Rüyada Eski Sevgiliyi Güzel Görmek

Rüyada eski sevgiliyi güzel görmek, ilk görüşte sizi etkileyecek olan birine yorumlanır. İlerleyen günlerde tanışacağınız birinden çok etkilenebilir ve duygularınıza karşılık bulabilirsiniz. Henüz bir ilişki istemeyenler de sürpriz bir ilişkiye yelken açabilirler. Hiç ummadık bir anda aşk kapınızı çalabilir. Sizden hoşlanan kişiler cesaretlerini toplayarak duygularını dile getirebilirler.

Rüyada eski sevgiliyi çok güzel görmek, popüler olmaya ve sosyal ortamda dikkat çekmeye yorumlanır. Yeni gireceğiniz ortamlarda sizden hoşlanan kişiler olabilir. İlk gördüğü andan itibaren sizi unutamayan biri  yakından tanımak istediğini söyleyebilir ve randevu verebilir.

Rüyada Eski Sevgiliyi Güzel Görmek İslami Yorumu

Rüyada eski sevgiliyi güzel görmek ihya yorumu, sevineceğiniz güzel bir haber gelmesine yorumlanır. Aşk hayatında artık mutlu olunur ve yanınıza yakışan hayallerinizdeki gibi biri ile birlikteliğiniz olabilir. Sizi gördüğü günden beri unutamayan birinden de haber alabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” bölümünden kendi rüyanızı anlatırsanız, editörlerimiz 2-3 gün içerisinde rüyalarınızın yorumlarını sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyacaklardır. “Ad” ve “Eposta” kısmı zorunludur. Ancak “Web sitesi” kısmını boş bırakabilirsiniz. Yorumlarınız onaylanıp cevaplandıktan sonra sitemizde yayınlanır.

YORUMLAR

  1. Findik dedi ki:

    Eski sevgilimle baristigimizi gördüm hatta eskiden benden hoşlanan birkaç kişinin de olduğu bir ortamda nispet yaparcasına beraber el ele tutuşup gulustugumuzu gördüm kendisiyle 1.5 yıl once ayrıldım ve ayrildigimizdan beri ne konuştuk ne de bir şey

    1. admin dedi ki:

      Uzun zamandır sizinle tanışmak isteyen birinden haber almaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status