Rüyada Eski Sevgiliyi Düğünde Görmek

Rüyada eski sevgiliyi düğünde görmek, yepyeni fırsatların elinize geçeceğine ve sosyal çevrenizde popüler olmaya yorumlanır. Arkadaş sayınız artabilir ve sizinle tanışmak dost olmak isteyen insanlar olabilir. Yeni girilen ortamlarda dikkat çekebilir ve iltifat dolu sözler duyabilirsiniz. Sizi tanıdığı andan itibaren unutamayan biri de haber gönderebilir. Rüyada bir düğünde eski sevgiliyi görmek, kısmetin açılmasına yorumlanır ve çevrenizde sizi seven sayan insanlar ile dolar. Sizi görmek ve yakından tanımak isteyen kişiler de olabilir.

Rüyada eski sevgiliyi düğününde görmek, şansın bahtın açık olacağına yorumlanır. Kendini şanssız talihsiz görenlerin şansı bir anda döner ve talipler gelir. Bir anda birkaç yerden birden talibiniz çıkabilir. Niyeti ciddi olan kişilerden haber alınabilir.

Rüyada Eski Sevgiliyi Düğünde Oynarken Görmek

Neşenizin keyfinizin yerine geleceğine yorumlanır. Hem sizi hem de ailenizi mutlu edecek hayırlı olaylar olur. Evlenmek isteyenler ise aradıkları eşi bulurlar. İlerleyen günlerde evlilik düğün telaşesi başlayabilir.

Rüyada Eski Sevgiliyi Düğünde Görmek İslami Yorumu

Rüyada eski sevgiliyi düğünde görmek ihya yorumu, kısmetin açılmasına ve iyi bir eş adayına yorumlanır. Uzun zamandır gönlünüz boşsa sizi ilk gördüğü günden beğenen biri ile evlilik kararı verebilirsiniz. Düğün dernekte de yeni taşınacağınız biri olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

 1. Melek dedi ki:

  Rüyamda sevdiğim çocukla(bilmiyor şu an onu sevdiğimi) birlikte evlenmeye karar veriyoruz. Bunu anneme söylüyorum ve çok sevinip kabul ediyor. Buna karşı bizde çok seviniyoruz. Detayları hatırlayamıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hayırlı talibe yorumlanır.

 2. hüseyin dedi ki:

  rüyamda eski sevgilimin yakın arkadaşlarıyla bir düğünde aynı masada oturuyoruz. sonra bir anda fotoğraf çekinmeye karar verdik ve ben telefonumun ön kamerasını açtım.o sırada eski sevgilimin yanımda otura arkadaşlarından biri elime dokundu ben de onun elini tuttum. arkadaşlarla fotoğraf çekinirken bir anda eski sevgilimi de fotoğrafta gördüm ve telefondan ona doğru baktım o da gülümseyip poz veriyordu.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya güzel bir kutlama yapmaya, sevinçli habere yorumlanır.

 3. Dilara dedi ki:

  Rüyamda unutamadığım eski sevgilimi gördüm düğünde karsı tarafta oturuyordu kuzeninin düğünüydü sürekli görüyorum

DMCA.com Protection Status