkü benimde üstümde onun üstündeki güvenlik kıyafetinin aynısı vardı. Ne anlama geliyor. Ve birde küstük hiç konuşmuyorduk.

 15. Milena dedi ki:

  Bir hafta olacak sevgilimle tartışmalı bı şekilde ayrıldık dün gece rüyamda gördüm sevdiğim değer verdiğim bı abim vardı ona mesaj atmıştım ben buda onu görmüştü bana küstü niye ona mesaj attigimi soruyordu benimle konuşmuyordu bana karşı çok sinirliydi

 16. Rachel dedi ki:

  Rüyamda eski erkek arkadaşımın ailesi bize gelmişti ve erkek arkadaşımda gelmişti bana karşı çok soğuktu ve bana küs gibiydi zorla getirilmiş gibiydi anlamı nedir

 17. Nihal dedi ki:

  Rüyamda 2,5 ay önce ayrıldığım erkek arkadaşımı gördüm. Anlaşamadık ve o bitirdi. İlk defa dün gece rüyamda onu gördüm. Bizim evimize gelmişti abilerimle arası iyiydi bizde uyudu ama benle konuşmuyordu yüzüme bakmıyordu. Bunun anlamı nedir?

 18. mehmet kadri dedi ki:

  Selamun aleykum yaklasik 25 gün önce sevdiğim kız benden ayrıldı ve dün gece rüyamda onu gördüm ayni evin içinde yanimdan geçiyor ama tek bi kelime bile etmiyordu dargın kırgın gibiydi allah rızası için yorumlar mısınız

 19. Açelya dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilim ankaraya gideceğini söylüyordu okul için,sonra ben kapıdan onlara bakıyordum kalablıklardı salonda oturuyorlardı,bana seslendi konuşabilir miyiz diye bende kabul ettim geldi dizime uzandı konuşmaya başladık bana çok sevdiğin şeylerden nasıl vazgeçiyorsun diye sordu, nedenini sordum beni çok sevdiği için vazgeçmek istediğini belirtti.saçıyla oynamak istedim ama izin vermedi, sonra da bitti rüya ama bana çok kırgındı bu yüz ifadesinden de anlaşılıyordu ağlamaklı bir hali vardı

 20. sude dedi ki:

  merhaba rüyamda dershanedeydim yakın arkadaşlarım ve hoşlandığım çocuk vardı sonra eski sevgilimi görüyordum ders çalışıyordu biz aynı ortamda bulunuyorduk ama hiç konuşmuyorduk sonra eski sevgilimin üvey kardeşi olduğunu öğreniyordum ve kızın orda olduğunu görüyordum sonra kızı eski sevgilimin yanına götürüyordum tanıştırmaya zaten tanıştıklarını söylüyorlardı ama bşz eski sevgilimle hiç konuşmuyorduk sonra arkadaşımla kendi aramızda gülüp eğlenirken başka bir arkadaşım bizi videoya çekiyordu sonra bahçede herkes otururken eski sevgilimi ve hoşlandığımı aynı anda görüyordum ama eski sevgilim hiç dikkatimi çekmiyordu hoşlandığım kişinin çok iyi olduğunu düşünüyordum

 21. Emine dedi ki:

  Rüyamda eskiden sevdiğim ama asla sevgili olmadığımız kişi sınıfta arka sıramda oturuyor. Bana kırgın bakıp bir şey söylüyor ben de cevap veriyorum ama 2.kez döndüğümde o arkamdan yok olmuş oluyor. Üzgün bir şekilde uyanıyorum.

 22. Elif dedi ki:

  Şuan ayrı kalmak zorunda olduğum erkek arkadaşımı rüyamda gördüm ama benden ayrılmak zorunda olduğu için çok kırgındım karşımda oturuyordu ama konuşmuyordum onunla ve onu çok sevdiğim için arkama dönüp ağlıyordum ve o bu duruma çok üzülüyordu

 23. Sena dedi ki:

  merhaba,rüyamda eski sevgilimin ailecek evlerine gittiğimizi ve ailelerimizin aralarının çok iyi olmasına rağmen bizim hala aramızın kötü olduğunu gördüm.o benimle konusmak istemiyordu bende ondan bi beklenti içindeydim.

 24. Nergiz dedi ki:

  3 gündür eski sevgilim rüyamda görüyorum. Otobüste karşılaştığımızı görüyorum. Bana bakıyor ama bakışları nasıl söylesem yani duygusal, dargın gibi. Yorumu nedir acaba

DMCA.com Protection Status