Rüyada Eski Sevgiliyi Gözlüklü Görmek

Rüyada eski sevgiliyi gözlüklü görmek, yeni bir eğitim almaya ve kendinizi geliştirmeye yorumlanır. Eğitimi yarıda kalan biri bu rüyayı görürse eğitim hayatına kaldığı yerden devam edebilir ve çevresine kendini ispat edebilir. Bir süredir tamamlamayı düşündüğünüz işleriniz sorumluluklarınızı da tamamlayabilir, eskisinden daha verimli çalışabilirsiniz. Özel hayatınız yüzünden ertelediğiniz istek ve işleriniz için vaktiniz olur. Yeni bir kursa da gidilebilir ve kariyeriniz için iyi kararlar alınır.

Rüyada eski sevgilinin gözlük taktığını görmek, önemli iller içerisinde olmak ve eski sevgilinizi kıskandıracak başarıların altına imza atmaya yorumlanır. Size inanmadığı ve yapamazsın dediği ne varsa başarılı olunur. Sizin başarılarınızı çekemeyen insanlar engel olamazlar.

Rüyada Eski Sevgiliyi Güneş Gözlüğüyle Görmek

Uzak bir yere seyahat etmeye veya yerleşmeye yorumlanır. Yaşadığınız yerden uzakta bir iş fırsatı elinize geçebilir. Hayırlı bir sebeple başka bir yerde düzen kurulabilir. Bir yere yapılan başvurudan hayırlı haberler alınır ve yeni bir çevreye girilir.

Rüyada Eski Sevgiliyi Gözlüklü Görmek İslami Yorumu

Rüyada eski sevgiliyi gözlüklü görmek ihya yorumu, daha çok deneyim sahibi olmaya ve kendinizi geliştirmeye yorumlanır. Mesleğinizde uzmanlaşabilir, örnek biri olarak gösterilebilirsiniz. İş ya da eğitim hayatında sizi takdir eden ve örnek alan insanlar olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

  1. Çağdaş dedi ki:

    Rüyamda eski sevgilimin evli olduğunu ve onun evinde oturma odasında olduğumu ve küçük bir tabak içinde ufalanmış yumurta kabukaklarından bir tutam ağzıma attım sonra sağlığa yararlıymış diyorum o esnada eski sevgilim yanımda ve yerde oturmuş elişi Oya gibi bişey yapıyor gözünde kahverengi çerçeveli bir gözlük var ve eşi bize uzak ta kanepeye oturmuş bişeyler söyledi ama anlamadım eski sevgilim de ona Özer diye ismiyle seslendi ben onu tanımıyorum bu arada o henüz evlenmedi ama aramız bozuk ve haber alamıyorum başka birisi var mı bilmiyorum teşekkürler

  2. Selma yiğit dedi ki:

    Rüyamda eski sevgilimi ve hala sevdiğim kişiyi AVM de gözlük standında gözlük güneş gözlüğü denerken gördüm ben arkadslarim ile yürüyorum beni görmüyor .arkama bakıyorum o gözlük denemye devam ediyor sonra bir anda bir dolmuşta bursa İnkaya tabelasını görüyorum dag Yolunda bir yere gidiyoruz 3 arkadaş huzur köşesi mi huzur bahçesimi yazan bir tabelada. İçeri giriyoruz kafe gidi bir yer burası oraya kapısı teller ile kapatılmış ağaçlar içi den geçerek giriyorum arkadaşlar önce girmiş oluyor , ben girerken her yer yeşil ağaç doğa içeri giriyorum arkadslarim bir masaya oturmuş hem kafe hem Çiftlik gibi bir yer masada eski iş yerinden 2 arkadaşı daha görüyorum tesadüf diyorum ve ablam var eski arkadaşlar güzel sohbetler yapıyoruz gözleme yiyorum ve sürekli espiri yapıyorum herkez bana gülüyor o esnada ev li olan uzun zamandır görmediğim o arkadaşlardan biri bin bebeği olmuş ve ablamın kucağında şarkı söylüyor bebek o kadar güzel ki kilolu bembeyaz bir kız çocuğu

  3. Rüya dedi ki:

    Rüyamda eski sevgilimle göya ortak bir akrabamızın düğünü varmış ikimizde habersiz oraya gidiyoruz ben içeri giriyorum ve eski sevgilimi koltukta otururken görüyorum gözünde gözlük var bana bakıyor ve kafasını çeviriyor ben de aynı sekilde kafamı ceviriyorum hiçbir iletişim olmadan mutfağa gidiyorum

DMCA.com Protection Status